Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 123124125126127 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 23:37
Malo sam prošetala.... lijepo je ovdje kod tebe. Veselim se novitetima, a pasiflora ti je prekrasna!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 16:51
Dadinice, dobro mi dosla..Pasiflora ima samo  nekoliko  cvijetova, svaki dan procvjeta po jedan i to me veseli.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 17:33
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:



Bebolina,hvala sto  si  dosla u posjetu i vec se veselim. Jedan rodjak mi je napravio mrezu na koju sam usmjerila pasifloru a na tu mrezu stane jos penjacica pa cu slijedece godine nastojati jos nesto  usijati da se penje.Veselim se sjemenkama nove pasiflore.
Čekaju te sadniceWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2012 u 18:25
Bebolina,  hvala ti na posjeti, uvijek me razveselis....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 14:46
Dragi moji, požari se malo smiruju pa su "uhvatili" vremena da poprave oštećeno i konačno smo dobili telefon i internet.... Sretna sam....smile213
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 15:23
Evo konačno jedna sličica sa našega interneta. Prosvjetao mi prvi oleandar u mome južnom vrtu. Do ovog proljeća je rastao u Slavoniji a uzgojila sam ga iz sjemena.....  Mnogi oleandri u vašim vrtovima su ljepši i veći ali ovaj  mali cvijetić  me veseli....




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 16:01
Krasno Milica, svašta si napravila ovo ljeto, ima tu još posla, ali i veselja u svemu tome. Uživaj !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 16:29
Glikica,  hvala ti što si mi došla u posjetu. Da, ovdje ima još dosta posla a  i uživam zaista kada vidim da biljke lijepo rastu.....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 20:51
prelijep ti  je oliander moja tri bijela od lani su uginula a roze koji je bio veliki gotov se osušio ali sam uspjela spasiti nešto ove godine nije cvjetao a tako volim njegov miris,prelijepo ti je sve milicesmile79 a da i ona dupla brugmansija što si mi poslala pa se tako lijepo zakorijenila i prošle godine lijepo napredovala i ona mi je takođe uginula zimus

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 21:01
krasan ti je vrt,posebno volim palme,jer kod nas ne mogu uspijevat,,uživat ću gledat kako tvoj vrt napredujesmile78
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 21:46
Imaš svega lijepoga smile76
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 23:05
baš je sladak, pogotovo veseli kad nešto potpuno sama uzgojiš smile55
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 23:23
Fany, drago mi je da si prošetala mojim vrtom..... Moje brugmansije su neke preživjele a neke nisu...Još ne cvjetaju a možda i neće ove godine jer su dosta ozeble pa sam morala dosta orezati truli dio.....Sin ih pazi dok sam ja ovdje na jugu....Ovdje sam isto posadila jednu malu ( roza) koja za sada lijepo raste. Ovdje može biti vani  pa se nadam da će cvijetati slijedeće godine...
Sarajka, hvala ti na posjeti.. Mene isto vesele palme i ovdje mogu rasti, neke su nam propale prošle zime jer i ovdje je bilo snijega i velikog vjetra koji ih je polomio pod teretom snijega.. Sadili smo nove, druge vrste, pa se možda neće ponoviti snijeg....
Ksan,
hvala ti na posjeti... Svaka nova biljka me veseli... Ovih dana trebam još neke presaditi koje ću dobiti od susjeda pa će se moj vrtić bolje popuniti....
Moon, hvala ti na šetnji mojim vrtom.... Ja se zapravo najviše veselim kada odgojim biljku iz sjemena jer onda se tako bolje prilagodi uvjetima.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 23:29
Draga Milica, bas je uzitak kad sama nesto uzgojis iz sjemena, pa onda kad ti jos procvjeta uzitak je jos veci. smile141
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2012 u 23:46
Carol, draga, u pravu si.... Svi koji tako iz sjemena dočekaju cvijetak znaju kakvo je to veselje....smile106
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2012 u 22:10
predivan oleander smile127
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 08:07
Svesa, hvala ti, meni je taj mališan najdraži od svih jer sam ga odgojila iz sjemena i gledala kako raste. Imam ih još koje sam isto uzgojila iz sjemena ali još ne cvjetaju.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 08:31
Dragi moji, koji zavirite u moj vrt, evo, malo se počastite....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 09:25
Evo me opet malo do tebe Milice,uvjek svačega lijepoga kod tebe. Hvala na torti,uzela sam komadić,baš je i fina i lijepa!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2012 u 09:31
Monstera,hvala ti na posjeti....To je voćna torta sa višnjama i bananama u  nekoj mojoj  kombinaciji...... Malo smo jučer slavili ( rođendan) i svima se ova torta svidjela jer nije jako slatka..... a dobro ohlađena  u ove dane vrućine baš prija....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 123124125126127 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.