Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 20:30
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Takvu mahoniju nisam nikad vidjela,oduševila me je.Dali znaš točno ime i molim te gdje si je kupila?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 21:15
Prošetala po tvom vrtu,prelijepo!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 21:29
sarajka lijepo da si opet prošetala,dođi mi opet.

Jaca 123 ova biljka se zove Mahonia x media Winter Sun i kupila sam je sigurno u nekom Bau prije 3-4 godine.Moram pogledati kako se presađuje jer nema mladica.

mali kaktus hvala ti na obilasku mog vrta i dođi opet.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 21:40
Hvala ti na ogovoru,a kod tebe uvijek nađem nešto što nisam vidjela,imaš predivno cvijećeClap
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 22:43
Ja isto tu mahoniju tražim već dugo vremena i nikak da je nađem. Ali, kad sam bila u Zadru, dobila sam od Trave mahoniju za koju kaže da je jako slična ovoj.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 22:47
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Nisam smjela staviti kamenje do vrha jer je jako teško,mislim da je vreća teža od 30 kg.
Trebala si staviti ploču stiropora ispod kamenja. Onda bi ti kamenje došlo lijepo do ruba crnih kadica, a nebi bilo teško. Uostalom, od sutra navečer pada kiša pa možeš na popravni LOL 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 07:38

Kao i uvijek kod tebe predivno i uvijek neki noviteti, uvijek iznenadiš da kreativnošćusmile55

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 13:25
Već sam šetala tvojim vrtom i nisam ostavljala tragove.

Jedna riječ- predivno, .
Neke biljke nisam do sada ni vidjela.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2012 u 14:00
draga camelia vrijedna si i u pokretu 24 h, što bi rekli kod nas - ko crv u kamenu

sve je kod tebe lijepo, uredno i bez ikakve mane, baš je gušt doći ti u posjetu
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2012 u 07:17
u ZG-u već dva dana pada kiša, znači da Camellia nije u vrtu nego odmara bolna leđa...nadam se da si uspjela posaditi sve tise, koka moja...vrt izgleda odlično, uredno i čisto, sređeno kaj po špagici i iznenađujuće...zašto? gledajaući ove fotke iz tvojeg vrta nigdje se ne primjećuje jesen...zelena trava, propisno ošišana, puno cvjetova, nema nijednog suhog lista, vrijedna kokica našaSmile...i samo dati šapnem, Phormium je apsolutni favoritClap...
odmaraj koka...zaslužila si
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2012 u 18:00
Jaca123 hvala ti na šetnji.

anabistrica ni ja tu mahoniju nisam dugo vidjela,bit će sjemenki za cijeli forum kako je puna cvijeta.Što se tiče kamenčića,ovako ti to izgleda.Ove limene posude su postavljene u okvir isto od lima i na njemu je stiropor.Kamenje ne može biti do vrha jer se posude sa zemljom vade zbog mjenjanja zemlje i presađivanja.Kad bi kamenje bilo do vrha,onda bi prilikom vađenja posuda svaki put kamenčići popadali u rupu i to bi onda opet trebalo skupljati sa dna kutije.MM me je htio poštediti dodatnog posla.

aralija hvala ti i prošeći opet,ali paaazi,jutros je bilo 5 cm snijega.

lilie drago mi je da si uživala.

Retriver Sara imaš pravo,dobro mi došla kiša da se odmorim.Posadila sam sve tise,do kraja mi nedostaje još 12 kom,ali to u proljeće.Sad je na redu vertikalni vrt i još nekoliko sitnica koje su mi ostale.Kad sam jutros vidjela snijeg,čak je drveće bilo potpuno bijelo,nije mi bilo drago.Mislim da je ove godine uranio.


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 00:29
Aaaaaaaaa, sad mi je jasno to s kamenčićima. Bit će to ko bombon kad se kadice popune biljčicama.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:18
anabistrica šaljem ti pozdrave sa hladnog i sumornog brijega. [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />

Danas me MM počastio jednim lijepim izletom kod Bešlića.Jedva sam se mogla odlučiti što izabrati i kad sam sve stavila na stol,MM me iznenadio i dodao 3 najveća sukulenta koji su u pozadini slike.Gosp.Bešlić mi je poklonio 4 sukulenta,tako da sam sva presretna napustila staklenik.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:19


Najprije moja procvala Camellia
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:20
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:28


Ne znam zašto mi ne prihvaća rotaciju,ali O.K.

Senecio Kleinea
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:30


Aeonium Sunburst
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:31

Ajme meni ljepote, camellia prekrasna a sukulenti su me ostavili bez daha, jednom riječju prekrasno . E da znaš, pomalo ti i zavidim što ti je Bešlić u blizini.Wink

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:33


Aeonium Haworthi kiwi
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 18:39


Topkoracactus.arst.papyracanthes
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.