Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 159>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 05:43
Najprije da ti napišem ime one, meni predivne biljke: ARABIS !
 
Ponavljam ono što sam jučer prilikom posjete tvom vrtu više puta rekla: Imaš pravi mali botanički vrt. I po vrstama i po uređenju i vjerujem da će ove sezone pogled na njega izgledati rajski.
Kažeš: prije dvije godine tu je rasla kupina visine preko 2 m ... pa moram glasno izgovoriti : Sve pohvale vrijednim rukama tvojima i TM.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 10:31
Predivne slike! Baš sam uživala... Pogotovo u onoj zadnjoj Wink
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 11:48
Divne cvječke, svaka čast.Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 18:01
svaki cvjetic je predivanThumbs%20Up
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 22:56
Polje narcisa jesi ti sadila?Vidim imaš tri vrste vaigele cvjetaju li sve u isto vrijeme?
Predivni vjesnici proljeća kod tebe je uvijek gušt doći.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 07:57
vratla se ja k tebi da jos jednom vidim mimozu,sad mi bas zao sto je nisam kupila neki dan ...al doci ce i ona na red ..koliko god je stara ova tvoja na sliki 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 08:43
draga jagoda, oduševljena sam proljetnim izdanjem tvojeg vrta, a naročito me očaralo polje narcisa.
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 15:17
sve ti je prekrasno al ono polje sa narcisama je nesto nevjerojatno ,da nisi mozda ti stvorila to malo žuto poljeWinkLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 15:29
Prekrasno!Baš sam uživala na kavi!!SmileSmile
Neka se sve zeleni
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 18:00
Uvijek kad dođem u tvoj vrt znam da ću vidjeti nešto posebno,zagledala sam se u lijepe cvijetove kamelija i azaleja,a ovo polje narcisa me ostavilo bez riječi.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 16:12
Jagoda, prekrasao cvijece, kamelije divota,sta im samo radis da su takve
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 23:11
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Najprije da ti napišem ime one, meni predivne biljke: ARABIS !
 
Ponavljam ono što sam jučer prilikom posjete tvom vrtu više puta rekla: Imaš pravi mali botanički vrt. I po vrstama i po uređenju i vjerujem da će ove sezone pogled na njega izgledati rajski.
Kažeš: prije dvije godine tu je rasla kupina visine preko 2 m ... pa moram glasno izgovoriti : Sve pohvale vrijednim rukama tvojima i TM.
 
 
Draga Hoya hvala ti najljepša na predivnom komentaru...Drago mi je da si me posjetila u mom vrtu, nadam se da ćeš doći opet, jer ti si mi uvijek dragi gost...Hvala za ime biljke ARABIS. Idem odmah upisati ime jer će zaboraviti. WinkWink 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 23:30
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Polje narcisa jesi ti sadila?Vidim imaš tri vrste vaigele cvjetaju li sve u isto vrijeme?
Predivni vjesnici proljeća kod tebe je uvijek gušt doći.
 
Hvala ti lijepa Arim na pohvalama.Polje narcisa je ispod mojeg vrta i naravno da nisam ja sadila. One su se raširile jer ih je netko posadio dosta davno i nitko ih ne dira. Osim toga nedavno je tu gorilo i očito im je to pasalo pa su se rascvjetale...
Imala sam tri , ali sad imam dvije vajgele, jer mi se roza osušila. Ustvari imam malu reznicu šarenolistne koja se je izgleda ukorjenila tako da ću ponovo imati tri...Mislim da nekako u isto vrijeme cvatu. Obavjestiti ću vas sa slikama kad procvjetaju...Lijepo su prolistale i imaju pupove, iako crvena malo zaostaje...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 23:35
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

vratla se ja k tebi da jos jednom vidim mimozu,sad mi bas zao sto je nisam kupila neki dan ...al doci ce i ona na red ..koliko god je stara ova tvoja na sliki 
 
