Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 49>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:56
ma krasno,sve redom,ali ova slika u roditeljskom domu mi je posebno lijepasmile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:43

 

Misllim da me suncokreti jedno vrijeme neće vidjeti....Ove sam mjenjala jedno 10 puta. Prvo je podloga bila nježno žuta. Pa mi se nije dopalo....pa sam stavila zelenu....pa mi je bila prekričava,,,pa sam dodala tamniju zelenu...još uvijek je bila predrečava i nakraju sam se odlučila na 2k i tamno smeđu u pukotinama....A i sam rub me namučio...htjela sam da bude kao da je salveta i tu zakeljena....pa sam se nacrtala

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:47
ogledalo je prekrasno
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:58
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

ogledalo je prekrasno
 
smile202Hvala
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 01:01
meni se jako sviđasmile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:44
Ne razumijem kakvih problema si imala jer meni je ovo super! Ova zelena mi je mrak, tako "podigne" ove suncokrete, izgledaju umjetnički, tako efektno! Uostalom, ako se ne pomučiš barem malo, znači da nije vrijedno... smile60
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:48
Mislim da je ogledalo vrijedno te muke,stvarno je ispalo odlično!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:08
Kaća, Izzy, Piramida...hvala vam na lijepim riječima pohvale i podrške.
Sad sam i ja zadovoljna sa bojom jer je ova smeđa "ubila" onu " drečavost" zelene idala cijelom ogledalcu jednu toplinu....po mom mišljenju. Priznajem...drugačije sam ga htjela završiti.
Volim suncokrete i dalje, ali sad želim raditi nešto drugo, zato sam iskomentirala da me neće dugo vidjeti.
Vama šaljem veeelike puse, jer je tako lijep osječaj ...kad netko prepozna trud i stane uz tebe. jednostavno mi dajete poticaj da radim još, više i bolje.smile78Hvala.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:15
Prekrasno ogledalo i jako puno truda,vidim po uvečanim detaljima.
Kužim što si htjela,ubiti zelenu ali možda je suncokrete trebalo fugirati svjetlijom bojom npr.oker ili narančastom ili jednostavno-žutom.Što naravno ne umanjuje ljepotu rada...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:20
Draga maslino... hvala ti...cijenim tvoju iskrenost. Smile
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:50
svatko ima svoj ukus...meni se svida bas ovakvo kavko je, kontrastno...mislim da bi se na nekoj neutralnijos podlozi suncokreti "utopili"....za mene je ovaj rad cista desetka...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 11:01
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

svatko ima svoj ukus...meni se svida bas ovakvo kavko je, kontrastno...mislim da bi se na nekoj neutralnijos podlozi suncokreti "utopili"....za mene je ovaj rad cista desetka...
 
Hvala Goga..smile78..istina je svatko ima svoj ukus...a slažem se i da trebamo komentirati jer na taj način učimo jedni od drugih. Meni je drago da vas imam .... svoje supatnice, zaljubljenice u tu tehniku ...jednostavno uživam s vama ....diviti se vašim radovima, trudu, i podijeliti svoja iskustva. Često kritično nastupim prema svojim radovima i smatram da moram tako jer na taj način ćete i vi biti slobodnije komentirati, onako za pravo. Trebamo jedne drugima reči gdje smo pogriješile, jer na taj način jedna drugoj pomažemo. i zato slobodno...neću se ljutiti ...mene možete uvijek iskomentirati. Bit ću vam zahvalna....jer znam da sam među svojima.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 11:55
meni je ovo ogledalce predivno...vrijedilo je truda...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:02
Originalno poslano od člana orca orca napisao:

meni je ovo ogledalce predivno...vrijedilo je truda...
Hvala ti...Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 22:29
bez muke nema nauke...vrijedilo je svake muke i svakog potrošenog trenutka da ovo ogledalo učiniš ovako lijepim...svaka čast
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 22:50
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

bez muke nema nauke...vrijedilo je svake muke i svakog potrošenog trenutka da ovo ogledalo učiniš ovako lijepim...svaka čast
smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 07:57
 
Super ogledalo, a raspucavanje ti je baš lijepo uspjelo!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:44
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Super ogledalo, a raspucavanje ti je baš lijepo uspjelo!
 
smile78
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 18:52
ogledalo je savršeno! bravo! smile126
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 19:36
Originalno poslano od člana more more napisao:

ogledalo je savršeno! bravo! smile126
smile71Hvala ti more....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.