Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 10:54
Draga Lantana, evo pregledala sve stranice s kojima s bila u zaostatku.
Pravi adventski užitak.Prepuna si ideja, vrlo kreativna i sposobna. Vrlo originalno, ukusno i nenametljivo. Tako čarobno u svoj jednostavnosti.
Fasciniraš me i nadahnjuješ u duševnom smislu, nikako nisam tako kreativna.Čestitam draga.
Lijepi pozdravsmile120smile167
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:41
Joj samo nam ti biježiš od snijega ---------e da nam je i tebe uloviti onda bi svi bili potpuni
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 18:23
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Za kolaž-čestitke, retrospektivu ove sezone, za aranžmane, fotke... općenito za sve: završna ocjena za 2009.: odličan (5)

                 
Cimi je sve rekla, mogu samo ponavljati, ....... baš sam uživala u retrospektivi sezone 2009. i nekako me zagrijalo sunce sa Brača u ovaj snježno hladni dan.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 18:39
Odmah mi je nekako toplije od onih tvojih slikica
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:52
ma kako još nema ništa snijega kod nje a ja se radujem bar i jednu pahuljicu da dobiješ-Poruka poslana dijedu da ti malo da i vidi čovvijek zapisivasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:06

Hvala svima na pohvali, meni se svidio ovaj sistem slideshow-a pa sam se malo igrala, imam ja tih slika čudo, pa se onda mora naći i dobrih, od kad sam na forumu imam na photobucketu blizu 2000 slika.

Ja sam se danas nauživala šetajući vašim vrtovima po snijegu, znam da je zima, ali krajolici su prekrasni pod snijegom, ima prekrasnih fotografija, baš mi je bilo lijepo.

Kod mene danas sunce, oko +2 s malo bure, u zavjetrini je čak bilo ugodno, pa evo sada vi malo uživajte u suncu i cvijeću kojeg kod mene još uvijek ima

Kukurijek
























Njevica se potpuno rascvala, ne vidi se ni lišće












život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:13
Čim vidim ove tvoje krasne slikice, odmah mi je toplije...btw...vidjela sam prije par dana sličan kukurijek u bau....ovo-ono....cijena prava sitnica...95 kn! Žuta ti je sve ljepša i ljepša! Prekrasna je...ruže, bugenvilija, lantana, calanhoe, pa ono bijelo što neznam kako se zove....ma sve je baš super! smile167
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:28
tvoje slike su me zagrijale dobro kaže flavia kao u nekom drugom filmu, gotovo nestvarno izgledaju tvoje slike gledajući iz naših snijegom zatrpanih domova..preljepo i uvijek rascvijetano
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:38
baš je lijepo kod  tebe kao da si iz neke druge priče, a mi snjegom zatrpani do koljena...cvijeće je super ....Tonguesmile114
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:41
Ma ovo je nepravda tebe treba malosmile232--da nam prestaneš ovako inatiti -mi se  jadni svi mrznemo smile168-a ti nama cvijeće daješ i te kakvo ----lantana -lantanaaaasmile79-šta nam radiš--------Kraljice ForumaHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 07:48
Joj, Lantana, kod tebe kao da je ljeto! Sve u cvatu, a mi ostali svi u bijelom. Baš ti hvala na ovim bojama.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 08:18
Lantana, ovo je čudesno, molim te uzmi moj vrt preko zime kod sebe, evo ti ga šaljemsmile161
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 10:21
Lantana uživala sam u tvojim slikama, super si to napravila.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 10:22
---------Ma neznam više šta bi kod tebe sad uživam-------ali neka imaću ija cvijeća smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:07
Lantana, ti si baš onako prigodno pred kraj godine napravila retrospektivu sa onim slideshowoom.

A ove zadnje slike, šarene, baš su "kontra" svim ovim snježnim vrtovima  
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:08
Ma ja ipak mislim da si ti nama stavila stare slike!WinkLOLLOLLOL
 
Šalim se naravski i uživam gledajući tople ljetne boje iz tvog predivnog vrta.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:39
I mene su ugrijale ove divne slike još divnijeg cvijeća.
Baš ti hvala,Lantana .
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:04
ajde priznaaaj nam...koji mjesec je kod tebe? LOL
baš je lijepo vidjeti i neke druge boje osim bijele oko sebe Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:09
predivno, upravo to treeba, barem, meni da se oraspoložim, od bijeline snijega u Rijeci, sve ti je zaista superClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:24
draga Lantana jučer sam ušla u tvij vrt i gledala i divila se,danas sam nastavila i pogledala do kraja sve što jučer nisam stigla......ne mogu sad u jednom postu opisati sve što sam vidjela ali mogu opisati kako se osječam i kako sam doživjela tvoj vrt......to je jedno predivno mjesto za opuštanje gdje je svaka biljka na svom mjestu i priča neku svoju priču......uspjela si sve cvijeće spojiti u jednu skladnu cjelinu u kojoj sve buja a opet je tako elegantno ,nenametljivo i smirujuće
oduševljavaju me tvoje fotografije,imaš oko za detalje.....nadam se da se ne ljutiš ali neke fotke sam spremila u svoj folder s cvijećem.....kad me uhvati tuga ili sjeta pogled na cvijeće me diže.....uz tvoju narančastu ružu bih i bolesna ozdravilaSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 133134135136137 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.