 
Hvala ti Kamenjar na lijepim riječima...Nadam se da ćeš i ti iduće sezone imati mimozu, lijepa je to biljka...Ovu moju kupila sam lani na sajmu u Pordenone, ali koliko godina ima ne znam...SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 00:02
Drage moje cvijetne prijateljice EMILY, IRISICA, GIO, ROSA2, RETRIVER SARA, KLIMATIS, MALI KAKTUS, STEFICA.N  hvala vam lijepa na pohvalama za moje vrtove i moje cvijeće...Dosta je zatoplilo i sve je krenulo. Nažalost kiše i dalje nema i ne znam kako će sve to izgledati ako se suša nastavi...
Čitam da se svima sviđa polje narcisa, moram priznati da se sviđa i meni. Neki dan došla je gospođa koja je vlasnica zemljišta i brala ih je i pozvala je i mene da uberem za sebe ..Nisam ubrala jer imam svojih i od drugog susjeda. Stalno ih imam u vazi, a nosim i mami na groblje...Jako su zahvalno cvijeće jer ništa ne traže samo mjesto gdje mogu rasti..
ROSA2 nisam ja ništa učinila za to polje narcisa..One su tu godinama jer ih nitko ne dira. Bile su u šumi kupina, a kako je kupina nedavno gorila, sad se ih lijepo vidi i dostupne su za branje...
STEFICA kamelije i azaleje su krenule jer temperatura im je sad idealna za cvjetanje. Kamelije su mi ove godine dosta loše, listovi i pupovi su se masovno osušili od bure...Neke će se oporaviti a neke možda i ne jer loše izgledaju....Ova crvena je nova i ona dobro izgleda...Gardenija mi je isto u lošem stanju ali preživijeti će, ali je moram orezati na pola...WinkWink
 
sutra je novi dan
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 01:47
jagoda,
koliko šarenila u tvom vrtu Clap.
Lijepo si se ponovila sa novim cvjetićima, kaktusima, sukulentima, ali ovaj citrus, Budina ruka, je jako interesantan. Jel to više spojenih limuna, ili jedan?
Kako kod tebe ima svega i svačega, a imaš vrijednu ruku, uspijevat će on tebi kao i obični.
  smile169
 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 01:57
Evo još nekoliko novih slika....Inače danas sam malo bila u novom vrtu i jako su me razveselili neki cvatući grmovi jer imaju pupove...Ukrasna trešnja, Korjenkov kalikantus, triloba, crvena vajgela će uskoro cvjetati...Osim njih i razne trajnice se bude i svaki je dan nešto novo....
 
Breskva predivno ccvjeta....
 
 
Narcisi, razni...
 
 
 
 
Romanije žute..
 
 
Mirišljivi zumbuli...
 
 
Arabis svakim danom sve rascvjetaniji...( Hvala Hoya za ime )
 
 
Prvi tulipani...
 
 
 
Geum, puno ljepši nego lani kad sam ga posadila...
 
 
Ovu sam ljubičicu valjda lani od kuće donesla...
 
 
Dosta je loše slika ispala, ali ovo su pupovi ukrasne trešnje kupljene i posađene lani na proljeće. Jako me veseli da će cvjetati...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 02:04
Originalno poslano od člana Silvy Silvy napisao:

jagoda,
koliko šarenila u tvom vrtu Clap.
Lijepo si se ponovila sa novim cvjetićima, kaktusima, sukulentima, ali ovaj citrus, Budina ruka, je jako interesantan. Jel to više spojenih limuna, ili jedan?
Kako kod tebe ima svega i svačega, a imaš vrijednu ruku, uspijevat će on tebi kao i obični.
  smile169
 
 
 
Silvy hvala ti na posjeti. Upravo sam stavila nove slike, jer svakim je danom sve više šarenila za pokazivanje....
Budina ruka je poseban citrus, nije više spojenih limuna nego vrsta za sebe...Kako će uspjevati vidijeti ćemo. Ne smijem ga staviti u vrt jer je najosjetljiviji citrus.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 02:22
U vrtu oko kuće rascvala se keria...
 
 
 
Srdačca-dicentra također je procvjetala...
 
 
Gigantski amarilis ima i drugu cvijetnu stapku...
 
 
Jedan novi hihi, kupljen lani za 10kn....
 
 
Ovaj me je kaktus lijepo iznenadio...
 
Ova
 
Ovaj je tulipan krivo uletio, ali neka i ostane..
 
 
Aonium uživa na suncu...
 
 
Mlječika je također rascvjetana...
 
sutra je novi dan
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 08:28
kaktus smile71bome rascvjetano kod tebe,vec ti i srdasce procvjetalo..eto sad mi za oko zapela i kerija,moj spisak se povecava ,najgore je kad odem u vrtni centar ili negdje ,od spiska ne kupim nista jer mi pogled odluta za drugim biljkicaa LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.