Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 18:45
Lantana!!! Kakva je ljepota u tvom kamenjaru o ovo doba godine! Predivno stvarno!
Nove su biljčice super, sve sam dobila volju i sama put varaždinskog placa krenuti LOL. A ova zadnja me toliko zainteresirala da sutra krećem u istraživanje. Prva mi je pomisao bila da je neki vrijesak u pitanju... 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:03
Baka samo ti guštaj.

Korijenko, bit će još cvijeća, a novi cvijet je neki zimzelen, a čini mi se da sam ga negdje vidjela ali se ne mogu sjetiti.

Sara, stvarno je interesantan i cvijet i sama biljka.

Bergenija kažeš ti i kamen bi procvjetao, a kad bi ti rekla da kod mene loše ide cvijeće koje svakome raste kao npr. hortenzije, čuvarkuće, begonije...

Hoya ja već ako nemam neke kultivirane biljke za posaditi onda sadim nešto što nađem u prirodi i ja na to zaboravim, pa kad se primi onda se iznenadim.

Lika1 hvala.

Horti nije sukulent nego više sliči nekom zimzelenu i tamo gdje sam je dobila je narasla kao puzavica. Varaždinski plac je super, baš me iznenadilo koliki izbor sadnica ona teta ima, nekad sam tamo kao student kupovala subotom pušleke (male buketiće)

Evo i mog asortimana ukrasnih tikvica





... na prozoru, tikvice i dunja





život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:06
tikvice su prekrasne
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:07
Lantana, tikvice su prekrasne. Jesu li to tvoje ili si ih donijela sa puta?
Pitam jer su moje krasno cvjetale, ali uspjela sam dobiti samo dvije tikvice, jednu bijelu i jednu narančastu.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:17
Hvala Rose.
Otok ove godine prvi put nemam svoje, bilo je puno cvjetova, ali samo jedan jedini plod, neznam zašto. Ove sam dobila od MKS iz KT, a mi smo joj poslali sjeme. Meni su posebni ovi turbani, sačuvat ću sjeme za sljedeću godinu Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 23:36
Ma stvarno su prekrasne . Ma lutkica moja ona uvijek ima nešto prelijepo kod sebe. Ma svaka ti čast. Niko ti stvarno ne može pariti ni učemu -------vrt bajka a vidi sad svaki dan nešto predivno. To samo možeš ti smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 07:26
Baš su tikvice lijepe. Pravi ukras!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 10:11
Hvala Niho i Baka, ja obožavam ove ukrasne tikvice i uvijek ih imam u vrtu samo ove godine nisu nikako sazrijevale.

Jučer sam malo slikala kad sam došla iz posla, jer za drugo i nema baš vremena kad je u 5 već mrak. Danas samo allysum, on raste kao korov nema gdje ga nema, prekrio je cijelu padinu











u kamenjaru




ispod kamenjara


u gomili


i malo uz krizantemu


život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 10:17
Presladak jesmile91Šta ti ono plavkasto cvate,ružmarin?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 10:54
Krasni su alisumi, ma oni su zakon, stalno cvatu. Ali ima na ovim slikama još svakakvih ljepotica.

Dopunjavam spisak biljaka za moju padinu - alisumi bi tu mogli rasti
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 12:02
Pa ovo je za ne povijerovati -kod tebe se ne vidi nikako da je jesen -ma svaka čast -legendo ----i sve kopiraš moj vrtsmile232-ali nema veze oprostiću ti ipak tvoj je zakon----smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 15:51
Pogleda na kamenjar i ispod kamenjara su predivni!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 09:49
smile94
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 10:48
ma vidi bolan ja opet malo šetam a ono imam kaktus veliki kod tebe u vrtu daj mi ga malo pobliže uslikaj ja se sva raznježila -nisam ovo ni gledala od njega smile183
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 13:02
Stvarno je lijep taj alisum, ma "rođen" za tvoju kamenu padinu! Prekrasan je i sam i u kombinaciji sa drugim biljkama! Smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:42
Hvala svima smile79, oko alisuma se stvarno nisam namučila, on samo nikne svugdje, ljeti se malo posuši, ja ga pokosim i na jesen opet krene.

Shasha ono plavo cvate ružmarin.

Otok alisum kad ga jednom imaš, barem tu kod nas, onda ga imaš zauvijek i sve više i više.

Niho onaj kaktus imaš i ti sam je moj veliki, jednom je pukao pa su iz njega narasle oni sporedni (kao grane).

Proljeće i Flavia Wink

Evo još par sličica

Kamenjar


Pacifika




Lantana


Žuta u dvije varijante, ona koja se penje i koja puže po podu




Njevica


Ovaj luk cvate od proljeća








život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:46
Predivno je..stvarno je tvoj vrt predivan..neznam šta drugo reći, sve je već 100 puta rećeno...smile79
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 14:51
Lantana, divno.. Kod tebe sezona vrtlarenja ne prestaje. A mi uživamo u pogledu na morske blizine!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 16:15
Lantana ovo je prava raskos,alisium i kod mene krasi kamenjar,al nemam ga tako puno.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 17:22
Oduševili su me alisiumi. Nije ni kod nas hladno, ali su mi slabašni i slabog cvata. Vrlo kratki period su bili lijepi. A baš su mi dragi. Zamišljala sam da će biti kao tvoji sada, ali - nisu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.