Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 15:23
lijepa prinovaClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 16:06

Počela si sa javorom - predivan je.

Ove kupljene biljčice su Thumbs%20Up, a pokloni ?! Znamo mi da si ti zaslužila sve te biljčice. U pravim su rukama!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 16:44
I ja moram pohvaliti tu predivnu boju još ljepšeg javor. Ali drago mi je da si kupila heuceru, kad imaš jednu odmah se navučeš na još-
Čuvarkuće, sedumići, sve si to super izabrala, baš dobro da znamo što želimo imati kad se raširi .- bit će dilanja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:54
Samo ti meni inati sa svojim  biljkamasmile232. Sad ništa ne falim više -Dabogda se sve oprašilo meni smile96pa i ja ih imala 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:59
Lijepo si se ponovila. Jesi li uspjela posaditi ili i tebe uhvati mrak prije nego stigneš s posla?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 22:24
Opustošila mi je plaaaac!!!!!Sad vidiš da ne lažem kad velim kak jeftinih biljkica na placu ima.Tako velika je i moja heucera bila kad sam je kupila,prošlo proljeće mislim,a sad je ogroman grmBarem 5 puta je veća.
 
 
Kako je ovaj dobaaaaar!!!Reci mi,to si kupila kod one prve žene na placu,samo trajnice ima???Moram ja virnuti jel iza tebe šta ostaloLOL
 
E da,za onosmile60,ma znaš da se ja ne ljutim.Šteta što se nismo vidjele no obitelj je ipak ispred svihSmile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 23:50
lantana pa ti živiš u pravom raju
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:46
Rose2 hvala.

Hoya sve si ti shvatila.

Triša uvijek ima za dilanje, treba napraviti mjesta ovim novim Wink

Niho LOL

Otok vidim ja da i ti dugo radiš i ja sam prošli mjesec, radili smo udget za sljedeću godinu, pa tri rebalansa, ko naša vlada. Posadila sam one koje nisu bili u pitarima, danas nastavljam.

Shasha, žena ima samo trajnice i baš je simpatična, još ne mogu vjerovati da je tako jeftino, a ima dobar izbor, za ovo vrijeme sada. I nisam sve pokupovala, poslije Božića dolazim opet onda idemo zajedno na plac LOL

Mari hvala ti, eto svi mi imamo svoj mali raj.

Danas je prekrasan sunčan dan pa sam malo poslikala po vrtu, kod mene je sve u cvatu

Prvo krizanteme










Pacifička krizantema - žuti cvijet


Pacifika - žuto bijeli cvijet




Lantane




Delosperma i allysum


Kalanchoe


Ruselia


Mlada margareta


Njevica (iberis) je puna pupova


Erike se dobro drže


Žuta (senecio a.)


Cvjetni zid i put prema kamenjaru


Kamenjar






Donji vrt


Za kraj pogled kroz bugenviliu









život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:50
ovo je raj na zemlji!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:56

Divno draga Lantana...već deset minuta "blejim" u tvoj kamenjar! Prekrasno nešto...ma kao iz časopisa! Žuta je fenomenalna...moja/tvoja se super drži...a oleander tjera nove grančice u ovo doba! Presretna sam zbog toga.

Ulov iz Varaždina je odličan! Sigurna sam da si ih već sve "fletno" posadila!
 
Krizanteme obične, pacifička....calanhoe...bugica...ma sve je divota jedna! smile120
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 14:01
Prelijepo je..kamenjar je super..pogled kroz bugenviliju je za 10..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 14:57
Ovo je raj na zemlji, jedna slika ljepša od druge.

Kod mene neki cvjetići kasne malo za tvojima, iberisu se tek malo naziru cvjetići, žuta tek pomalo otvara pupoljke ...... , dok krizanteme polako odlaze

A posao, neka vrag nosi budget i planove i rebalanse, zbog njih i ja ostajem duže na poslu
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 15:19
Stvarno pravi raj na zemlji! Lantana predivno, kao da nije studeni.
A "ulov"!ClapClapClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 16:34
Ma vidi sad --šta mi radi. Bože ..umrijeću od zavisti-Samo se ti smij a ja neću više govoriti valja -ne valja------ja moram napraviti spisak --------e sine sve ćeš ti meni to poslati ----Ovo je prešlo sve mijere- Ma vidi onaj veliki kaktus u ćošku i -on tebi ne treba bolje bi mu bilo kod mene-----ova crvena krizantema isto tako -------------a lantane ----,a evo pravim spisak ne čekam ja tebe smile217-to moje srce ne može podnijeti više-pa se ti smiji kolko hoćeš
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 19:50
Draga Lantana,ovo je cvjetni raj,a javor velicanstven
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 20:02
smile94kamenjar je za deset, nemogu ga se nagledati 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 20:52
Lantana šta je ono na trećoj slici -predivno je
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:29
Tu nema zabune vratilo se proljeće jupi!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:36
Da stvarno, pa koje je godišnje doba kod tebe??? Nemam riječi smile89
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 09:43
Predivno, kao što je netko rekao, raj na zemlji...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 122123124125126 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.