Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 135136137138139 140>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 19:44
Hugtuu sam ...malo sam šetala po tvom vrteku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 20:00
Evo i mene, žao mi je što se nismo vidjele ovu zimu. smile106
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 16:28
Prijatelji dragi, evo me nakon dugog izbivanjaEmbarrassed. Jučer sam se pokušala javiti, a onda jedva našla svoju temu... ptičica mi ne funkcionira,smile42, uglavnom dok sve ponovno stavim u funkciju javim se kojom friškom slikicom.
Duda draga, ti si šetala mojim dvorom, a mene ni... trebala si ne kucati, nego lupati na vrataWink
Lantana i meni je žao što se ne vidjesmo.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 21:33

Dobrodošla natrag!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 13:36
Evo me konačno u vlastitom dvorištu
Nažalost, zdravstveni problemi su me udaljilii i od vrta i od cvijeća, no bit će bolje...
a sad malo zimskih/snježnih sličica, kad več nisam cijelu godinu slikala...
http://s2.pticica.com/foto/0001429385_m_0_ws9g7x.jpg
Glicinija stablašica za koju sam mislila da je več čvrsto stablo, a gle kako ju je snijeg povalio
http://s2.pticica.com/foto/0001429386_m_0_3x8ak3.jpg
Boreki koji su nekada davno bili Božićna drvca
http://s2.pticica.com/foto/0001429387_m_0_0govrr.jpg
atlantski cedar
http://s2.pticica.com/foto/0001429388_m_0_bwq24o.jpg
moj danko bananko - banana upakirana u sijeno
vjerovali ili ne to je kineski šaš - nismo ga jeko čvrsto povezali, samo malo privezali u hrpu i sad je sav polegnut pod snijegom
COLOR="magenta"]poruka uređena30.01.2014.[/COLOR]
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 13:52
Bravo ja, više ni slike neznam staviti, a i nekako su mi male
1.
glicinija
2. boreki
3.cedar
4 banana
poruka uređena: 30.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 14:01
Ovo brdo pod snijegom je juniperus

magnolija

svekrvina magnolija i orah u pozadini

moj luk sa ružom penjačicom

poruka uređena 30.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 19:21

Drago mi je da si aktivirala svoju temu, evo vidiš, već si i slikice zaboravila stavljati.
Glicinija jako dugo treba potporanj, pogotovo ako je stabalce malo više. Ovaj je snijeg naškodil i puno debljim stablima.
Danka Bananka si dobro oblekla, sad još ima i snježnu kapu i za njega nema zime.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 22:05

Lijep slike ali šteta što su male, drugi put stavi malo veće dimenzije.

 
ps. obavezno se kandidiraj ... Najljepši vrtovi u 2014
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 23:06
Veseli me vidjeti te tu aktivnu. Vrt ti je lijepo pokriven, a za bananu razmišljam jel da ti vjerujem na riječ ili ne. Možeš ti pisati kaj hoćeš kad si je zabundala tak bu se na kraju ugušila
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 11:30
Carol imaš pravo za gliciniju... mislila sam joj napraviti potporanj u obliku kišobrana, ako si vidjela kako je to kod Enrikove none, eto tako nešto, ali zbog mojih zdravstvenih problema, prošle godine je vrt bio ne u drugom nego u trećem planu i sreća da je posađen trajnicama, pa je opstao bez moje intervencije. A bananko opstane...2012. je bila suha zima i kada smo u proljeće "otpakirali" bananu ja sam bila šokirana jer je "stablo" propalo skroz naskroz, rezala sam do zemlje, a za kratko vrijeme je izrasla ogromna, do jeseni je dosegla visinu kuće... lani mi je i cvjetala, moram nači lanjske slike...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 12:59
Admine prvo hvala ti na posjeti, znam da u sezoni nemaš vremena, ali ti si tako rijedak gost da je to čast tebe ugostiti u svom vrtu.
Što se slika tiče... neznam, nešto su na Ptičici promijenili i sada su slike male, a vidjela sam i da su sa tim promjenama neke slike nestale, tako da mi je nekih 25-tak stranica moje teme "uništeno" jer su nestale slike. Dala sam si truda i išla u svoju galeriju na Ptičicu do datuma kada su slike stavljane na CIF i slike su tamo, samo nema linka za stavljanje na forum, a to je ono što su oni promijenili... prije su se slike stavljale Copy/Paste opcijom.Neznam da li tu ima pomoći, da li je moguće vratiti slike.
I hvala ti na ponudi za kandidaturu za najljepši vrt, ali moj vrt je daleko od takve ljepote da bi mogao konkurirati nekim forumskim vrtovima. Imam bisera kao što su glicinija i ruža na ulazu, ali vrt kao cjelina je još jaaako daleko od toga de može stati uz bok forumskim ljepotanima.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:09
Ana č.p. banana tako ubundana opstane, ne uguši se i kad dođi topli dani, kad maknemo bundu raste na očigled...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:16

Evo dokaza da bananko preživi... lanjski cvijet
Poruka uređena: 30.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:23
i još jednom

poruka uređena:30.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 13:50
drago mi je da si bolje i da si aktivirala svoju temu, kad god pogledam svoju bananu sjetim se tebe smile71ove jeseni sam ju prvi put upakovala ovako kao ti svoju ili slično , nekidan ju pipam i čini mi se dio nad zemljom mekako suh ili mekan ali nema veze glavno da korjen preživi  a za rezervu imam tri u loncima , cedar ti je veliki i krasan , moj je mali ali mi se čini ista vrsta kao ovaj tvoj
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 14:55
Enrikova nona o tome bolje bi se dalo pričati, ali dat će Bog i bit će stvarno bolje...
Banana je znači u zemlji, čim si ju tako upakovala, a njoj je bitno da joj korijen preživi, jedino ako joj nadzemni dio skroz propadne onda nema cvatnje iduće ljeto...
moj cedar je preko 20 godina star i stvarno je ogroman
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 15:12
S obzirom da sam spominjala svoje "bisere" i da lani nisam uopće stvljala slike evo malo slika koje sam uspjela uslikati prije nego me moja grba "uhorizontalnila"
glicinija

ruža na ulazu

i penjačica Coral dawn

poruka uređena: 31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 16:01
klematisi
miss bateman

dr. ruppel

multi blue

neki montana, ako se ne varam - prva cvatnja

ovome neznam ime jer je došao sa krivom etiketom

poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2014 u 16:24

Hoyine campanule- dalmatinski_zvoncic___campanula_portenschlagiana_blau

ukrasni luk . allium giganteum ili bolje rečeno ono šta je ostalo od njega svake godine je sve manji

Bigičini noćurci (pupoljka__zuti_nocurak___oenothera_biennis)

naprstak___digitalis_purpurea

Ovaj bijeli pakujac se prvi put pojavio između mojih rozih, a otkuda neznam jer ja bijelih do sada nisam imala, možda je rozi mutirao
pakujac___aquilegia

poruka uređena:31.01.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 135136137138139 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.