Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 140>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:10
Prelijepo se zašarenio tvoj vrtClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:13
Prekrasne slike,pogotovo ove s plavim cvijeće!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:22
Došla sam vidjeti bananicu, kad kod tebe rasplesan i cvjetni vrt. Prekrasnosmilie_girl_087.gif
Kod mene će još potrajati da to doživim.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:26
Baš vam hvala što me tješiteLOL, ali moram vam prišapnuti nekako me takve blokade sve češće strefe Cry i još je dobro kada je to nešto bezazleno kao ime ovog korova, ali......
Bako, ove ljubice su stigle iz Vž, od naše Shashe, imam ja njih još raznih boja, ljubičastih, boje ciklame, samo ih nisam uspjela poslikati smile42.
Edit:Ovaj odgovor je bio namijenjen Hoyi, Baki  i Dada-Lave, ali dok sam ja pisala stigle mi i druge gošće...
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:45

 smile227Toliko presličica još nigdje nisam vidjela...

Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 21:15

smile99Došla sam obići i tvoj vrt ,ja sam još uvijek nova na forumu ,pa malo kasnim sa obilascima jer vas ima jako puno. Presličice su divan prizor , naravno i ostalo je jako lijepo , samo obožavam plavu boju .Thumbs%20UpNaravno doći ću opet.

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 21:22
Katice baš mi je krasno kod tebe, nadam se da si bolje i da se skoro vidimo! smile73
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 21:51
Kad uđem na tvoju uvijek se sjetim tulipana u tvom kraju u ovo doba godine.  Kod tebe je sada prekrasno Clap Nadam se da si dobro, želim ti da  puno vremena provedeš u svom vrtu.
život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 00:17
prekrasno Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 05:57
To što si nazvala žutim korovom napravilo je gusti tepih pod mojim jabukama. Cvjetići, mislim da ih je Gogo prošle godine "krstio" u žutice, tako su sjajni i lijepi da sam ja svoje nazvale zlaticama! Korov ili ne, ovo je meni jedna od ljepših pokrivačica tla! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:40
Vrt rascvitan,a meni su te tvoje mini perunike kao bonbončići slatkesmile71
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:45
Krasno ti je,koja raskoš.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 09:16
smile141
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 11:45
crveni tulipani i nježno plavi fergisman, uvijek mi je to lijepa kombinacija
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 12:02
prelijepo je u tebe! jako su me se dojmile presličice, prelijepe su mi!
 
p.s. sve trube mi lijepo rastu, zakorjenila se u vodi i ona koja je bila bez žila. tako je to kad ti neko pokloni cvijet od srca! hvala ti još jednomsmile78
 
brzo ozdravljenje ti želim!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 12:03
Sve je meni kod tebe zanimljivo, a tvoje su modrenke-potočnice i kod mene jako lijepe.. da li ti se primila i ona kavkaska potočnica?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 12:10
Preslice ko vojska Thumbs%20Up, a za kockavice si točno rekla i kod mene ja lani bila ista situacija, nikle i procvale samo  dvije i tu je ta balada završila Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 17:18
Originalno poslano od člana magnolia magnolia napisao:

Prekrasno,prekrasno...kockavica i presličica..moj san!Još uvijek ih nemam...Clap
Eh magnolija draga, da nisi s druge strane granice ja bih ti ih poslala... vidiš koliko ih je kod mene...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 17:52
Drage moje gošće, sve vas puno pozdravljam, ali neću vas nabrajati da ne skiksam kao jučer Embarrassed no ipak poseban pozdrav gošćama koje su prvi put u mome dvorištu- Dijana 7566 i opsjena dobro došle i dođite mi opet.Šmrcko, bananu sam odpakirala, ona što je lani cvala je "kaput", ali rastu njene bebice, budem ih poslikala ovih dana...Ma znaš da će uskoro i kod tebe sve procvjetati.
Lantana, znaš da sam jedva dočekala da mogu u vrt, jer  to je moj odmor i opuštanje ili "bijeg" od svakidašnjice
Misty slažem se s tobom, cvjetići su prekrasni, zlatnožuti i sjajni, ali da je jako invazivna, to je...
Antonija, baš mi je drago da su se primile i jedva čekam ljeto, da ti procvatu.
Anaida ako se ne varam ovo je kavkaska potočnica
100_1775
 a mislim da su ove dvije stigle od tebe
100_1777
ovo je ona "bockav" biljka pretpostavljam
100_1776
da li bi ovo bila campanula glomerata?
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 21:47
Najviše me veseli što ti se kavkaska potočnica primila! Sada priprema lišće, a iduće godine ti želim i da lijepo cvate pa te razveseli cvjetićima kako je i mene tvoja modrenka! Ovo na zadnjoj slici je, mislim, rudbeckia.. Žuta. U sredini je plavi bodljikavac, tako je. Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,467 sekundi.