Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 152>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 12:30

Kod tebe je, draga, uvijek lijepo... I na balkonu i u stanu!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 13:47
Kolekcija cvijeća ti je zaista zavidna. Krasni njegovani primjerci. Treba sve to posložiti na balkonu i u stanu. Bravo draga!
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 19:42
Prredivno je kod tebe
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 19:53
Sve tvoje cvijeće zaslužuje čistu peticu.Prekrasno si sve složila u stanu,a one na balkonu su bez konkurencije.I dalje sam zadivljena izgledom svake biljke,bujne,zdrave,kao da ne rastu na balkonu.Slažem se sa B.B., treba ti dati cijelu livadu iza zgrade da napraviš pravi park.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 20:10

Evo i mene u šetnji balkonom , stanom ili što god sve je prekrasno. Prava raskoš boja , samo se pitam kako sve to uspiješ posložiti u stan a da ostane sve u savršenom skladu,? Divim ti se draga.

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 07:47
...vidim ja da bi većina vas mene još više zaposlilaLOL...ne može to tako Wink...dosta nam je jedna i jedinstvena OTOK na forumuSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 09:38
draga - možeš li ti uopće izaći na tvoj balkon
ako i ne možeš nema veze glavno da cvijeće uživa-a uživa
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 14:14
lipo ukrašena jesen kod tebe sa divnim cvitićima


plumbago
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 07:21
hvala cure na vašim lijepim komentarima, svi mi volimo čuti lijepe riječi i pohvale za naše cvjeteke iako su za ljepotu najviše zaslužne biljke...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 08:04
Jutarnja šetnja i gledajući tvoje cvijeće,nadivila se ljepote za cijeli dan,bravo draga RS.
Toliko si toga nam pokazala,da se moram samosmile128.
Meni je divno sve,ali 
streptocarpela mi je osvojila srceClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 06:38
hvala BelinaSmile...streptocarpela je bila puno bujnija, ali sam prije nekog vremena primijetila da su joj neke stabljike i listovi usahli...pregledavajući je našla sam ogavnog pauka tako ledeno bijele boje, a izgledom potpuno plastičnog kojeg sam odmah upokojila, odrezala oštećene stabljike i sada je takva kakva je...tajna njenog uzgoja je u vrlo oskudnom zalijevanju, zaista , ova biljka ne voli voduSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 23:13
Opet sam posjetila tvoj balkončić - bombončić i uživala u cvjetnoj raskoši. Misliš da je pauk uništil streptocarpellu? Nekak si uvijek mislim da paukovi napadaju nametnike na bilju. No, nadam se da si u pravu i da će se brzo oporaviti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 06:45
draga anabistrica, otkad nema pauka, biljka se pomalo oporavljaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 19:17
moji prepunjeni balkoni ove su se kasne jeseni sveli samo na ove zimske kreacije:

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika

malo bršljana, malo niskih travica i malo heuchera iz vrtlarije BB:

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika


Prijavi%20post
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 19:22
na južnom su balkonu primat na cvjetnoj polici preuzele heuchere...bit će glavne sve do kasnog proljeća:

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20653%20x%20490%29slika

na panju sam smjestila čuvarkuće:

Zoom%20in%20%28real%20dimensions:%20490%20x%20653%29slika

i to je sve do proljeća...


Prijavi%20post Izbriši%20post
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 19:38
Sara, bas su ti lijepe ove zimske kreacije, posebno polica sa heucherama. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 20:35
da bas zgodno...tako malo prostora, a svegaaaaa....bravo za gazdaricu!
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 22:38
Bome si ih lipo postrojila,a ostatak?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 05:41
balkoni su ti lijepi, baš mi se sviđaju kombinacije u teglama - što je ono dugačkih izboja sa igličastim lišćem?
neki sedum ili?

kamen si odlično iskoristila, drugi put ga slikaj iz blizine
leopard ti je za 10, a zavirila sam i na prošlu stranu, sve je za 5

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 06:12
pa puniji ti je balkon nego moj... moj je potpuno prazan by tjhe way LOL.
Baš si divno to sve složila draga, pa ćeš iako je zima barem malo guštati u lijepom pogledu. Ja nemam običaj u tegle saditi biljke koje idu u vrt, pa ovako gad gledam tvoje ili vidim one od Anastazije, pitam se zašto ? Jer stvarno lijepo izgledaju.

Pusek!

Ps. morat ćeš ti jedan dan ipak k meni naletiti na kavicu, jer ja nikak da se uglazbim
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.