Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 09:58
ove dvije trajnica sam jučer uzela u Kauflandu bile su po 5,99kn

posijala sam i lijepe kate ali kupovno sjeme , nisam imala svoje jer mi ih je lane mm pofrezao a kupovno tako slabo nikne, dalije mi nikle 3 a one rijetke kadife 9 komada
još jedna ruža procvjetala

ali fresia je bez premca

imam i ja jedan cvjetak


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 13:22

ZUTA RUZA tekst - ZELJKO BEBEK


ZUTA RUZA

Miruj, miruj srce ti
suzo nemoj padati
palo inje po nama
vjetri hladni s Dunava

Miruj, miruj, zalud je
jer nas ona ne cuje
kog je sada opila
zuta ruza s Dunava

Ref.
Necu, necu zoru prespavati
necu, necu dragu prevariti
necu, samo da jos jednom
cujem ja tamburase s Dunava

Hug

Seka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 14:20
Hugdugo te nije bilo, hvala na ovim divnim stihovima smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 19:22
Divni stihovi za predivnu ružu, nona gredica  ti je mrak!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 09:27
anđelkad Hug hvala smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 20:12
Prošetala sam po tvom lijepom vrtu,meni su ruže sad u maju posebno lijepeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 21:37
Draga Nona, super, ruže su počele cvijetati, žuta je prekrasna sa tako sjajnim listovima.smile211
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 10:32
mali kaktus i Smail Huguživajmo sve zajedno u našim ružama sada dok su najljepše, samo ova kiša nije baš za njih dobra ali je dobra za ostalo, tko bi nam ugodio Question
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2013 u 20:49
prekrasno
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 09:04
moon Hug
jučer popodne sam skoro završila aranžiranje mog starog betonskog korita ali me omela kiša pa nisam ništa uspjela slikat samo sam si na brzinu nabrala par ruža za vazu , Amber queen prekrasne jantarne boje, jako ugodnog mirisa , šteta što ih Virag više nema u prodaji

samo sam uspjela sliknut novoprocvjetanu mandevilu, nije mi baš boja kao u živo


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 11:49
Samo sam zavirila i ostavljam pozdrav....smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 22:29
Nona, samo da se javim da budno pratim svaku promjenu kod tebe, ova ruža je stigla iz rajskog vrta, prekrasna je.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 10:10
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepe su i agresivke, ali ih se mora kontrolirati. Imam i ja te jesenske astre pa ih svake godine moram malo smanjiti da ne prekriju cijelu gredicu i ne zaguše drugo cvijeće. Ove godine sam ih odlučila drastično smanjiti, svesti na razumnu mjeru, a iskopane presađujem u novi cvjetnjak.

baš jučer sam campanule koje su odcvale išćupala a ne orezala i tako ih smanjujem, a astere puštam da se šire pa ću od njih najesen posaditi ogradu oko moje aleje ruža , mislim da će to biti zgodno
smile78

da, zvjezdane je najbolje posaditi u red kao malu živicu i tamo gdje se ne sadi druge trajnice..zbilja je agresivan na gredici s ostalim cvijećem
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 10:12
lijepe su ti ružesmile211 ali i drugo, svega ima kod tebe, i ja volim svaštariti, a drugdje mi je ljepo vidjeti cvijeće u redovima kao vojsku
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:26
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

lijepe su ti ružesmile211 ali i drugo, svega ima kod tebe, i ja volim svaštariti, a drugdje mi je ljepo vidjeti cvijeće u redovima kao vojsku

kod mene ima svagdje svašta, to je seosko dvorište , velik prostor, sadimo, presađujemo , nastojimo si olakšati održavanje i košenje, griješimo pa ispravljamo, uglavnom uživamo


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:34
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Samo sam zavirila i ostavljam pozdrav....smile55

draga moja ova slika je samo za tebe

evo u cijelosti, neznam dali ju prepoznaješ, primila mi se iz reznice koje si mi poslala , izgleda da joj je dobro kod mene


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:42
za Smail , moji dragu slavonku jedan grmić koji podsjeća na dvorišta naših baka i mama
zijevalica



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:46
nona, sve ti je lijepo ali kraljica Amber me oduševila.
nisam ljubiteljica ruža ali ove se nisam mogla nagledati.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:53
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

nona, sve ti je lijepo ali kraljica Amber me oduševila.
nisam ljubiteljica ruža ali ove se nisam mogla nagledati.

i meni je trenutno najljepša, ali evo još nekih
aqua predivna krupnog cvijeta, dugačka za rez i bez bodlji

zebra

samba

ova joj je slična , ali drugačija donjela sam ju iz Mađarske prije 20-ak godina


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 20:04
danima pada kiša i ostavlja tragove na laticama

i angela

graham thomas



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.