Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 51>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 11:07
Ma Franjice, tako ti je kad se nađu babe pa počnu raspredati od kulina bana do današnjih dana! Cvijeće ti je lijepo, a da si kvalitetan čovjek u to nisam niti sumnjala!Thumbs%20Up
Ašto se tiče cvijeća, pohvalno je da dobivaš poklone znači da te ljudi i vole.
I na kraju te sabljice su mi tako drage, sjećaju me na moje djetinjstvo.Moja draga majkica ih je imala pun prozor i vežu me za lijepe trenutke!!!
Čuvaj ih, mazi i pazi!!!
smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 11:23
SilveK konačno da i ja imam nešto za tebi dati, normalno  da ću ti poslati čim se vratim s puta, pošalji adresu na pp - jasno i ako netko još hoće neka se javi, koliko se ja sjećam oi su se lijepo širili pa kad podijelim imat ću više.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 15:41
Franjice, vide ljudi tko voli cvjeće, pa se rješavaju tako da ga tebi poklone,
Šalim se, pa čime si tu zaslužila da te tako darivaju, a nije ti niti rođendan.
Ma imaš ti neke tajne veze - vidim ja. Da nije tamo neko tajni obožavatelj.
Bud e Miha moral nabaviti bager da te u njemu prevezemo. Molim lijepo ja moram biti djeveruša i to u roza haljini.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 23:43
Nemreš biti djeveruša u roza haljini jer ću se ja udavati u roza baletnoj suknjici. Firma za koju radim ima onu pepoznatljivu roza boju, pa su nam obojali stupove ipred izloga, se lampe su nam u roza boji i jasno da sam rekla kako bi bilo prelijepo mene ovako skladnu obući u roza baletnu suknjicu. Kako će to biti iznimno bogato napravljena haljinica odlučila sam da ću je koristiti u svim svećanim i presvećanim zgodama pa tako i u tu strašnu svrhu  - registraciju još jednog propalog projekta. Mislim da će se sa Mihinim bagerom žute boje fenomenalno složiti moja haljinica. Odaberi si zelenu, baš bi pasala a označava  naše zeleno druženje
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 23:59
Ja bum ukrasila bager...... i to sve u tonu po izboru....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 08:08
Ma baš smo prave babe, sve smo izorganizerale, vatru zapalile, ražanj očistile a ZEC u šumi... ja sam sirotica jadna, tiha, šutljiva, nezamjetljiva.... SAMA
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 11:29
Ma nisi sama,evo i ja mislim sve ovako kljakasta na tebe i tvoje kopanjice.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 14:27
Franjice, može trampa. Ja tebi pelcer sabljice sa zlatnim rubom (nju sam ti i ovako obećala samo da ulovim vremena i presadim je), a ti meni pelcer ove šarene Embarrassed
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 16:25
Franjice kad odeš u "beli svet" misli na moju zelenu haljinu (inače zeleno je moja boja- u dnevnome je sve zeleno, osim mene naravno i mog mm.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 12:17
Daj Trisa kaj pripovedas, mislim da bi ti mogla biti jako zelena da te netko razbjesni......smile96.
Ines, normalno da moze.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 20:03
Franjice, uživaj, daj trči okolo - možda nađeš kakvog bogatuna, koji ima svoj park, pa ti kupi neki otok u lijepoj našoj, pa ćemo kod tebe tulumariti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:05
Kad odlaziš (zapravo pitam kad nam se vraćaš)Wink?  Ma sigurno buš nas stigla tu i tam malo pozdraviti iz nekog internet caffe-a?????
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:06
Sad više ništ ne znam.Ja mislila da je Franjica već u zemlji tulipsaWacko
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:08
Ili ja ne znam LOL LOL
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 09:46
Nakon svega ipak se ukrcavam. Ne znam zasto kod mene nista ne moze proci jednostavno. Prosli puta kad sam isla u Niskozemsku MPS zaglavio u bolnici, sada mi njezino velicanstvo MKM "pala s neba" 10 dana prerano. To valjda da previse ne uzivam.
Uostalom, odlucila sam biti sebicna i prvo voljeti sebe i prepustam se jednoj od svojih fascinacija. Nedjeljno jutro u ZG bilo smoljavo, aerodrom zavijen u maglu a odmah iznad
Obozavam tu pahuljastu, pamucnu tvorevinu iznad koje letimo. Pitam se zasto uvijek sjedim na krilu - zato sto sam debela i teska ili zato sto vec dugo kupujem najjeftinije karte smile96Mene to ne smeta, obozavam letjeti pa taman sjedila vani na krilu jedino mi smeta sad za fotkanje.
 
