Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 81>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:35
o fala lepa mila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:36
jako slatko i sve još uvijek božično...predivnan mi je predzadnji tanjur sa božikovinom
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:40
snjeskic mi je najsladji
tako se medeno smjeska, ko bebica Smile
a i ostalo ne zaostaje, tanjuri su jako fini Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:45
Danke,danke...smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:48
Ne znam da li ga trebam ovdje staviti ali eto i to je moj rad pa ću jednostavno staviti, ako nemone nije po volji može ga i maknuti...
Ove godine je malo drukčiji i malo siromašniji... pripremamo se na recesiju!!!
Ali meni je ove godine jednostavno takav odgovarao... minimalno ukrašen!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 09:59
tak sam i ja ove godine minimalizam i super mi je kao i tvoj draga...nema sto stvari, i tako mi je sve ljepse.....i nagodinu cu tako nekaj, a na vratima imam od siblja ispleten vjenac i samo ofarban u zlatno bez iceka i super mi je
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 10:08
Hej Proljeće.....baš mi je drago da si uspijela nešto i napraviti unatoč bolesti
Sve je jako lijepo...ali ja bi izdvojila čestitke....one mi se nekako posebno sviđaju

Jesi stavljala krakle na ove tanjure?
Ne vidim baš dobro (godine )
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 11:14
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Hej Proljeće.....baš mi je drago da si uspijela nešto i napraviti unatoč bolesti
Sve je jako lijepo...ali ja bi izdvojila čestitke....one mi se nekako posebno sviđaju

Jesi stavljala krakle na ove tanjure?
Ne vidim baš dobro (godine )
 
Jesam na oba.
Na drugom se malo bolje vidi da probija zlatna boja, ako staviš naočale naravno...LOL
Mislim da su ljepši u prirodi, ali mene to više ne zamara, bitno je da se sviđaju onome kome su namjenjeni, jel tako šefe???LOL
 
Ali ni čestitke se uopće ne vide dobro, šteta...Confused
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 11:42
Tako je MIKI
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 11:56
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Tako je MIKI
 
Ha,ha,ha , kako si samo pogodila???
 
Moja pokojna baka me tako zvala...Tongue
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 11:58
ma vidi ti nju kako si samo bila vrijedna, Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 12:14
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

ma vidi ti nju kako si samo bila vrijedna, Thumbs%20Up
Ah čuj draga, ne mogu samo tuđe komentirati a ne stavit i svoje za komentar. Mislim da to ne bi bilo u redu, jel tako šefe?LOLLOLLOL
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 13:25
Sami smo sebi najveći kritičari ali volimo dobivati pohvale. To što veliš za blic isti problem imam i ja ali tko ga šljivi. Mislim da smo svi, gotovo svi, primjetili da nam nema šljokica, ne vide se prelazi, boje prejake ili preslabe itd. itd.Zato postoje komentari (jel dobro to tak????)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 15:07
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Sami smo sebi najveći kritičari ali volimo dobivati pohvale. To što veliš za blic isti problem imam i ja ali tko ga šljivi. Mislim da smo svi, gotovo svi, primjetili da nam nema šljokica, ne vide se prelazi, boje prejake ili preslabe itd. itd.Zato postoje komentari (jel dobro to tak????)
 
Ma najbolje si opisala cjelokupnu situaciju!!!
Uopće se više ne zamaram da li se vidi raspucanost, greška ili što već. Komentirati smije svatko a također i reći svoje mišljenje.Na kraju krajeva i ukusi su različiti, što je normalno...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 17:38
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Sami smo sebi najveći kritičari ali volimo dobivati pohvale. To što veliš za blic isti problem imam i ja ali tko ga šljivi. Mislim da smo svi, gotovo svi, primjetili da nam nema šljokica, ne vide se prelazi, boje prejake ili preslabe itd. itd.Zato postoje komentari (jel dobro to tak????) [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" />

 

Ma najbolje si opisala cjelokupnu situaciju!!!

Uopće se više ne zamaram da li se vidi raspucanost, greška ili što već. Komentirati smije svatko a također i reći svoje mišljenje.Na kraju krajeva i ukusi su različiti, što je normalno...


Uh što sam ispala pametna, ma takvu me mama rodila
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 10:46
draga anđeli i snjesko su ti preslatki,a tanjuri,posebno zadnji,fenomanalni.bas mi je drago sto si nas, napokon, obradovala sa svojim radovima,bilo bi pozeljno da to cesce cinis.smile141 smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 16:56
predivno! smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 10:06
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga anđeli i snjesko su ti preslatki,a tanjuri,posebno zadnji,fenomanalni.bas mi je drago sto si nas, napokon, obradovala sa svojim radovima,bilo bi pozeljno da to cesce cinis.smile141 smile79
 
Drago mi je da ti se sviđaju moji radovi...još sam nešto radila preko vikenda...ali fotić ostao doma!!!
Mislima sam već na godišnjem odmoru...TongueTongueTongue
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 10:15
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Mislima sam već na godišnjem odmoru...TongueTongueTongue
 
Jao, i ja već odavno!
 
Baš si bila vrijedna. Meni se posebno sviđaju tanjuri! Ovaj sa crvenim rubom je prekrasan!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 08:56
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.