Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 21:47
Draga moja Gute, ovo sunce ne godi samo nama, nego i cvijeću!
Svi skupa smo ga ovog ljeta ostali pomalo željni.

Samo za tebe, nježna i mirisna truba

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2014 u 23:29
Dugo me nije bilo kod tebe kao da sam znala da nisi bila kod kuće, a pitala sam se kako napreduje tvoj parkovoćnjak. Vidim da je krenula realizacija pa ćeš nas valjda izvještavati o daljnjim radovima. Lijepo mi je pratiti stvaranje novog vrta. Puno ti uspjeha želim.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 12:58
Draga Dadinice,
prvi puta sam obišla tvoj vrt i unaprijed ti nagovještavam da ću se u njega s radošću vraćati. Već na samom početku osvojila si me  svojom osobnošću iz koje mi je najupečatljiviji tvoj smisao za humor te  briga i ljubav za sve što te okružuje, Duboka čežnja koju si na početku imala za još  jednim malim komadićem zemlje, na kraju je nagrađena sa jednim divnim voćnjakom koji ćeš ti pretvoriti u svoje "duševno odmaralište". Ipak ima "netko" tko sluša i ispunjava sve  naše najdublje želje.
Cvijeće je predivno, i u dvorištu, i na terasi i u parkovoćnjaku, a kamenjar mi je poseban. Zaista sam uživala u svim fotografijama i želim da svu ljepotu koju si sama stvorila svojim radom češće podijeliš  s nama.


"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 13:51
draga, jel to onaj plavi solanum  kojeg sam ja pakirala i slala?
one reznice koje sam ti" ukrala" su mi se posušile...dobro su se držale, al sam ja zaribala,nisam ih zalila na vrijeme...pa....molim te.....%&*$+@....znaš taj jezik, zar ne? ;-)
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 14:35
Sretno nam se vratila! Hug Prelijepe nove slikice su me dočekale u današnjoj šetnji tvojim dvorištem i baš sam uživala. Trubica je veličanstvena, ali svojom ljepotom za njom ne zaostaju niti asteri, jesenski ljepotani.  smile78
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 21:29
Pozdravljam te, Anabistrica! Drago mi je da si svratila i evo, obećajem da ću izvještavati o napredovanju.
Hvala ti na lijepim željama!

Rajski vrtovi, dobro mi došla!
Hvala ti na lijepoj i toploj poruci koju si mi ostavila. Nadam se da ću ostvariti barem dio svog sna uređujući svoj "parkovoćnjak" i dvorište koje nije moje, ali ispunjava me kao da jeste.

Je, Lovrek moj, to je mali varaždinec!
Naravno da znam taj jezik, pa mi smo ga smislile LOL!!! Smatraj riješeno!

Bugice, hvala ti draga!





Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 20:28
Šta uz astere, krizanteme i ostale jesenske cvetače trenutno cvjeta kod mene?
Pa....... 

cvjeta kerija


malina


kanarska ivančica


....i šljiva (?!??)


( ovo je baš - lud , zbunjen, normalan !)


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 12:03
o draga pa sve ti se poremetilo.da li ti ivančica prezimi vani
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 15:42
predivna jesen kod tebe...Hug
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 14:34
Malo sam ti navratila nakon dužeg vremena. Pa svašta novoga i lijepog ima kod tebe.....vidim da si se dala i u malo veća preoblikovanja vrta......
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 23:19
ClapClapClap
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 22:23
Prošetala sam ponovno i uživala,od srca ti želim da uživaš u uređenju parkovoćnjaka...lp
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2014 u 19:55
DadiniceHugEvo mene nakon dužeg vrimena:chickdance:
đir po tvom travnjaku..
Trube i asteri su ti krasni:rose:
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2014 u 22:14
S užitkom sam prošetala ovim predivnim vrtom i zastajkivala kod svih predivnih biljaka! Svaka čast, predivno je.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2014 u 22:22
Lijepo je kod tebe , jako lijepo !   Dodjem ja opet tebe posjetiti !    smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2014 u 20:09
Bila u zaostatku i nauživala se, ali luda šljiva je i kod mene pokazala cvjetiće pa se bojim da i nije baš pogodila s obzirom da dolazi bura a s njom i posolica i ode cvijet. A ovo je za tebe
 
 
 
list je izrešetan (a kažu da je otrovna)od proždrljivih skakavaca ali cvijet je nenadmašan
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 21:19
Dragi moj forume, eto mene..
Konačno je onaj mali crnac (koji mi stavlja slike na forum) prestao štrajkati i odlučio surađivati.
Istina, puno slika otišlo u vjetar, među njima i slike radova u parkovoćnjaku.
No, evo par današnjih Big smile

Za početak, hvala svima koji su me posjetili, red je goste nečim i ponuditi.



Istina, nisu slatke kao u ljeto, ali su svejedno jako ukusne Smile
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 21:23
Imam maline godinama i ne sjećam se da su ikada u ovo doba godine sazrijevale, a što je još čudnije - još uvijek su pune cvijeta.
Pitam se šta li će od njih biti nagodinu.

Kad smo već kod čudnog vremena cvjetanja........... i globus čičak odlučio ponovo procvasti (??)


A marijanski čičak se rasijao po travnjaku...........

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 21:28
Ponovo procvjelala lavanda...


...i brahikoma za koju sam mislila da je "otpjevala" svoje


a i stolisnik koji je već bio pofriziran i spremljen za zimu


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 21:34
Vrtna tradeskancija je puna pupova


gailardija isto još cvjeta


a ni žuta budleja se još ne predaje!

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.