Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 159>
Korisnik
Poruka
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 12:30
Kod tebe je sve tako lijepoooosmile64
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 19:14
Lijep balkon, još ljepše ostalo cvijeće, a najljepši ovaj put vrtni hibići!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 06:14
Balkon ti uvijek pogledam kad prođem kraj kuće, dio ispred ulaznih vratiju sam vidjela i nebrojeno puta pohvalila, ali još nisam pohvalila novi vrt koji sam uživo vidjela.
Toliko raznolikog cvijeća na tako lijepom mjestu tako lijepo posloženo tražilo je stvarno mnogo truda. Sve pohlave za jagodu i samo da znate:  ovo što nam skromno pokazuje uopće neda naslutiti da će dogodine će to biti mali cvjetni raj. A naslućuje se divota!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 06:51

Koja divota kod tebe Jagoda..smile227 Čisti užitak je gledanje slika tvog cvijeća - teško mi je trenutno bilo što izdvojiti.

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 07:00
Prošetala tvojim dvorištem,
nauživala se ljepote za cijeli dan,a sada i ja odoh zaljevati.Hug
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 07:50
Vrlo lijepo kao i uvijek!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 09:15
kakva raskoš, draga jagoda...krasan je balkon, elegantan i ugodan, lijepo si to sve smjestila i razmjestila s puno ukusa i elegancije...
nizozemski cosmos je vrlo neobičan, preslatki su mi tvoji beloperonići, čime postižeš tako gustu  i brojnu cvatnju? zimska trešnja je divna s tim mnoštvom crvenih plodića, mala rudbekijica medena, ma sve ti je krasno...
pusa
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 18:01
smile41kum donio ..kum pojeosmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 20:16
jagoda toliko divne raznolikosti pa kod tebe je pravi raj . . . sve pohvale smile39 smile211
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 14:51
Draga Jagoda sandučić ti je pun.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 22:56

Da li ti je grčki oleander posađen u vrt ili u cvijetnjak

 
 
i gdje ga držiš preko zime, i još nešto, da li mu listovi po zimi opadaju ili ne?
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 14:48
koliko ljepote i krasote u ovom divnom, prekrasnom, cvjetolikom vrtu, neke biljke po prvi puta u životu vidim ovdjesmile227smile181
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:57
Jagoda cvijeće ti neću ponovo hvaliti, to sam već napravila Sada pokušaj i s p r a z n i t i sandučić

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 00:01
Ova slika za prazniti sandučić bi mogla biti kao standard i glasam da se ubaci u smajlićeLOL

Vrt ti je pun predivnih i nepoznatih biljčica, bar za menesmile64


Balkon je predivan sviđaju mi se tople boje, koje odabrala za svoj centar balkonaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 07:04

Toliko sam uživala šetajući tvojim vrtom jutros! LOL

Od svega posebno izdvajam prekrasne (duple!) vrtne hibiće i ovu čudesno lijepu biljku sa žutim lopticama kojoj ne znam ime Embarrassed
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 23:54
Drage moje posjetiteljice hvala vam što obilazite moje vrtove čak više od mene....Dugo nisam bila tu, jednostavno sam kilava od ove nesnosne vrućine....Cvijeće na ovim slikama i na onim koje ću staviti večeras je lijepo, dok je stvarno stanje prilično loše od ove suše....Koliko god zalijevam ne pomaže na ovih 35 C.....Bez jedne dobre kiše sve će izgoriti, a kiše nema nigdje na vidiku....
BROMI stvarno je šteta što smo daleko, jer bi lijepo bilo piti kavu na ovoj mojoj terasi, a sigurno i na tvojoj koja je još ljepša nego moja....
ANAIDA, sviđa ti se dupli hibi, pa biti će i reznica, samo da malo poraste...Na mom balkonu je sada pretoplo cijeli dan, tek navečer se može sjediti kad malo temperatura padne...
NATALIJA, TIKVIĆ, KONTE, ARIM, BELINA, DIJANA7566, MONNY, LORICA10 hvala vam na pohvalama za moje cvijeće ...Sada je jako teško sve to održavati u životu, bez obzira na zalijevanje....Dok ne padne kiša biti će teško....
MOON hvala ti na posjeti i pohvali. Moj grčki oleandar je u pitaru, nisam ga stavila u vrt. Imam ga prvi put pa ću ga tako pokušati sačuvati....
MIRAK nadam se da će i tvoja huernija iduće godine cvijetati sa ponekim lijepim cvijetom....
LORA hvala ti na pohvalama, kamelije i anemone nam imaju poveće pupoljke tako da se i ranije nadamo cvjetanju..Za tvoje sam se neki dan uvjerila u živo.....
HOYA hvala ti na lijepim riječima. Ti si za sada jedina koja si posjetila moj novi vrt u živo...Nije nešto posebno ali ima svega u njemu, a druge će godine biti puno ljepše kad se biljke udomaće....
FLORAMYE hvala ti, balkon je stvarno ugodan ali sada pretopao a hibići su baš lijepe nezahtjevne biljke...
RETRIVER SARA hvala ti lijepo na silnim komplimentima.Nizozemski kosmos
je poseban, ali sad je u groznom stanju, jer ne stignem zalijevati..Nadam se da ću spasiti nešto sjemenki...Beloperoka mi je cijelo vrijeme vani, ništa je posebno ne njegujem ali je dosta zahvalna i lijepa biljka. ako je nemaš javi se...
NIHO tako ti meni kum donio, kum pojeo, ali pojeo samo malo i  ostavio za vas ostaleWinkWink....
KAMELIJAi LORA ispraznila sam sandučić, hvala što ste me podsjetile....
SMRCKO hvala ti na posjeti i pohvali, ništa te nema na druženjima, hajde dođi na neku slijedeću kavu...Što se tiče smajlića za pražnjenje sandučića bilo bi super da je među našim smajlićima....Meni bi bio česti gost u postovima..
MISTY-DA hvala ti na lijepim riječima. I tebi se sviđa dupli hibić, koji je stvarno lijep...One žute kuglice su dosta dekorativne, ja ih zovem stolisnik, vjerovatno ima i pravo ime koje ja ne znam.Već će netko napisati pravo ime...Jasam takav isti stolisnik vidijela i u šumi, tako da je jako nezahtjevan čim raste u prirodi...
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 00:58
Evo i malo novih slika koje su slikane dok još nije bilo tako suho...
 
U vrtu ispred kuće procvjetao mi je neki ljiljan a možda možda je i amarilis kojeg sam davno kupila u Pordenonu na sajmu....Izraste ogroman ali od cvijetova do sada nije bilo..Negdje sam i zapisala kako se zove, ako pronađem napisati ću....
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 01:07
Nastavak priče o ljiljanu u fazama...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 01:24
Sad malo noviteta iz MBMa koje sam jako povoljno kupila...
 
Kupila sam močvarni hibi preljepog velikog cvijetai neugledne stabljike...Imala sam ga već, ali mi u vrtu nije preživio, nadam se da ovaj hoće....
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 01:31
Kupila sam i jedan lijepi ljiljan...
 
 
 
orhideju za 15kn...
 
 
Ludisiju zelenih listova, a imam onu sa smeđim listovima...
 
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.