Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 13:56
Miska...Hug
OSica   Hug

Hvala vam cure što ste komplimentirale moje trave. One su mi relativno friška ljubav, ali zato žestoka! U vrlo kratko vrijeme sam ih puno nakupila i tako sad ljubav traje.....
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 14:03
Petit, Drago mi je da te vidim u svom carstvu.
 Nije bilo štete kod mene u vrtu, jer je svuda okolo ograđen visokim zidovima i susjednim kućama tako da se vjetar nije iao gdje razmahati svom silinom kako je puhao.
 A kiša....prestat će, evo već danas po malo jenjava. Uskoro će sunce i sve će opet zablistati novim cvjetićima i još ljepšim zelenilom.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 14:07
Andina, ne pitaj me za jezero. Planirala sam ga očistiti ovog proljeća, ali dok sam ja smislila da to napravim ....lopoči već cvatu. I tako prošlo.
Inače, dobila sam neke vodene biljčice sa našeg Bosuta pa se nadam da će se one raširiti po površini, da će pomoći vodi da ostane bistrija i da će svojim listićima napraviti "hladovinu" ribicama.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 15:53
Divne su trave Glikice!
Zamišljam njihove vlati na laganom vjetriću!



Znaš li koje su na 1., 4. i zadnjoj slici?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 16:41
A jesam se nasetala ! Sad vidim da moram cesce doci ! Sve vidjeno mi je lijepo !   Klicken öffnet blume-0139.gif in neuem Fenster
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 18:05
Prepredivno ti je sve, imas ozbiljnu kolekciju trava - ma super!!
 
I ja cu kao aralija izdvojiti lopoca, jer je on moja tihi patnja ( nemam mjesta u hladu za jezerce a kod nas ljeti kada ugrije I beton se topi tako da cu za njim jos zudititi)
 
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2014 u 21:36
Prekrasne slike
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 10:57
Jako mi sviđa tvoj vrt, travice su mi prelijepe, a jezerce odmor za dušu,tako lijepo i spokojno kao u kakvoj bajci
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 11:25
Draga Glikice, kakvo je stanje s tvojim vrtom zadnjih dan-dva, nakon ovih poplava?
Je li i kod tebe stigla voda?
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 12:23
Ima nas još koje patimo za jezercem, lopoči su prekrasni... no, u nedostatku svoga, ponekad ću malo odmoriti uz tvoj. Kako su ribice? Sigurno rastu kada imaju prostora za širiti se. smile188
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 12:35
Prekrasno sve ali lopoč je poseban uz tvoje jezerce može se samo uživatiClap
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:16
Cure drage, puno vam hvala na posjeti i na komplimentima. Jezerce će bit još raskošnije, ovo je tek početak, pa stoga navratite kad kod želite malo osvježenja uz vodu ! Ribice se bacakaju i njima je lijepo !

Kaćunak, nije kod mene bilo poplave, samo je sve jako nakislo, no danas je cijeli dan lijepo i sunčano pa se oni ružni i kišni dani zaboravljaju.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:25
Ova mlada damica je sve ljepša i ljepša:


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:35
Predstavljam vam svoje aeoniume:




I jedan kaktusić koji je jutros procvao čim je ugledao sunce:

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:44
I moj bonsai vrt !

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 17:47
Ružica je veličanstvena, a aeoniumi, moja tiha patnja, savršeni, vidi se da uživaju kod tebe, predivnih su boja.Kaktusić ima preslatke cvjetiće, okitio se ko mladenka.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 20:41
Hvala Temzi ! 
Kaktusi su puni pupova i obzirom da nam sad dolazi sunce, bit će još više cvjetova.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
sanja17 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sanja17 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 01:54
Glikice baš sam se našetala vašim lijepim, raznolikim vrtom, puno toga mi je lijepo, sedume jaako volim, kolekcija je divna,  ali jezerce....predivno, lopoči su prelijepi, nestvarni, svaka čast. Clap
pozdrav od susjede, došetat ću opet do jezerca...Tongue
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 07:40
Ooooo, draga Sanja 17, baš mi je drago da si mi došla i puno ti hvala na komplimentima. A još više bih voljela da mi dođeš i onako "za prave"  !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 16:56






...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.