Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 53>
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 21:37
Lijepo je u toj Norveškoj,predivan krajolik,kučice i zelenilo.
Tvoj crvenolisni javor mi se nekako najviše sviđa .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:20
Baš lijepo ,slatke su vam te male kućice tamo u Norveškoj
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 00:01
Dobro je i 700 kvadrata, kod mene je jadnih 320. Kad stane kuća bit će pravi stiskavac. Vjerojatno će biti džungla iz koje će mi samo oči viriti 

Uvijek volim navratiti u tvoj krasni crvenkasto zeleni vrt.smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:54


Sa ove 2 slike zavrsavam prikaz okoline moje kuce. Sa sljedecim slikama vracam se ponovo u moj vrt.

Stefice, ovo je samo krajolik oko moje kuce, slikat cu malo i u gradu, da vam barem malo predocim kako izgleda ovaj grad u kome zivim.

Adenium, kucice od drveta su jako prijatne za zivjeti.

Smrcko, slijede nove slike. Do ponovne posjete u moj vrt, dobro dosli svi!
vala na posjeti!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:57




Cvjetovi kos sljiva otpadaju i stvaraju se plodovi, a visnja jos uvijek cvjeta.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 15:09

Hortenzija, japanska visnja.

Bit ce i tresanja.

Jaglac i paprati oko bazena.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 15:53
Fuksija kućica i vrt kao iz bajke!Thumbs%20Up
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 16:54





Nekoliko slikica procvjetale caragane.

Baka, mnogo hvala na lijepim rijecima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 18:46
Tako mi je vruće da sam baš uživala šetati tvojom ulicom, ipak nije tako prevruće, a onda sjedim ispod trešnje i mislim kako smo mi već svoje pojeli. Možda bi mogla sačekat da se tvoje zacrvene - mljac.
Prekrasno, zaista je uživancija živjeti u tvom kraju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:33

Ukrasna jabuka, javor.

Ovo veliko drvo, koje se bas ne vidi je aris, a oko njega je procvjetala mahonia, koja je sama nikla, vjerovatno su pticice donele sjeme. ove godine 1. puta cvjeta, bas me obradovala. Tu je jos i Isusovo trnje procvjetalo, tako smo taj grm zvali u Slavoniji. Tu su i lavatera i ukrasni sljezovi, makovi.

Japanska visnja
Trisa, pa kada vec prije sazrele tresnje kod tebe?
Pozivam te na tresnje, koje sazrijevaju u kolovozu.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:10
prelijepo! ja svoju trešnju sad brstim i to onu raniju. Kasnijoj treba još malo
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:37

cica maca i javor

iIsusovo trnje

mahonia

Hamara, taman kada sazrijr tvoja kasnija tresnja i pojedes plodove, dodji kod mene na tresnje.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:14
Divota, kod tebe se sve toliko brzo mijenja i izgleda  kao da drugi vrt slikaš svake naredne slike. Fenomenalno.smile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:27
nevjerojatna preobrazba tvog vrta- oduševljena sam raznolikošću svega viđenog- ne znam zašto ali posebno mi se dopada tvoj javor- jaor ko javor- ali tvoj mi nekako posebno dolazi do izražaja i baš pljeni pogledSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 07:25

Ovdje cesto rostiljamo.



Ovo su slikice sa desne strane vrta.

Smrcko, kada pogledas vrt ujutro i navecer, vidi se razlika, bas se vidi kako sve ubrzano raste.

Mamaa, svima ti javori zapadnu za oci, bas nekako mame pogled sa svojim prekrasnim liscem.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 09:22

Predivno šarenilo boja.

Sviđa mi se ta kombinacija stabala, grmlja u raznim bojama koji samo svojim bojama lišća unose promjenu i vedrinu.

Definitivno sve kao iz bajke!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 09:36
Prekrasno i sve više liči na bajkovitu džunglu. Kod vas gore će ubrzo biti najbolje živjeti, jer su ovdje temperature nesnosne.

Naprosto nemogu vjerovati koliko toga ti je stalo na 700kvadrata, a i dalje u vrtu ima prostora. Prekrasno, stvarno si lijepo osmislila vrt, što je najvažnije za te je uvjete klimatske.
Ja se borim sa svim što posadim, kupujem u Rijeci te nosim u Fužine. I pitanje kako će napredovati jer se klime razlikuju.
Za vrteksmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:54

Zalosna vrba, patuljasti bor, kruska.

Vinova loza, nikako da porate i olista zbog hladnoce.

Jorgovan pocinje cvjetati, a i ljiljani su vec veliki.

Baka, prije nego smo se odlucili sta cemo saditi, kupili smo knjige i gledali koje biljke, grmovi i drveca, podnose ovu klimu.

Smrcko i ja se borim sa klimom, kao i ti. Ovdje je jako vjetrovito i danas mi je vjetar slomio 2 fuksije.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 07:09

Srebrno drvo, djeram, hamamelis, citysus, djurdjice

Bijeli jorgovan

Isusovo trnje
pozdrav iz Norveske
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 07:20
tako je lijep vrt vidi se da je sađen velikom ljubavi, toliko detalja, ma prekrasno
  
                       smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,320 sekundi.