Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Felina - galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Felina - galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:38
Sve u svoje vrijeme. Otrov se stavlja u malim dozamaWink. Šalim se. Slučajno sam ih pronašla među nekim starim sličicama i evo da se ipak vdi. Hvala ti Slave!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 23:04
Čajna tacna mi je posebna.Inače jedna od ove dvije žličice služi za grejp i bezuspješno je tražim godinama.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 01:10
Ajme, di si ovo stvarno skrivala-tacne su mi prekrasno, ove s morskim motivima, a glagoljicunć(uglatu) sve planiram di bi je bi je mogla utopit u koji rad-obožavam je
vidit, bilo di, pa i kao tetovažu:)))
Ova "Tea time" je takođerodlična, kao i slika-sve mi je super, i više od toga.
Oduševili me ovi radovi.
A ona škrinja...kakva li blaga samo skriva
...e sad je meni jasnozašto je nisi otvorila da vidimo unutrašnjost:)))...da se ne bi polakomile za blagom grofa Monte Crista:)))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 10:59
smile39ulozila si puno truda i maste i sve je ispalo super, nemogu nista izdvojiti smile141smile106
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:18
aha sad sam te ulovila......skrivaš stvari.......nije u redu da si nam do sada skrivala ove lijepe radoveCool.......posebno bih izdvijila tacne........savršene su.....smile71
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:55
joj tacne su predivne, pravo remek djelosmile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 15:53
 Love%20You Love%20You ...tacne su savršene, dugo skrivane kad su bljesnule pred očima javnosti pokazale su svu raskoš tvog talenta...naročito ona kolaž tacna s morskim motivima je woooooow... uz tea time nedostaje samo tanjurić s keksićima i šalica vrućeg čaja, pa lagano, lagano odškrinuti poklopac na škrinjici s blagom.... bravooooo smile211smile211
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:05
Kiki evo poklanjam ti ove s tacne. Nadam se da če ti koristiti.
Maredelmare sada od tebe očekujemo nastavak s glagoljicom. Biti će mi drago da nisam sama .
Biljana to si bili radovi iz gušta rađeni na ljetnom odmoru s ljetnim motivima i uz zvukove valova. Zato nisu ni ispali loši.
Moja Mare a evo čuvam ja još štošta i baš mi je gušt ovako i samu sebe iznenaditi.
Mumica hvala ti na komplimentu.
Primavera mislim da pretjeruješ s mojim talentom. To je za mene malo ljepljenja i packanje s malo boje. Na svu sreću to je trenutno i u modi. Ova tacna tea time me malo muči jer bih je željela nadopuniti sa nekim vrčem ili nečim sličnim, a nikako da pronađem pravu stvar da paše u kompletu.
Svima se puno , puno zahvaljujem.smile80
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 20:07
bolje ikad nego nikad što se tiče postavljanja radova. Prekokrasssnooo      
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 23:19
Malo je kasno za čaj, ali za pogledati i diviti se nikad . Plavo bijela čajna tacna je tako lijepa starinska,i raskošna.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 08:56
U kom djelu grada živiš,da pripazim na dimne signale,jer to će značiti da naša felina "pali" i sprema nam iznenađenja.Sve ti je originalno i interesantno .Meni se najviše sviđa ona čajna tacna ,jer me sada drži neka plava faza.(oni poklopci na teglicama su od starih pamučnih plahti to sam ti zaboravila odgovorit)smile193
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 18:19
Felina divni radovi, ali definitivno me oborila bijela tacna! 
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 20:39
oduševilo me " vrijeme je za čaj"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 20:42
tacne i skrinjica su odlični! smile72
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 22:04
Neke nove stvarčice: pluteni podmetači za zdjele i čašica sreće




Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 22:05
super,podmetači su odlični! ClapClap
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:35
Joj što volim vidit raznorazne motive-super podmetači!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 13:57
...Felina draga, sline su mi pocurile na ono pecivo, dodje mi da zagrizem u podmetač ...motivi su doista posebni, ali bez tvoje sigurne ruke i dovitljivosti ostali bi ipak samo motivi... a komadić sreće svima nam ponekad treba, pa makar i na simboličkoj razini... preslatka čašica St.%20Pattys%20Clover%20Pinwheel
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 20:01
mmmmm, mljac, dobroooooo, jako dobro mmmmmm.....smile50
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:37
podmetači su tako slatki a djetelina s četiri lista-za sreću i tekako nam u ovim vremenima svima treba!predivno!Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.