Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:06
Otok, još neznam koliko će se što brzo širiti. Sreća da ima još puno praznog mjesta pa ću seliti. A one tvoje sukulente - e njih nedam van. Kraj mene su, na vidiku. Tvoje gazanije su u onom prvom pokazanom i spremaju se cvasti, a sjemenke - pa mislim da je svaka niknula! Za tebe smile78
mali kaktus, mali je moj, a voćke MM. A ja se svako proljeće divim svemu. A onda na ljeto suša ....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:44
tvoj vrt sam već nahvalila, lijep je i gotovoClap
 
A ovo zelenooko malo čudovište je prepresladko. Moraš mu malo i progledati kroz prste, pa još je bebač. Bit će on pravi čuvar i neka......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 01:22
cmok cmok za zelenookog čuvara Wink
a tebi veeeeelika smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 10:56
za vrt vec znas da je ,ali tvoj kobojagi cuvar je presladak
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 13:02
Lora forzicija i gio - za vas smile79
 
a ja sam si opet našla zanimaciju. Već par godina radim sirup od maslačka.
Par zima neznamo za jaku prehladu i grlobolju:
 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 13:51
Ajme hoya , ovo tako dobro izgleda da bi se moglo i papati Wink !A ovaj zelenooki kobajagi čuvar, pesonja, je presladak i baš pravo fotogeničan lik Approve
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:13
Ivna, a da osjetiš kako cijela kuća miriše po tome !
 
Cijeli dan gledam ovo čudo od iberiksa. Ja neznam kako je ovdje dospio jer su grmovi dosta daleko od zida. Sasvim u drugom vrtu.
 
U stvari, malo sam mislila: Sve biljke koje vidite u mom vrtu trebaju malo vode i ne traže humusnu zemlju. Rastu i u samom kamenu!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:32
Hoya, je li taj sirup - lijek, ili sirup koji se pije razrijeđen sa vodom?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:38
Otok, može se piti i kao sok kad se razrijedi, ali izvrstan je lijek na početku svake prehlade i grlobolje. I smiruje kašalj.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:40
Jesi li već negdje pisala recept za taj sirup? Ako nisi molim te napiši.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:46
Evo, našla sam link (iz mog dnevnika lani)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:47
Hoya mi najbolje znamo koliko truda ulažeš u sve to. Nije lako raditi, imati obitelj, vrt dvorište, cvjetnjak, pa još raditi i zimnicu (pekmez sam probala pa znam da je bio super), sirup od maslačka - vau, a još imaš vremena i za ljubimca - pa ti si "super Hoya".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 19:50
Hvala.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 20:59
Hoya odakle crpiš toliko energije, pa na sve stižešClap....a recept sam si isprintala, baš će mi doći dobro.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 22:46
Tvoja zelenjava je za pet, a maslačci su me zaintrigirali - sada idem po recept pa ću možda i ja napraviti sirup.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:15
Wow, Triša, nisam baš super Hoya. Prilike me čine takvom. Početak priče o tolikoj kući i tolikom vrtu znaš, a održavanje kupljene ruine tražilo je odricanja i znoj. A onda neke navike ostanu i meni i obitelji.
 
Lora, meni je vrt apaurin. Nakon 8 sati psihičkih napetosti najradje nebi ni ulazila u kuću. Da mogu i spavala bi u dvorištu. A 11 godina nisam smjela ni hodati po njemu.
 
Cimi, MKM, bliži krug prijatelja - svi koriste taj moj sirup i čekaju ga. Probaj, vidjet ćeš da je i djelotvorniji od nekih koje kupujemo i skupo plaćamo!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 23:54
Moram i ja napraviti taj sirupSmile

Danas sam vidjela Arića iz auta, a on nije tako mali i da se susretnemo u uskoj ulici ne znam tko bi bio bržiLOL

Taj iberis je vjerojatno vjetar rasuo sjemenke, obožavam biljke koje rastu iz kamena kao neki neustrašivi borciEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 09:15
Daj napiši kako - u kojim količinama se koristi taj sirup od maslačka.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:32
Smrcko, moj se sirup kuha,
A Ares, varaš se, brz je nitko od nas ga više ne može uhvatiti - i to ga jako veseli!
 
Cimi, taj se sirup može piti razrijeđen kao napitak i na žlicu kao lijek. Mi ga uzimamo svakih par sati, često dok je potrebno (pa i kod svakog napadaja kašlja)
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:49
Samo da znaš da sam bila tu Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 132133134135136 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.