Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 00:21
Evo i bugice posađene u vrtu, nakon prve zime provedene vani...
 
 
Crvena bugica tek je sad počela cvjetati...
 
 
 
Lagostremija u dvorištu...
 
 
Lagostremija i oleandar...
 
 
Mala lagostremija u novom vrtu prvi cvijetovi...
 
Plumbago
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 00:40
Krenula je i jedna od azaleja, ova je uvijek prva....
 
 
 
Jakobinija ili kako južnjaci kažu Gospar...
 
 
 
 
Hibiji stalno cvjetaju...
 
 
 
 
Orhideja kupljena za 10 kn procvjetala...
 
 
 
 
Orhideja cimbium od 10 kn priprema se za cvjetanje svog prvog cvijeta od ukupno tri...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 00:49
Za večerašnji kraj još malo povrća iz vrta..
 
Balancane i cvijet i plod...
 
 
 
 
Pomidor od 75 dkg...
 
 
 
Bilo je i malo krumpira kojeg sam sadila tek u lipnju..
 
 
I za kraj manderine kojih ima puno i počele su žutiti...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 08:10
Jagoda radosno sam zavirila u tvoj vrtek, a po  madarine ću se svakako vratiti Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 09:59

Krasno, krasno..... sve zaostatke sam prolistala.

Prava si vrtlarica nema šta Thumbs%20Up

Daj mi molim te napiši ako znaš ime od one bijele ruže (da sad ne ponavljam sliku) u postu od augusta sa svim ružama i koja je to sorta ??? Jako mi se sviđa Hug

Ovaj veli pumidor - je to volovsko srce?? jako su dobri i mekani i imaju jako malo sjemenki Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 13:28

Prekrasno, ti bi i orhideje natjerala da procvjetaju  LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 14:12
jagoda vrt ti odise toliko svjezinom u ovom vrucem vremenu da sam se osvjezila dok sam setala.... sve je savrseno ;)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 14:49
Uvijek je lijepo prošetati tvojim vrtom.............pa i po ovoj vrućini!Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 22:12
Crvena bugenvilia je puno osjetljivija od ove roza, crvena je mala i ne trebaš je orezivati osim malo formirati da se zgusne, a rozu mi tu orezujemo početkom veljače, ovako sam naučila iz iskustva, ostavim nekoliko grana i te grane procvjetaju već u proljeće, dakle ranije od novih izboja, a novi izboji cvjetaju kasnije od ljeta do jeseni. Inače je tu kod nas režu drastično da ostane samo deblo LOL
Nego sjetila sam se onih tvojih prekrasnih lisianthusa, nema ih ove godine Smile
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 15:14
za rascvjetani vrt
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 22:19
Drage posjetiteljice hvala vam što ste svratile i pohvalile moj vrt...Nije bilo lako sve te biljke održati u životu, ali nadam se da je mukama došao kraj....Večeras je palo nešto kiše, nadam se da će pasti još i konačno pošteno zaliti...ANAIDA, KORJENKO, ANASTAZIJA, MONNY, BERGENIJA, LANTANA i GIO dođite opet...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 22:33
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 23:25
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Crvena bugenvilia je puno osjetljivija od ove roza, crvena je mala i ne trebaš je orezivati osim malo formirati da se zgusne, a rozu mi tu orezujemo početkom veljače, ovako sam naučila iz iskustva, ostavim nekoliko grana i te grane procvjetaju već u proljeće, dakle ranije od novih izboja, a novi izboji cvjetaju kasnije od ljeta do jeseni. Inače je tu kod nas režu drastično da ostane samo deblo LOL
Nego sjetila sam se onih tvojih prekrasnih lisianthusa, nema ih ove godine Smile
 
Draga Lantana hvala ti za savjete o bugicama. Crvena je još relativno mala i neću je rezati dok onu u vrtu hoću, ali opet ne previše. Mislim da je pametno ostaviti koju granu da ranije procvjeta od onih orezanih, kao što ti radiš...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 23:32
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Krasno, krasno..... sve zaostatke sam prolistala.

Prava si vrtlarica nema šta Thumbs%20Up

Daj mi molim te napiši ako znaš ime od one bijele ruže (da sad ne ponavljam sliku) u postu od augusta sa svim ružama i koja je to sorta ??? Jako mi se sviđa Hug

Ovaj veli pumidor - je to volovsko srce?? jako su dobri i mekani i imaju jako malo sjemenki Thumbs%20Up
 
 
Korjenko hvala što si svratila...Za ime bijele ruže ne mogu ništa reći jer je kao i još nekoliko ruža kupljena u MBM-u i nije imala ime...Predpostavljam da je to ona sa crvenkastim rubom...Ako ti se sviđa dati ću ti reznicu...
Sadnicu od veloga pomidora dobila sam od Hoye i vjerovatno je to volovsko srce jer ima sve karakteristike koje si napisala...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 23:34
TONI hvala što si svratio...Big%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2011 u 23:43
Kod tebe je prekrasno Clap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 08:03
prekrasno je u tebe, i u cvijetnjaku i povrtnjaku!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 12:35
Joooj, prekrasne bugice, orhideje, mislim da bi se kod tebe osječala kao doma!!!!   Ostalo da ni ne spominjem jer bi predugo trajalo!!!

Mislim da bi bio posebni užitak šetati po tvome vrtu!!!smile199Approve  Ali jako polako, nogu pred nogu, natanane!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 13:09
Pridružujem se prethodnim prelipim pohvalama za tvoj vrt, više nemam novih rići,a da se ne ponavljaju.Pre pre predivno.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 00:48
Drage moje posjetiteljice MOON, FREE, ANTONIJA ,VANJA hvala vam na lijepim riječima...Dođite opet ali prije moram dodati novih slika kojih imam na pretek, samo mi fali vremena....
Dugo nisam bila ovdje , jednostavno ne stižem...Redaju se obaveze, a vremena je malo...Moj vrt obilazim svakodnevno jer ima puno toga što moram učiniti, od ubiranja plodova, zaljevanja do sađenja biljaka dobivenih od dragih forumaša... Sad je i kiša konačno pala pa moram dosta toga učiniti, ali barem ne trebam nositi vodu i zaljevati...
smile113
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.