Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 23:14
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

e.nona....davno nisan bila kod tebe....vrt ti je predivan i uživala san smile55
ruže su ti ....neman riječi Clap pravi melem za oči Clap

hvala, evo još jedan grm


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 23:17
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

ovaj kišni svibanj očito pogoduje cvatnji biljaka, predivno ti je cvijećesmile57

pogoduje kiša ali ima i štete , evo na ovim nježno roza ružama se vidi

i na zebri se vidi

ova šarenolisna vajgela me posebno raduje, primila mi se iz reznice i već ima cvijet

i dojcija napupala


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 08:46
Malo sam prošetala i uživala u tvome dvorištu..... Lijepo je....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 09:07
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Malo sam prošetala i uživala u tvome dvorištu..... Lijepo je....

hvala samo ti navrati, uvijek si mi dragi gost



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 10:30
prvi delfinium

prvi jednogodišnji kokotić

mini ruža

zijevalica

oxalis

angela


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 10:41
djevojačko oko

iglica

oenothera

sedum tricolor

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 11:43
Draga Nona eto mene malo u Slavoniji, barem virtualno, cvijeće ti je sve prekrasno ali meni su ruže favoriti, kod mene ih je kiša doslovce uništila.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 12:38
Slavonija je uvijek sve primala raširenih ruku , a kako nebi one koji su ovdje rođeni , tako i ja Hug
kiša i danas cijelo vrijeme pada , zemlja je po površini već pozelenila, ali kod mene neznam dali zbog humusa koji smo ovih godina dosta pomiješali sa zemljom nije premokro, jučer predveće sam kopala paradajz i rasadila još neku papriku, a ruže kako koje one sitnijih cvjetova su dobre , a krupnijih su trule u pupovima
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 20:59
Kkao je ovde lepo,veliki utisak mi je ostavila ona druzina ispod glicinije,lepi su delfiniumi,sandovile i ruze ali ruza ''zebra''je prava...prelepa..Clap
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 19:49
wau, kod tebe svačeg lijepog, ali ona šatirana roza ruža je mraksmile94
ja imam neku sličnu portland ali nije ni blizo tvojoj

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 20:17
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

prvi delfinium

prvi jednogodišnji kokotić

mini ruža

zijevalica

oxalis

angela



ma nema kod tebe da nema nečegaClap sve ti je predivnoThumbs Up
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 10:42
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Kkao je ovde lepo,veliki utisak mi je ostavila ona druzina ispod glicinije,lepi su delfiniumi,sandovile i ruze ali ruza ''zebra''je prava...prelepa..Clap

draga Leona31 hvala ti na posjeti Hugzebra je lijepa samo malo od kiše oštećena
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 12:37
nona, sve su ti biljke lijepe i vrt ti je pun krasnih boja.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 13:28
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

wau, kod tebe svačeg lijepog, ali ona šatirana roza ruža je mraksmile94
ja imam neku sličnu portland ali nije ni blizo tvojoj


josipa hvala ti na šetnji mojom oazom mira Hug
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 13:31
Mari,5510 dobro mi došla Hugpravo kažeš nema kod mene čega nema, ali svaki dan na ovom divnom forumu otkrivam puno novoga što još nemamWink
i jučer sam u kupovini u konzumu uzela jedan viburnum na akciji 30,00 kn smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 13:36
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

nona, sve su ti biljke lijepe i vrt ti je pun krasnih boja.

Hvala ti draga, dobro mi došla Huguvijek kad avratim kod tebe dobijem komplex , kako je to kod tebe sređeno, ali ja imam veliki prostor koji svaki dan doživljava pretumbacije ali jako uživamo u njemu, evo i jučer su mi naše ljubimice Boa i Rea skoro izvadile grm suručice , ispod njega su pronašle leglo malih pacova, iskopale su ga doslovno u roku par minuta, sva sreča da je mokro pa se nadam da se neće osušiti
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:42
jučer sam kupila viburnum tinus "Eve Price"


uzela sam i ove tri ljepotice

žuta graničica ima sve više cvjetova

počela i gaura cvjetat



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:51
Draga Nona lijepo si se ponovila, Viburnum tinus izraste u veliki grm pa moraš paziti da ga posadiš tamo gdje će ti se moći širiti. Graničica žuta ti je lijepa, imam je i ja ali je cvijet puno sitniji.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:57
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Nona lijepo si se ponovila, Viburnum tinus izraste u veliki grm pa moraš paziti da ga posadiš tamo gdje će ti se moći širiti. Graničica žuta ti je lijepa, imam je i ja ali je cvijet puno sitniji.Smile

na deklaraciji piše do 75 cm a na netu čitam od 2,5-3m sad neznam tko je u pravu vidjet ću , a izgleda i da je osjetljiv na zimu pa neznam dali da ga posadim u zemlju, imam dosta humusa tako da stavim svemu pa mi je puno toga i veće i krupnije od normalnog, a ima i dosta vlage Wink
evo i drugi delfinium cvjeta

raste i anđeoska truba

i krumpirko cvjeta, bile su mu se jako izdužile grane pa sam ih skratila

i kamilica, nekidan sam ju obrala i na sušenju je, sutra ponovno berem


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 23:37
Uživala sam u šetnji tvojim lijepim vrtom kojem kiša baš i nije puno naškodila nego ga je umila. Osim nekih roza, ostale su ti ruže lijepe čak i uz toliku kišu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.