Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 21:39
dva kvadrata se bar zelene
 
 
 
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 21:44
krumpirko sve više cvjeta iako je i on bio ošišan drastično
 
 
Dubrovački koralj-ruselija isto otvara svoje cvjetiće, još je u zaštićena od vjetra a u dogledno vrijeme seli na terasu jer je volim imati na oku
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 21:46
Ovaj vrt me uvijek oduševljava .Mediteranski vrt iz ptičje perspektive je savršen.Bugica posebna,ne znam uopće što bi još posebno pohvalila kad je sve prekrasno.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2014 u 21:52
a za kraj ne bi ja bila ja da nije suculent, naime bura se stišala, provirilo sunce i ja i MM otišli u šetnju ali ne asvaltom, već šumom pa onako puteljcima izbili ravno na Plodine. Kad smo već tu ušli onako neobavezno i vidi vraga a ono
 
aloa veriegata magic e tu nemam niti sam je vidjela do sada, sva onako šarena i jako zelena , srećom imlala sam nešto novčića u đepu taman ta nju
 
 
čeka presađivanje naravno u bijelo
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 09:55
Drago mi je aralija da si nam se vratila i da svojim prisustvom obogaćuješ ovu našu cvjetnu zajednicu.
Tvoji komentari su dokaz da znaš primjetiti ljepotu i iskazati je na pravi način.
Drago mi je što opet možemo uživati u tvoja dva kvadrata, predivno uređena, skladna i predstavljena krasnim slikama.
Ruža na šljivi, četkovac, ukrasne posude na terasi, to se može stalno gledati i uvijek iznova uživati.
Često sam u tvom vrtu, i radujem se svakoj novoj sličici.smile141
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 11:42
Samo prijavljujem šetnjicu... Ništa neću komentirati i izdvajati jer je sve savršeno!
Možda i je površinom malo,ali je lijepo i raskošno!Clap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 11:48
Kad pogledam ovu mini ljepotu, ne mogu a da ne prokomentiram. Savršeno! Jedno ljepše od drugog. Clap
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 20:44
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Slike kamenjara su prava mala bajka, predivno ukomponirano, obožavam sve te male zelene jastučiće različitih oblika,jako lijepo!
 
Temzi kamenjar je nezahtjevan a tako lijep u bilo kojem godišnjem dobu da naprosto malo tko mu odoli 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 20:46
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ovaj vrt me uvijek oduševljava .Mediteranski vrt iz ptičje perspektive je savršen.Bugica posebna,ne znam uopće što bi još posebno pohvalila kad je sve prekrasno.
 
Camellia do sljedećeg puta valjda će još nešto procvjetatismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 20:56
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Drago mi je aralija da si nam se vratila i da svojim prisustvom obogaćuješ ovu našu cvjetnu zajednicu.
Tvoji komentari su dokaz da znaš primjetiti ljepotu i iskazati je na pravi način.
Drago mi je što opet možemo uživati u tvoja dva kvadrata, predivno uređena, skladna i predstavljena krasnim slikama.
Ruža na šljivi, četkovac, ukrasne posude na terasi, to se može stalno gledati i uvijek iznova uživati.
Često sam u tvom vrtu, i radujem se svakoj novoj sličici.smile141
 
SlavujVk  hvala na posjetama,hvala ti na lijepim riječima a nadam se da ću i dalje uživat  skitati  se vrtovima i naravno divit im se jer svatko na ovom forumu pokušava iz onog s čim raspolaže izvući najbolje, pa tako i ja sa svoja dva kvadrata. Netko je davno rekao " i kamen će procvjetati ako se o njemu brineš s ljubavlju"smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 20:58
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Samo prijavljujem šetnjicu... Ništa neću komentirati i izdvajati jer je sve savršeno!
Možda i je površinom malo,ali je lijepo i raskošno!Clap
Miranda malo je , raskošno o tome bi se dalo diskutirati, ali je meni srcu drago svrati draga još pokoji putsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 21:03
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Kad pogledam ovu mini ljepotu, ne mogu a da ne prokomentiram. Savršeno! Jedno ljepše od drugog. Clap
 
Bugice nekom je bog dao tisuće kvadrata i nezna što bi s njima,meni eto samo dva ( i na tome sam mu zahvalna jer u stanu u kojem sam živjela više se ne bih ni u primisli vratila) i ja znam da i on uživa kad ih vidi kao i ja, smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 22:10
Draga, u tvoja dva kvadrata stalo je jako puno ljepote smile55
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2014 u 22:16
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Draga, u tvoja dva kvadrata stalo je jako puno ljepote smile55
 
Hvalaaaa na podršci smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 10:55
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Draga, u tvoja dva kvadrata stalo je jako puno ljepote smile55



Potpisujem !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 11:41
Jako lijepo Aralija ! Zaista si sve fino skockala !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 11:45
Tako mali
a tako veliki i prekrasan vrt
i slučajna šetnja se isplatila sa ljepoticom koju si kupilaHeart
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2014 u 21:22
da ti malo i kažem da sam oduševljena kamenjarom i mediteranskim kutom i svim ostalim cvjećem što se nalaze u tvoja dva kvadrata što uključuje i novu aloa...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2014 u 21:35
Poštovana aralija, već duže vrijeme ne radim izlete iz mog kutka foruma u druge njegove, zaslužene pažnje i divljenja vrijedne, dijelove. Nije da se neugodno osjećam u  zaista pretežno ženskom okruženju, naprotiv, ali nastojim to karakteristično i ugodno ozračje koje u njima vlada poštedjeti od mojih suhoparnih muških komentara.

Ne samo kurtoazija, nego i želja po mogućnosti upoznati osobu koja piše takve spontane i osebujne tekstove kakve si Cimi i meni ostavljala u InoxCiminoj kućici, dovela me u tvoj mali vrt, u tvoja dva kvadrata. Ništa nažalost nije preostalo za reči što već nisu rekle prethodnice u ovih nekoliko godina posjećivanja tvojeg malog-velikog vrta. Palme, voćke, cvijeće, sukulenti, kaktusi, tegle, posude, posudice, bijela ljubimica… sve je bezbroj puta najljepšim riječima pohvaljeno.

Kad se jutarnja sunčana zraka promigolji kroz svibanjsko mlado lišće i na svom putu mazno dotakne zaostalu kaplju rose pa se rasipa u briljantno blistajući snop koji te nađe na tvojoj terasi uz tvoju prvu kavu, sigurno započinje dan kada možeš sve, ali baš sve.

Da, ja sam tu na veeeelika dva kvadrata našao ono što sam naslućivao…atmosferu istančanog ukusa, mnogo ljubavi pretočene u biljke, cvijeće, u prostor, a siguran sam i u ljude.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2014 u 22:15
Napisati nešto što već nije rečeno o tvom vrtu bilo bi jako teško. Na um mi pada poslovica: Važno je znati, a ne imati! Naravno, mislim na kvadrate tvoga vrta. U malo kvadrata posložila si cvjetne slike koje meni kao posjetitelju pružaju veliko zadovoljstvo.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.