Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 48>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 16:14
Evo jedne... Hoće li ta slika više ili šta?!?! Ja jadna čekam i čekam i čekam i imam sijedih više od čekanja tvoje (pristojne) fotke... Ajmo, danas! Odmah - sada - odmah! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 16:49
I ja hoću sliku..pa pogledaj mene kakvu sam stavila,skoro me šlagiralo kad sam vidlasmile175
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 09:45
Anasazija gdje su radovi????
 
Šta se još nisi privikla na staru situaciju, posao, kuća, frka, strka, panika...Tongue
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:12
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Anasazija gdje su radovi????
 
Šta se još nisi privikla na staru situaciju, posao, kuća, frka, strka, panika...Tongue
 
nikako da se ušaltam, sva sam neka usporena i neorganizirana. i taj godišnji.... kao da ga nije ni bilo.
ali valjda bude nešto od radova. sinoć sam nešto malo počela, možda većeras završim... možda!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 07:04
ajmo, ajmo....čamim ekajući da vidim što si lijepoga novoga napravila...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 18:30
ja inače ne zalazim baš u ovaj dio foruma,ne zato jer ne bih htjela nego jer jadna imam dvije lijeve ruke za ovak nešto...... sad sam ostala paf!!! Dakle sad idem nekud plakat.....
 
a tvoji radovi su divni,pogotovo ogledalo sa bršljanom,boca sa ružama, tegle sa tulipanima,stol .....
 
morala budem se zimi i ja malo pomučiti možda bi bilo kaj od mene
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:19
hana, hvala ti na lijepim riječima!smile79
drago mi je da sam ti malo "pomogla" da zaviriš i u ovaj dio foruma. nadam se da ćeš i ostati sa nama, a najljepše bi bilo da nam se i pridružiš. 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:25
čista 5 za radove!smile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 16:10
omnia, hvala ti!
ali bojim se da bi, ako uskoro nešto ne napravim, mogla dobiti i čistu 1 zbog nezalaganja.
imam nekoliko stvari započetih ali nikako da završim
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 17:15
Ajde završi to čim prije,da možemo uživatiWink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:22
evo napokon i ja završila nešto. i kad sam danas poslikala ispraznila se baterija na fotiću pa sam do sada čekala da se napuni
 
da ne pričam puno...
 
za sol i papar
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:22
i (nećete vjerovati) teglice za kaktuse
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:27
posudice su lijepe ali teglice za kaktuse su  s a v r š e n e e e e e e e e smile71
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:28
Ej super si ti ove teglice za kaktuse baš, a i sol i papr su dobili baš zanimljivu ambalažu. smile55
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:35
posudice,teglice su super,jel su ovo sve salvete?
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:16
odlične teglice
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:56

hvala, cure!

ove teglice su mi ispočetka bile tak nekako... ne znam... nisam bila baš zadovoljna s ovim mojim jadnim pokušajem kao nekog pittorica, ali kad sam ih sutradan ujutro vidjela baš su mi dobre tako nesavršene. podsjećaju me na mene - nesavršene su ali sam zadovoljna s njima bez obzira šta drugi mislili o tome.TongueWink
 
da, rose, sve su salvete. ovih crno-bijelih imam još par komada pa ako želiš samo reci i stiže
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 11:34
sol i papar ....preodlični, kakve super salvete i odlična, odlična kombinacija smile55...a kaktusima će biti super u ovim krasnim teglicama, ha, pittorico je, ko što mu i ime kaže, pitoreskan, dakle šarolik i što nesavršeniji to ljepši...sve u svemu, meni je ovaj prelijep Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 16:23
Anastazija smile71 super..i jedno i drugo....
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 16:30
hm, izgleda da ni tebi ne smeta ova vrućina :)
 
prekrasna su mi oba seta, al možda bih ipak malo više izdvojila posudice za sol i papar, možda zato što su sitniji i teži za raditi.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.