Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 133>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 10:11
zeljno iscekujem slike
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 11:59
haha pa ko vrag od hrvata radi u svojoj struci LOL...zekam se 
 danas sam vidjela u jednom vrtru čudan slak ali je ta sigurno vrsta da je vrag na vragu ,ima crvene cvijetiće normalne latice a ne kao trubice a listovi su ricasti a bujan je za poludit..moram malo u špijanje za sijemenje Big%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 13:41

aloha koka, drago mi je da si ažurirala temuSmile...znači, dotle je došlo...sanacijaWink.  

Živine na Murteru, e to je problem...
      štakori, voluharice, puževi, kosovi, kune, mačke...lista štetnika   se sve više povećava, valjda tvoj vrt doživljavaju poput nekog životinjskog azila...
Kaj se tiče mačaka, slušaj Kontesu, ona ti je za njih pravi ekspert i vjerujem da će shvatiti, ne znam kak su one s inteligencijomWink. Kaj se tiče pasa, ja sam moju Belu brzo naučila, dovoljno je da kažem "ne u vrt!"...
Na zadnjoj Flori sam primijetila neke biljke koje su prodavali uz natpise da odbijaju mačke, ali me nije zanimalo pa nisam detaljno gledala o kojima se radi...
naravno, poput ostalih željno očekujem fotodokumentacijuSmile.
pusaSmile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 16:07
Haj, Duda. Konačno ljeto prošlo. Valjda si štogod slikala i ljeti pa ćeš nas obdariti naknadno.
Mace. A joj. Ja nemam  ali imaju moji susjedi i ne znam koji sve. A moj vrt im je oaza. Inače su imale  svoj wc pod borom gdje i tako ništa ne raste a ove godine jedna počela a ostale nastavile, između santolina i hortenzije. Isto sam dobila savjete kao i ti ali sam ja stavila naprosto žice. Imam dosta onih niskih žičanih "ogradica" oko biljki u travi dok ne narastu pa da ih MM ne pokosi. Kako mi sve više ne trebaju, ja sam jednostavno stavila te ogradice "na lice mjesta" 3 komada i... nemaju prostor i odselile!LOL
Tako između lavandi imam veliki crijep jer se tamo pak naučio kopati pas od MSK!ConfusedMislim da će ih neka mehanička prepreka naučiti da to više nije mačje mjesto!Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 20:51
a baka i ti imaš problema ,neznam evo naručila sam par komada one bijkice za koju tvrde da mace a čak i peseki zaobilaze vrt pa ču moči reči iz  prve ruke dal da nabavljate ili ne ...ma neko bi mislio da ja nevolin životinje ali to nije istina eto udomile smo dvije čančare od toga je jedna bila ozlijeđena sad je već super,ruskog hrčka koji je trebo biti ručak jednoj zmijurini,kanarinc nas svako jutro pijesmom budi a nove dve mace su šlag na sve..
dakle uz to ono što još nije udomljeno je glupi ogromni albino kunić koji mi je sve brstio,hrpa ljuštura morskih ježeva što ih turisti frknu u vrt kad skuže da smrde nakon dva dana na +50c,je hrpa sluzavih raznih puževa s kućicama i bez,
 ogromnih skakavaca,grlica ,kosova,verduna,gardelina,vranurina,štakora,voluharica ,dve susjede ludare,i eto prije dva dana su se uredno vratile i kune u potkrovlje i one trenutno predstavljaju lagani problem.
pa drage moje ako slučajno nećiji mužić je lovac pliz za pomoć kako istjerat kune iz potkrovlja i da se više ne vraćaju molim ja ih ne želim ubiti nego malo potjerat jer mi gosti se uredno bude svako jutro u 5h jer ove luduju.
kao što vidite ja sam sa živcima još relativno dobro i cvijećke koje ovaj napad prežive su zakon..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 22:19
Ajme Duda pa ti imaš više posla s beštijama nego s turistima LOL
Mačke će ti potjerati neke od tih napasti, ali će  upropastiti cvijeće, kune u kući mi se ne sviđaju, da nemaš neke hrane u potkrovlju ili su napravile leglo, u svakom slučaju pozovi nekoga da to potjera na bilo koji način Confused
Pozdrav Hug
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2011 u 08:57
mislim Lantana da prezimljuju što znači da se gnijezde jer evo cilo lito ih nije bilo al sad prvi dan kad je zahladilo evo ih natrag i čista enigma je gdije ulaze...zvala sam čak i lovačko društvo al sam ostala bez odgovora...svašta kad god negdije slušaš muški su puni lovačkih priča a kad trebaš djelovanje nema nigdije nikog LOL...
štakaca nisam nigdije vidla od kad su mačke tu,čak iako su još male uhvatile su jednu voluharicu a i kosove drže malo na odstojanju...no ipak ih moram naučiti pipi da rade u jednom dijelu vrta 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2011 u 09:44
...a kaj bumo s one dvije susjede ludare?...heheheheSmile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 20:38
Cilo lito bilo burno kod tebe a vidim i jesen će biti jednako burna!!   U boj Duda, samo hrabro u boj!!!