Let je pri kraju, vec se vide stereotipna predodzba Niskozemske - kanali
Nevjerojatnih 25 minuta se vozikamo po pistama od slijetanja, aerodrom je drugi najveci u Europi, ima 150 "perona" (ubijte me, ne znam rijec, naziv za izlaz iz aviona). Terminal?
Sad jos 20 minuta brzog hoda (ili voznje po pokretnim trakama) kilometarksim hodnicima i grlim se sa svojim prijateljima. Od slijetanja do zagrljaja vrijeme jednako letu od ZG do Amsterdama!
Prelijep suncan dan!
Ne radimo nista, ne ide nam se nikud, samo pricamo, pricamo, pricamo. U jednom momentu me dolazi pozdraviti njihova starija kcer ali se ne zadrzava jer smo nas dvije sebi dovoljne.
U oci mi kroz staklenu stijenu upada predivna, rascvjetana kamelija
Ne mogu vjerovati, utrostrucila se od sobne biljcice, prezimljava vani i puna je pupova ali i bolestine
Dobar razlog da se odmah sutra krene u neki vrtni centar po lijek.
Dan je jako dugacak i u 21,00 sat je jos daleko od noci, kratka voznja biciklom i spavanac.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:04
Franjice ovo je bio vrlo ozbiljan opis putovanja do NL - nije basš tipično za tebe, ali lijepo je vidjeti te i takvu.
Bravo za slikice, hvala ti, pa imam osjećaj da i ja idem s tobom.
Veliki pozdarv za tvoje prijatelje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:06

Ponedjeljkom moja Suncica ne radi, ispracamo muzica i pocinje - pa jasno pricanje, oko 12,30 jos u pidjamama ipak odlucujemo malo izaci - treba nabaviti lijek za kameliju!

Ja nisam u Amsterdamu nego na otoku ispred Amsterdama (ma Andrea kao da sam u Samoboru, onako fini gradic). Jasno, sjedamo na bicikle i pravac vrtni centar.
Skoro sam prevrnula  s bicikla kad sam ovo ugledala:
Tek kad sam prisla blize vidjela sam da se nije roda zaletila u staklo vec su je nalijepili kako bi dali do znanja da su dobili bebu. Meni fenomenalno!
Ulaz u vrtni centra krase stabla margarite
Ne kazem da ih kod nas nema ali ja ih nisam registrirala ovako rodne
Brzi prolaz kraj vodenih vrtova, postrance pogled na cijene
Nisu nove ideje ali su cijene i nama prihvatljive, pa onda pogled na malo modernije varijante
 
Vise ne znam kuda bi krenula, vrtim se u krug, izbor kaktusa i sukulenata nije zadovoljio moja ocekivanja a ovo nisma niti prepoznala niti otkrila ime
Puno biljaka prvi puta u zivotu vidim u zivo, nisam sigurna u svoje osjecaje kod ovih
 
ali da bih rajsku pticu sasvim sigurno ponijela kuci da smo u ZG nemojte sumnjati
Nikada je nisam vidjela u tegli, obozavam je, ima posebno mjesto u mom srceku a ova kosta samo 25 E.
Jos malo pa ce "nas muzic" doci kuci i stvarno je vrijeme da se oprostimo od ovih divota, za oprostaj
Ludi ljudi, njima se zuri pa i kruske visoke 3 metra, stare, stare, samo ubace u zemlju a ona odmah procvijeta i rodi nekoliko sanduka krusaka
 
 
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:19
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, bas sam  lijepo napasala oci, u ovaj kisni dan ovako lijepe slicice dizu i moral
 
pozzzzz
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:21
Uopce nisu originalni, zar ne Anita
Kako bi se malo utjesila, samo malo, moja mi je Suncica ovo kupila
Tek kod odabira sto cemo ponijeti kuci palo mi je na pamet da cu opet imati problem. Prosli puta smo desetak puta vagali prtljagu, mijenjali torbe i na kraju odlucili sto nosim avionom u ZG a sto ce oni dovesti kad dodju. Sada niti ne znam smijem li nositi cvijece, koliko se vidi kod pregleda prtljage. Ma, ovi malecki idu samnom pa kud puklo da puklo.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 10:29
Kaj da vam velim, cijene puuuuuuuuno nize od nasih, skoro da ti daju novac da odneses doma.
Danas sam sama, sad sam nadoknadila propusteno, nisam znala kuda da to stavim a bez veze mi je stalno otvrati nove teme. Uostalom, tko to kaze da moj dnevnik mora samo biti o cvijecu, pa to je ipak moj dnevnik, a pored njihovih visocanstava (MPK i MPS) i bavljenja njihovim zeljama i zeljicama tesko mi je izabrati kao drazu zanimaciju: cvijece ili putovanje. Pa onda neka to bude moje cvjetno putovanje.
Danas me ceka tezak zadatak, moja Suncica zaboravila (ona vam je stara, jako stara, starija  i od mene cak 14 mjeseci) da je preselila mjesto rada i samo mi veli da cu doci k njoj. Pa jednostavno je, na drugi kraj grada (koji je puuuuuno veci od Samobora), dala mi je orjentire, onaj muzej pored nebodera u kojem covjek kao kucne ljubimce ima u prizemlju u stanu - labudove, pa onda pored "onog broda" (kraj njega se ne smijem zadrzavati, a ne zna ona da se ja spremam i sjesti smile96a uostalom imam i uputstva od MPK i MPS kaj da narucim da ih ne osramotim, ako ipak odlucim biti svjetska dona). Onda ispod mosta, pa pored kanala. Pa tako 25 minuta voznjice lijevo, desno. I onda uputstva gdje i kako parkiram bicikl, pa onda... uglavno, ako se ne javim ii sam zaglavina na "brodu" ili sam se izgubila a mozda mi je Trisha ipak dozvala bogatuna pa se on zaljubio u mene i odmah me oteo i odveo u svoj dvorac...smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.