Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage by maris40
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage by maris40

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 20>
Korisnik
Poruka
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 10:09
ma nema na ćemu ... Smile
happy ...happy ... :))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 16:10
sta se desava sa vireusom??
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 21:06
neprepoznatljivo...jedva čekam da vidim ostatakTongue
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 11:57
Maris40 nisam dosad vidjela ovakvu salvetu koja tebi treba,ali cu potraziti...ako nadjem javim ti...neobicna je ...Smile
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 12:05
Draga Maris - jel' dolaziš na sajam salveta u četvrtak?
Dogovor s curama je viđanje na parkingu Sunca u 17h, dolazi nas već 4 koliko ja znam....
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 12:19
Kerber-malo ćemo pričekati jer ima dosta posla oko toga.Wink
Gerberi,hvala ti od srca ali uspjela sam nabaviti jednu samo mi još nije stigla.To je iz stare zalihe moje prijateljice,izgleda da ih više ne proizvode.Smile
Jani,imala sam u planu doći,svakako se dogovorimo.Wink
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 14:51
Opet sajam....i to  u  četvrtak....imate  kojeg  kroz vikend da i mi ostali  možemo  doćismile40
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 14:57
Koliko ja znam samo preko tjedna,jer je u osnovnoj školi,a njima valjda ne odgovara vikendom.Vidjet ćemo kad je sljedeći sajam,pa javimo.Wink
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:05
ajojsmile43
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:14
Pokušat ćemo pitati Vesnu (organizatoricu) može li vikendom.....
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:20
Hvala curke...ja sam  ko  hrčak...samo  skupljamsmile60...nikad ih nema dosta...i naravno sve trebam...to je sigurno  neka  zarazna bolest...LOL
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:50
Je, je, jaaaaaako zarazna bolest, zvana hrčkomanija ili salvetomanija ili......i sve smo strašno zaražene.....
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 16:32
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Je, je, jaaaaaako zarazna bolest, zvana hrčkomanija ili salvetomanija ili......i sve smo strašno zaražene.....


Hrčkomanija smile96
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 08:48
e jani ova dijagnoza ti je stvarno dobra ...sad bar znamo od ćega bolujemo 
 ...HRČKOMANIJA smile156smile96
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 09:01
Curke - ovu dijagnozu sam i ja nedavno čula od nekoga, ne mogu se sjetiti koga, ali mi je genijalna...tipična čini mi se za sve nas ovdje...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 09:09
Mi smo ekipa hrčkomanijaka.smile96

Inače,sretna sam jer sam nabavila ono salveticu koju sam tražila,popodne poslikam pa stavim.smile198
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 19:59
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 11:23
Hrčkomanija je stvarno riječ koja opisuje  moju  bolest..Wink....važno da se s njom znamo  nositi kaj ne!?
Cure imam molbu...s obzirom da ja nemogu doći  na sajam...ako  bi  bile  tak  dobre da ..naravno  ako  ima...mi  uzmete koju  salvetu s crno bijelim motivom ili oni francuski motivi (crveno, plavo, sivo) ..anđeleki, cameo...parovi u plesu ili nešto  takvo...ja  pošaljem novčeke za salvete i poštarinu i budem vam  vječno  zahvalnasmile58...lepo prosim
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 13:10
To je bilo najsigurnije reči Tanji 43, probat ču joj telefonirati jer ni ja nisam sigurna da ću ići imam majstore
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 15:04
Originalno poslano od člana kerber kerber napisao:

Hrčkomanija je stvarno riječ koja opisuje  moju  bolest..Wink....važno da se s njom znamo  nositi kaj ne!?
Cure imam molbu...s obzirom da ja nemogu doći  na sajam...ako  bi  bile  tak  dobre da ..naravno  ako  ima...mi  uzmete koju  salvetu s crno bijelim motivom ili oni francuski motivi (crveno, plavo, sivo) ..anđeleki, cameo...parovi u plesu ili nešto  takvo...ja  pošaljem novčeke za salvete i poštarinu i budem vam  vječno  zahvalnasmile58...lepo prosim

Pogledam,ako nađem, uzmem ,a ako ne ,bez brige imam doma nešto od tih koje te interesiraju,pa ti pošaljem.Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.