Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 08:36
Sto se tice nigelle nemm iskustva,ali ostavi da 'baloncici'
sazrenu i skupi za svaki slucaj sjeme,a nesto ostavi na biljci da se sami raseju.
Ja obicno sjeme ostavim u teglu ,nesto kasnije ih prosijem kroz sito,tako mi je lakse
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 08:42
Ajme Gio, ti ovu svoju cvjetnu ljepotu šibaš kao na traci, ne mogu te stići LOL, bez brige korov ti se ne vidi od ove raskoši Clap...Nego, reci mi molim te da li ti je ono malo drvce slučajno što se tako ponosno kočoperi među cvijećem caesalpinia ili nešto drugo, ne mogu baš sa sigurnošću tvrditi dok je tako malo Embarrassed?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 11:44
nije,vec indijski jorgovan,raste ko lud...samo ga moram prve zime zastititi.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 12:06
Kod tebe vlada prava ljetna rapsodija svih boja Thumbs%20Up 
Georgine i cleome su ti smile120
a ovo je najljepši neven koji sam do sad vidjela  WooW!!!!
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 12:17
i dalje se nižu slike prelijepog cvijeća, jezerce mi se sviđa, jeli ono pampas trava?
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 13:26
Slike cvića se nižu ,a ja uživam kao u najlipšem slatkišusmile71Daliju imam samo jednu i nešto mi neće,ne otvori ni cvjet do kraja i još sam je premještala na po meni bolju poziciju,a prije sam imala još jednu ,malu,mini,crvenuSmileNapravila sam joj "postelju" od dobro humusne zemlje i puno je zalivala i cvala mi je jedno lito i onda ja više nemaUnhappyOčigledno ja neznam sa njima,a uživat ču u slikama  kod tebe,a jednom možda ponovo pokušam....Smile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 15:49
smile71Prekrasno cvijeće
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:31
korijenko neven je neobican i svidja mi se bas takav

antonija nije,oko jezerceta imam grancice,molis travu i zebrinu,a pampas mi nije prezimila.

Miro ne znam ti ni ja puno oko dalija,mozda ipak im odgovara ova zemlja,koju sam prethodnih godina bas dobro djubrila,a nemoj ih zalivati po liscu jer ne vole.

mali kaktus

sve vas
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:55
Ne znam što da izdvojim sve je prekrasnosmile99
Moje kleome nisu višlje od 5 cm, pitam se hoću li doživjeti cvatnjuConfused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:48
sve je prekrasno, ali svaki puta tražim to tvoje jezero koje je više nego sjajno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 22:27
ma hoces smrcko.sigurno su kasno posijane

Medvjed34 hvala ti na posjeti i na pohvalama
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 22:59
Najljepše su mi dalije Sonnenliege
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:09
Gioo, predivno! Znam da imaš jako puno posla u vrtu, i znam da je teško.. Ali ljepota koju si stvorila i kojom si i nas obdarila je zaista posebna.. Ja već nekoliko godina imam crnjiku (Nigelu) pa, tebi i Misty - ostavite balončeke sve dok se ne osuše a sjeme u njima pocrni poput maka. Zatim ih istresite na neki papir ili krpicu i pospremite za iduće proljeće. isto tako ih možete istresti direktno na zemlju gdje želite da vam niknu - i iduće će ih godine biti puuuuuuuno!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:15
Ne mogu odoliti a da se stalno ne šuljam tvojim tako raskošnim vrtom, pa malo sjednem uz jezerce i sanjarim o tome kad će i moj vrt imati svo cvijeće koje volim LOL
Anaida draga hvala ti za savjet za nigelu, moji susjedi su samo zastajali da joj se dive, ali mi nisu znali reći što da radim s tim balončićima Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 12:15
drag gio, koliko li ti predivnog cvijeća imaš, baš sam ti ljubomorna, hahaha...prekrasno!
lijepi pozdrav
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 12:39
bravo gio! ooooooooooooooo da je u tvom vrtu provesti barem jedno popodne i nauživati se te ljepote..............
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 17:25

Malo sam prošetala i asociralo me na kaleidoskop.

Kao nekom čarolijom iskaču raznobojne slike, prekrasnog raznolikog cvijeća!ClapClapClap

Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 17:54
draga moja, sve cvijeće ti je mrak! ne mogu ništa izdvojiti iz sve te ljepote.smile141
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 21:28
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

sljez
predivno koliko samo boja sljeza ti imaš baš su me oduševili ovi tvoji cvjetići.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 21:49
draga gio i ranije sam šetala kroz tvoj vrt kako ovdje tako i na drugim mjestima ali danas sam možda obratila više pažnje i kao što sam prije rekla oduševili su me ovi tvoji cvjetići sljeza ja imam za sada samo bordo i presretna sam  kada je procvetao, sve je divota pogledati a tek cleome su fantazija e sa njima mi se neda posijala sam i ja ove godine par sjemenčica ali nijedna nije nikla,ma da ne nabrajam sve je super baš sam se nauživala u ovoj tvojoj ljepoti.smile141smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 134135136137138 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.