Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 184>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 10:32
Šmrcko,pokloni su, pa znaš valjda, prva liga Thumbs%20Up i naravno došli u prave ruke. Vidim ja da tebe treba zatrpati sa biljkama da manje misliš na dijagnoze....Wink
I moraš me naučiti kako da si kopiram nove smajliće jer su mi ovi već dosadni a tvoji su prva liga... ja sam ti za to malo tumplek
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 17:20
Olalala, darovi samo stižu - svakodnevno!! Predivno!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 18:19
Smrčko, crtaš li već svoj teren s kućicom i razmišljaš što ćeš gdje saditi?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 01:42
Moram vam se suprotstaviti   meni su dijagnoze uskrsnule život. Kad sam dobila artritis moja me dr slala po biljnim liječnicima i nakon godinu dana sam se vratila imunologu sva izobličena. Blaženi lijekovi koji moj imunitet drže pod uzdama.  Otkrivanje celijakije me spasilo od totalne osteoporoze i hrpe popratnih bolesti .Da su mi na vrijeme otkrili dijagnoze imala bi bar jednu od 5 bebica koje sam izgubila,naravno uz pomoć lijekova. Ovako nemam bebicu.

Ali ja se zezam , idemo dalje uz tableteWink koje počesto zaboravim popiti.


Otočiću kuća je nacrtana prije predavanja lokacijske. Ja sam je proektirala da bude što prilagodljivija uvjetima života, jednostavnija i jeftinija. Ne da mi se gladovat cijeli život za cigle i malo može biti slatko.Malo sam se tukla sa arhitekticom, hoće ona kuću kao da će ona u njoj živjeti. E ne može, to moja kuća
Tlocrt vanjskih bridova je oko 80-84 m2, a unutrašnja kvadratura je oko 65m2. S tim da se može izplanirati i potkrovlje. Sasvim dovoljno za mene i MM.
Fasada će biti boje marelice-breskve. I puuuuno cvjećaWink i povrća. Bit će to džungel iz kojeg će samo moje okice viriti.

Hvala vam na šetnji i lijepo spavajtesmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 09:32
imaš jako lijepe prinove smrcko i naravno sve podrške oko planova za kuću jer svi bi ti "urednici" napravili kako njima paše i pobrali dobre novca
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 13:01
Ma arhitektica je sve nešto kontra radila, morala sam i povisivati ton pa se nafubndrila. Hoće mi staviti veliki podrum, a ja neću. Stan je htjela sa puno ne iskorištenog prostora. Hoće mi centralno grijanje , a ja hoću na drva. Hoće mi proektirati potkrovlje, a ja joj kažem možda tamo nikada ništa neće biti. To sve da bi mi maznula naprojekt 20 000kn. Rasčavrljili su me sa otimanjem novaca, ne znam ni kako stojim na nogama.

Hvala NatoHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 02:52
I želim vam svima puno sreće u životu, ako se više ne vidimo i ne čujemo.

Ja dobre ljude pamtim do kraja života.smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 07:23

Jutro je, novi je dan. Prespavale smo i idemo dalje.

Čekamo te!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 07:46
Heart Smrčko, forum bi bio siromašan da nas nema ovakvih kakvi jesmo - različiti a isti - zaljubljenici u biljkice i cvijeće! Ostani s nama i ostani ista!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 09:37
Daj , dođi ne damo mi tebe nigdje, da se nisi makla s ovog foruma - tko će nas nasmijavati i zabavljati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 10:45
D ti nije palo na pamet da nam ne dodješ, ma doć ću te ja dovući, ovakva kakva sam i dobit ćeš po gu... ako ne dodješ, jedna tako divna osoba pa da nas zaboraviHeart

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 11:21
.??%20-%20??%20-%20tb..nema te još??%20-%20??%20-%20tb ??%20-%20??%20-%20tb....Smrckić...brzo se vrati!!! ??%20-%20??%20-%20tb??%20-%20??%20-%20tb
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 00:33
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

.??%20-%20??%20-%20tb..nema te još??%20-%20??%20-%20tb ??%20-%20??%20-%20tb....Smrckić...brzo se vrati!!! ??%20-%20??%20-%20tb??%20-%20??%20-%20tb
smiley1168.jpggdje siiiii smiley4792.jpgznaš da te volimo smiley1237.gif.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 02:22
javi se, javi se 
  



 
 
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 22:40
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

javi se, javi se 
  



 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 22:56
smiley1745.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 22:57
Polako  Bromi  imam pune ruke posla treba mi i sekretarica smiley1294.gif i od kiše se moram braniti i brisati  smiley3413.gif smiley2230.gif    smiley2218.gif  .


A sa druge strane MM me tegli od forumasmiley1288.gifsmiley2230.gif


Hvala vam svima a vi će te znati tko ste, pokušala sam pobjeći ali ste mi korjenje pustili u srcesmiley3382.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 23:00

Yesssss! smiley1745.gif

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 23:00
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

smiley1745.gif


Tako je lijepo osjetiti tvoju ruku na mojoj glavismiley1708.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 23:06
ma neka si se ti nama vratila.....a tvoji smajlići su i dalje zakon

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.