Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:55
....i za kraj...jedna jesenska fotkica....dunje na ormaru...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:03
Jesen stiže dunjo moja..., pravi jesenji ugođaj.

Kod tebe uvijek lijepo i vani i unutra, orhideje su krasne Clap
život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:10
joj, nemaš se što hvaliti na posjeti ja sam ti tu dnevno, špijuniram razmjenu postova između tebe i Hanći,  samo što rijetko pišem. Ali pratim vasWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:22
Hvala Lantana na pohvali smile78....evo baš sam stigla s tvoje teme...a zaboravila sam napisat da su ti one žute penjačice (kojih sam i ja tvojom zaslugom vlasnica) prekrasne...a tek plavetnilo neba iza njih.....divota jedna!
Tija, znači špijuniraš nas...neka...sam se ti zabavljaj! smile71 ...sam Hane ima vrlo rijetko zadnjih podosta dana....Confused
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 01:22
ja sam tiji za petama.Orhideje su ti divne, moja jedina je zaključila da ja nisam podobna i tak sam odustala od orhideja.Mislim da bu hibi cval još komad jeseni,mojoj prijateljici cvate još dugo nakon kaj ga unese u toplu sobu.a za prezimljavanje bugice i krumpirka si potpuno u pravu!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 02:40
  draga moja kod tebe opet noviteta, prekrasan je hibiskus još kada se rascvijeta, a tek orhideja-sveki je lijepo izabrala
jesen stiže dunjo moja..prelijepa pjesma a još ljepše tvoje dunje na ormaru..

lijep pozdrav tebi i sveki   
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 07:10
Orhidejice i mene oduševljavaju - boje i vedrina koju one unose u naše domove su predivne! Dunje s ormara, miris djetinjstva... I ja oh ove godine imam dosta, dobila ih od prijatelja, pa mi krase dom - police na prozorima, komodu, ormar, kuhinju.. Baš sam ih svuda poslagala Smile 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:34

Orhideje su prekrasne. Begoniju ne vadiš gomolj? Samo pospremiš?

A hibić?! Koliko mu treba da tako naraste?

Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:45
Orhideje su jako lijepe, ali hibi je smile227
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:44
Eto ja taman kad se obradova da je i tvoj vrt počeo ćelaviti -nema cvijeća a vidi sad ----ma ima bar dunja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 11:41
"Na oramru dunja žuta koliko je mirisala puta.."il" Žute dunje iz Stambola"
Odma su mi ti stihovi pjesama došli u glavu,kad sam vidjela tvoje dunje.Moja baka ima jednu dunju staru,pa ja maznem koji plod,čisto da mi "zamirišu na djetinstvo"..Ove tvoje su baš super...
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 12:15
divan prizor podsjeća me na jednu jesen u počitelju
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 15:19
Onaj žuti hibiskus mi je zapel za oči .
Gdje ga samo nađe tak jeftinog.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 15:59
Cure...prije svega...svima dobar dan i jedna velika pusa, zato kaj ste navratile! smile79 
 
Rain, za orhideje...imam ti i ja takvu jednu orhideju koja me ne šljivi pol posto....mislim ona lijepo raste pušta nove listove...zračne korijene (ono srebrno, znaš)...super izgleda....ali ni c od cvjetne stapke...i stoji ona dugi niz mjeseci...mislim čak i godinu i pol..i niš...e sad kad sam "navukla" još par njih jeftinih iz Baumaxa..probudila se...prije desetak dana potjerala cvjetnu stapku....istina da još ima dosta dok naraste....ali bit će nešto i od nje.....valjda se počela osjećat "ugroženom"...Hvala na informaciji za hibi...ja baš i nisam fan hibiskusa, ali sveki voli....pa nek imamo, jel tak?! Imam još jedan jednostruki crveni i mali močvarni tamnocrveni koji nije još cvao(poklon od Hane). Ovaj prvi crveni jednostruki je imao hrpu pupoljaka kad sam ga unijela u kuću, i onda su kroz dan-dva svi ti pupoljci otpali...vjerojatno od šoka. Da sam prije znala da treba unijet na toplo...sjedil bi on meni na radijatoru... LOL Listovi mu se super drže.
 
