Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 00:20
Hvala Flavijasmiley2747.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 08:37
Bogo moj, tu se od jučer napisao roman. Što se foruma tiče slažem se u potpunosti sa svim napisanim.
 
Crveno ulje je preporučljivo za sve i za cvjetače i za grmeke i za drveće i naravno za ružice, jedna mi je gospođa rekla "čuj ono ti potamani sve što nisi uspjela kroz godinu potamaniti i u proljeće imaš zdravu i čistu biljčicu" ja to ne zovem špricanje sa crvenim uljem nego "kupanje u crvenom ulju".
 
Što se odlaska u Bauhaus tiće, pomanjkalo mi je vremena ali zbilja vremena a ne "vremena" - novca. Nisam imala kad od obaveza, a kad sam vidjela u katalogu cijenu odmah sam pomislila na tebe i samo čekala slikice novih.
 
Oprosti Flavija ako pretjerah.
 
 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 12:38
Orhideje su ti mrak .
Nemam niti jednu,ali gledajuči ove tvoje čvrsto sam odlučila da si moram bar jednu nabaviti.
Znači,ona mora biti na normalnoj sobnoj temperaturi i treba joj dosta svijetlosti.
Crvena bungenvilija se ne predaje,još se sva crveni .
Sad pak imamo novosti kaj se tiče crvenog ulja.
Ak je to za ruže onda je sigurno i za ostalo cvijeće.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:01
Uh dok sam sve pročitala zaboravila što moram pohvaliti, ali svakako crvenu bugicu, ali neću imati mira dok te ne užicam onu predivnu bijelu ružu s crvenim rubom. Naravno najviše bi mi pasalo da mi je zapelcaš, ali biti ću sretna i sa granom kad je zato vrijem.
Spasila si valjda s crvenim uljem i moje ruže, idem proučiti link.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:57
Flavia, kod tebe uvijek sve rascvjetano puno boja i svjetlosti.
Zadivljujuća je graciozna ljepota tvojih ruža, koliko ih samo imaš u kolekciji, znaš li uopće?
Ali, očarali su me egzotični plodovi clerodendruma, dosad ih još nisam vidjela, tako blještavi od ljepote.
Svaka čast, majstorice
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:11
Tija, nisi niš pretjerala, hvala na još informacija za crveno ulje, dobro će doći i meni i svim našim virtualnim prijateljima tu na forumu, pa ćemo slijedeće sezone svi imati lijepe ružice, zar ne? smiley1931.gif
 
I znaš kaj još....meni ti je MM već cijeli tjedan na terenu....sutra se vraća...i znaš kaj još.....kupil mi je dvije bugenvilije, žutu i bijelu, a da nije išao...ne bi niti zaradio nofčeke niti bi bio u prilici kupiti, to sam ti napisala da vidiš da i nije tak loše kad muževi idu na teren!...Jedva čekam da dođe....i donese bugice! smiley2270.gif
 
Oprosti Tija, ak sam pretjerala! Wink
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:31
Bože ----------pozdravi svog muža i reci da igra to loto da bi i mi ote bugice da imamo a ne samo tismile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:36
Niho, opet pišeš njemački..šta ti znači to "ote bugice"?...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:45
Opet imaš nove biljčice, a baš sam se htjela pohvaliti da sam postala kao Flavia, jer mi zadnjih dana biljčice uletavaju sa svih strana.Ali opet me šiješ.

Nove bugice - jesu li sa cvjetićima? 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:45
bugice su smile227bijela i žuta te nisam još vidjela..
dobro čuvaj muža i nemoj ga ovako javno hvaliti da ti ga netko ne ukrade
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:04
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Opet imaš nove biljčice, a baš sam se htjela pohvaliti da sam postala kao Flavia, jer mi zadnjih dana biljčice uletavaju sa svih strana.Ali opet me šiješ.

Nove bugice - jesu li sa cvjetićima? 
Da znaš da uvijek kad nekaj novo "uleti" kod mene...ja si u startu odma mislim...joj opet bude me Otok "ispreskakala" LOLLOLLOL...Wink...a za bugice...navodno imaju cvjetne brakteje...ali ja nisam niš puno htjela pitat...tak i tak već nekaj "šmrca" da mu se to kotura po autu...ovo-ono..., pa da mu ne dižem "tlak" LOLLOLLOL...poslao mi je ovu sliku
 
..i to je sve kaj za sad znam o njima!. Budemo vidjeli sutra kakve su i da li imaju koji cvjetić! Idem sad malo škicnut tvoje novitete Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:17
Štefek, si vidla "crvendaću" bugicu kak se razularila...baš me razveselila...kažem..lišće joj opada..a brakteje se pojavljuju u sve većem broju...i to baš na mjestima gdje sam rezala pelceriće za forumsku škvadricu. Nadam se da ćeš i ti jednog dana imati takvu...valjda bude sreće! Za orhideje...pa naravno da moraš probat bar jednu nabavit....kak buš znala jel ti ide ili ne ide..ak ju nemaš....Tongue
...evo dva moja phalaenopsisa....ovaj prvi "zamusani" mi je baš fora, a ovaj drugi zeleni, koji se sviđa Bromi i Lantani...e on je malo promijenio boju...danas je više žuti....očito cvjetovi kako stare, mijenjaju boju....svejedno je meni i lijep i drag....
 
a ova je bijela oncidium cambria otvorila još jedan cvijetak....
 
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:27
Ma baš ti je sve prekrasno...a bugice..bijela i žuta...pa meni je san da ih nabavim, gdje ih je TM uspio pronaći???
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:30
Triša, hvala ti na pohvali! Drago mi je kad navratiš k meni Wink...a za ružicu....nema frke...budem pogledala da li ima kakav prikladan pelcerčić pa ti pošaljem, mlada je relativno pa i nije baš najbolji "izbor" pelcera, ...mislim da je bolje da ti odmah probaš zakorijeniti na mjestu gdje bi htjela da ti bude...nego da ja isprobavam LOL (nisam ti ja neki stručnjak baš). A sada je još uvijek dobro vrijeme za stavit "pod flašu".Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:32
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Ma baš ti je sve prekrasno...a bugice..bijela i žuta...pa meni je san da ih nabavim, gdje ih je TM uspio pronaći???
Štefi...nije on našao...ja sam ga sa preciznim uputama poslala gdje da traži...LOLLOLLOL
pogledaj ovdje....šalju i poštom...Wink
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:33
Čime hraniš muža, tajnu na suncesmiley1626.gif
smiley1638.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:36
Ma puno ti hvala, baš si srce..evo ti jedan smiley1237.gif
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:42
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Čime hraniš muža, tajnu na suncesmiley1626.gif
smiley1638.gif
sa crvenim uljem....to je 3u1....hrana, cuga i sedativ LOLLOLLOL (šala-mala)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:47
Sara, hvala na posjeti....a za broj ružica...ma znam točno kolko imam...znam i koliko imam pod flašama zapelcanih Embarrassed....samo nesmem reć...znaš onu "kaj je previše...ni s kruhom ne valja" LOLLOLLOL
A Clerodendrum trichotomum...evo malo današnjih sličica...
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:51
Zala sam. I ja ću početi primjenjivati to crveno ulje, samo da ne pretjeramsmiley2102.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133134 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.