Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2014 u 18:19
Prekrasno je kao i uvijek
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2014 u 22:09
evo mene u kasne sate prikrala se tvome vrtu zamirisale mi jagode ako koja bude falila nemoj se ljutiti, uživala sam u tvom vrtu i naravno jagodicama smile79
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 06:16
koja ljepota kod tebe,predivno
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 08:16
Moon  Hug Hvala ti! Ovdje je puno i tvoje zasluge Smile

Nisa Hug raduje me da ti se svidio moj kamenjar! Volim ga i nadam se da će jednom biti lijep poput tvog.

Dijana Hug konačno se zašarenilo!

Miška Hug Hvala ti! Rekla bih da nas dvije spadamo u istu kategoriju..... pravimo cvjetnjake na čudnim mjestima LOL

Karli Hug Raduje me tvoja posjeta!

Anđelka Hug žao mi je što nisi vidjela slike....

Kaktusiću Hug Hvala!!!

Fany Hug Samo se ti sladi! Hvala na posjeti.

Kamenjar Hug Hvala ti, drago mi je da si svratila!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 08:19
Počinju i moji vitezovi!!








Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 08:23
I malo ostalog....







A za kraj, trenutno meni najdraži i najmirisniji duo

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 09:28
Nije me dugo bilo pa se ne mogu nagledati tvoje ljepote!
Svega imaš, lijepo se razrastao tvoj vrt a posebno me razveselio onaj aster lila sa žutom sredinom, divan je ( i ja sam ga kupila u Kauflandu).
Neznam što ti je ovo ali je slatko
 
 
 
Dok ne navratim ponovo šaljem ti smile79
Rijeka

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 11:23
predivni su ti ljiljani a i ostalo ne zaostaje smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 11:23

sve je za katalog,ali reci što je ovo.ne sjećam se da sam se srela s time
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 11:29
DadiniceHug
Sve ti je lipo,a ovo žuto cvijeće se i meni jako dopada
Ti nemaš cvjetnjak na čudnom mjestu,ipak imaš dvorište
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 11:38
Kakvi ljiljani... smile39
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 12:32
BU!
jesam te uplašila!
Uhvatila sam par minuta i protrčala kroz tvoj vrt. Omamili me mirisi i boje, i sad trčim nazad na posao. bljak!
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 12:45
Dadinica- Prošetah napokon i tvojim dvorištem i mogu reći da mi je bilo divno kod tebe! Cvjetne gredice su ti prekrasne, kamenjar divan, a lijepog cvijeća ima toliko da je zaista  teško izabrati što  izdvojiti... Odlučila sam se teškom mukom za ovaj ranunculus jer je zaista predivan...


Moram reći još samo da me tvoj patak što nosi modni dodatak definitivno osvojio, obožavam patke i tvoje sličice sa patkicama su me oduševile i vratile u djetinjstvo Heart
Kao djeca smo ja i sestra dobile 4 patkice na poklon, a nakon nekog vremena imali smo tridesetak pataka u dvorištu Smile Naravno da su izjele sve zeleno, ali su bile naši prvi kućni ljubimci i obožavale smo ih, bile su potpuno pitome, drijemale nam u krilu i jele iz ruke, a svakom jaje smo obilazile i virkale ispod majčinog krila dok se ne bi izlegla djeca Smile Od tada, nikad pačje meso nismo ni taknule, a kasnije smo obje prešle na vegetarijansku ishranu, zahvaljujuć našim "kućnim" ljubimcima... Nadam se da te nisam ugnjavila pričom o našim patkama, ali baš me tvoje dvorište oduševilo i vratilo u neka bezbrižna vremena... Doći ću ti vrlo brzo opet, da još malo virkam po cvijeću, a do tada ti šaljemo puno pozdrava i topli Hug


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 12:46
Predivni ljiljani, prekrasne kombinacije cvijeća, baš ti je lijepo sve rascvjetano, a vjerujem i da predivno miriše...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 21:53
Kad netko od ničega zeli stvorit "nešto" onda to zahtjeva mnogo rada, mnogo truda i muke, a kad uz to ima i viziju ljepote onda je to vrt koji si stvorila uz sve svoje ostale vrline (slastice, lutkice, ma da ne nabrajam) zato samo ono što želim  da se i dalje divim dvorištu, patkicama, voćnjaku itd. itd. smile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2014 u 23:55
evo me draga nakon 100 godina...lipo je i cvijetno kod tebe smile55
smile79
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2014 u 14:58
Oni ljiljani su me oduševili a ostalo cvijeće je kao šlag na torti
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 15:19
nemam rijeći 
samo ti nama fotkaj a mi ćemo uživati
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 15:49
smile57
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2014 u 15:56
Sve ti se rascvalo....divno Dadinice.....
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 126127128129130 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.