Hvala ti draga Bromi na posjeti i pohvali...pozdravi su isporučeni...i ona tebe pozdravlja...za žuti hibi.....čim procvate odmah stavim sliku da vidite kak izgleda...valjda nebudu otpali pupoljci! Tongue
 
Anaida, hvala na pohvali....nadam se da se kod tebe vjetar smirio! Baš mi žao što ti je vjetar onako "raskupusao" neke biljkice u tvom "mediteransko-međimurskom" vrteku....ali važno da nije ništa strašno! Wink
 
Bakić, fala na pohvali za orhideje, makar mislim da se ta pohvala meni ne piše jer su sve tri kupljene već u cvijetu....tek kad budu kod mene pod "mojom rukom" procvale, onda bum se morala hvalit na sva usta! Za begonije...ja sam ih samo pošišala i spremila u šupu, ne smiju biti u vlažnoj zemlji ni ljeti, a kamoli sada kad idu na zimovanje...da gomolji ne strule. Kako će preživjet do proljeća, bumo vidli (rekli su slepci LOL). Ova kaj je na stolu bude išla negdje na prozor, di ulovi mjesta..ovakva kakva je..bez šišanja.
Za hibić....neznam ja baka kolko mu treba da tolki naraste....takav je kupljen...prekjučer..LOL
 
Stefkaja, Niho, hvala vam cure na pohvali i posjeti!
 
Alisa, znaš da su se i meni ti stihovi "motali" po glavi dok sam slikala dunje....nešto su mi i stihovi i dunje baš ono "jesenski" Pusa tebi veeelika i nadam se da se vraćaš u formu! Wink
 
Inaja, znači moja sličica na tebe djeluje "sjetno". Nadam se da su ti te uspomene iz Počitelja lijepe! Hvala ti što si navratila na moju temu.
 
Štefek, ti je zapel hibi, a?...a di ga nađe....pa u Kauflandu u Dubravi među "mandarinama i zeljom" LOLLOLLOL. Bilo je i nekih crvenkastih....ali baš niti jedan nije imao rastvoren cvijet da bi čovjek mogao malo škicnut kakav je...valjda po toj cijeni prodajeju samo ove u pupoljcima i ocvale. Wink
 
 
 
 
 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 16:37
Si rekla kojemu da i mene čeka .
Vidiš kak se žurim,kak je krenulo,baš se i budem po snijegu dosmicala.
Nekak mi u ovakvo sivo,hladno vrijeme pašu slikice sobnog bilja.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 19:24
Draga Flavia, u današnjoj šetnji vrtovima, navratih i do tebe i tamo me dočeka nešto što najviše volim - žuto, žuto, žuto, na jednom mjestu već dugo neviđeno.
Žuti hibiskus, žute begonije , žute dunje predivno, Flavia
Kako napreduje pupoljak hibiskusa, jel se otvara? uslikaj ga da ga vidimo.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:00
hvala ti za inf. o clematisu- zaista nisam znala da traži kiselkastu zemlju....sad znam što mi je činiti.....imaš se stvarno čime za pohvaliti kad govorimo o kućnom biljuHeart orhideje su predivne!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:39
Štefek, moraš se požuriti jer su rekli da bude uskoro zatopljenje....ak ne požuriš budeš se po blatu morala skijat!
 
Sara, pozdrav i tebi, drago mi je da ti se dopalo moje žuto cvećeko....ja isto jako volim žuto....a MM veli meni "svaki muto voli žuto"....a ja velim "nek je", pritom ja mislim, nek sam ja mutava....ali dok ja imam "otvorene ruke" oko nabavke kad mi se nekaj dopadne....nek priča kaj hoće....zato mi je bog dal dva uha...kroz jedno nutra...kroz drugo van..LOL. Ma dobar je MM, kupil mi je jučer Nolinu od metar i pol.....Wink...pitala si za hibi da li se otvorio cvijet....nije još danas...malo se jedna latičica odvinula...ali nije se rastvorio...budemo vidjeli sutra...danas sam već pet puta obletavala oko njega...ne bi li procvao, ali još niš.....
 
Mini, hvala na posjeti i drago mi je da su ti se dopale moje orhidejice Big%20smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:45
Aha, niti ti nisi hibiskusu mogla u kauflandu odoljeti - niti ja, ja sam narančastog udomila - žutih nije biloSmile. Jedino, par je pupoljaka već palo...možda ipak procvatu oni manji.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:50
Bok Silvek....pa kak da ga ne zemem kad je bio zabadava, a moja Sveki se nešto zaljubila u njih....nadam se da će ti bar jedan cvjetić procvasti....da se vidi kakav je....a isto i sebi želim.....nek nam daju po jedan cvjetić...pa nek "spavaju" do slijedećeg proljeća! Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.