Jel još Lave uživa u pužu-ljubimcu!!  Ili joj pobježe!!

Topli pozdravčić ti šaljem iako me zebe i za ruke i noge!!

A sličice?????
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 21:13
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...a kaj bumo s one dvije susjede ludare?...heheheheSmile
 e draga moja ograda je tu pa u vrt se nemre tako lako a uostalom moja draga twin susjeda ostaje tu do 15.1 kad se ja vraćam..a što se tiče cvijeteka po parkingu a šta ću tu nema pomoći
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 21:16
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Cilo lito bilo burno kod tebe a vidim i jesen će biti jednako burna!!   U boj Duda, samo hrabro u boj!!!

Jel još Lave uživa u pužu-ljubimcu!!  Ili joj pobježe!!

Topli pozdravčić ti šaljem iako me zebe i za ruke i noge!!

A sličice?????

 
hi draga free Big%20smile...evo me polako natrag,kao što vidiš imam svakakvog posla bar mi nije nikako dosadno ha  što se tiče slikica evo počela sam malo slikati pa za koji dan će past slikice...Lave udomljuje sve što leti,puže,pliva ,trči...jojjjj
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 07:35
Vrt ti je prekrasan, biljke raznolike i vrijedne, ali najvrednija biljka u tvom vrtu je onaj cvjetak sa početka priće.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 21:18
hvala ti gospina travo...al sad nije baš nešto rasturen je smrdi ka tvor (od gnoja),tegle sam već polako stavila u zavjetrinu,nešto ću još malo posaditi i to je to, ja se polako pakiram za svogodišnji u komadu od 2mj ..
moj cvijetak mi pomaže a tu i tamo i malo odmaže LOL
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2012 u 11:58
Glitter%20Text%20Generator
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 10:53
Sretnu i veselu 2012.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 15:24
smile113Virnula sam da vidim jel ima koja nova slikica, ali još nisi stigla!!!
Kuna sam se ja riješila porušivši drveće kraj kuće po čijim granama su se penjale!! A bilo je na tavanu i jaja, i oraha i krušaka, prava zimnica!!

 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 12:27
smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 21:21
evo i mene natrag kući...ukratko moj godišnji mi je gadno naporan jedva sam čekala da se vratim kući.
 
prvo da svima poželim sretnu novu i da nam je svima puno zdravlja i penez naravski kako bi mogle drljati po svojim vrtovima smile57Vrt me je dočekao u krasnom stanju tu i tamo šafrani cvatu  neke narcise ,felicija se neda uredno cvate ne tako obilno ali ipak da razbije monotoniju ,naravski tu je i polygala sa svojim sveprisutnim cvijetićima...uglavnom sve na svom mijestu nadam se da ova hladnoća neće napraviti preveliku štetu .
što se tiče životinjica mačke uredno čuvaju kuću,kornjače su zakopane i spavaju.. 
draga Free nema slikica jer se nema šta bitnije pokazati sve ipak miruje zašuškano je hrpom lišća a osijetljivice su zamotane tako da če slike pričekati proljetno buđenje a do tada ču se ja naravski šuljati po tuđim vrtekima i škicati što sam sve propustila  ovih mjeseci jer nisam imala vezu za internet pa sam u zaostatku..
no hvala mojim posijetocima koji me obiđu kad i nisam doma Big%20smile
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:18
smile188
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 08:51

smile78
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 120121122123124 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.