Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 17:33
Clap    Thumbs%20Up    Clap

ti valjda da i u mrklom mraku poslikaš,
opet će biti prekrasno i posebno... Wink 

svaki rad je tako jedinstven i neponovljiv...






učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 18:09
hvala cureHeart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 18:11
make over stare stolice
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 18:52
predobro izgledasmile141
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 08:29
svaka čast  smile78... meni najdraži radovi ,makeover 
happy ...happy ... :))
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 09:51
Prekrasno Sara!smile141
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:08
hvala lijepa svima od Heart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:12
smile141
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:23
netko je bio vrijedan, jako lijepoClap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:25
crno bijele su me oduševile ... smile141 sarita 
happy ...happy ... :))
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:37
e to su etuii...

smile93     smile211  
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:52
ajme žene moje drage .... pa otkud vam toliko etuia Wacko
ja sam jučer nešto tražila po podrumu ... a to je pothvat godine i uspjela sam naći jedan etui ...  jeeeeeedan čak !!!  Thumbs%20Up
... ko zna kad je tamo pospremljen

kupujete negdje ili .... ih stvarno toliko imate ?
happy ...happy ... :))
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:33
hvala cure za pohvalesmile142
suza,kupujem ih kod kineza  pa kupim odjednom po 15 -tak komada...sad ih momentalno nema,valjda pokupuju tete salvete.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:50
Nisam ja prvi put ovde, ali prvi put komentarišem.
jednostavno kad dođem u ovu galeriju, a i u druge, moram priznati da ostajem bez reči.
Želim i pokušavam da radim dekupaž, ali za to je potrebno mnogo više od dobre volje i poznavanja tehnike.
Osećam da nisam ovome dorasla, dok se divim vašim radovima. Moram da priznam da po nekad pozelenim od zavisti, ništa lično, dobronamerno je.smile90
Sarita, svaka čast.
Ovoliko lepote se može videti na ovom forumu, a tvoja galerija je jedna od najlepših i najbogatijih.
Svaki rad ima posebnu lepotu i posebnu priču.
Ja bih htela da pitam nešto obično: Kad nalaziš vremena za rad?
meni je potreban savet za koji nisam do sada videla da ga je neko tražio: Kako se organizovati?

Nemam poseban kutak za rad, zato obično započnem više komada odjednom, pa na svakom odradim istu fazu. Ipak, nekako mi ne ide, a naročito ako treba da ispravljam greške i vraćam se na raniju fazu.
Čestitam za ovako divne, prekrasne i prebogate radove.
smile93 smile55

http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 13:22
Sara,sjedalica je naprosto bonbon.Moraću te kopirati ako sa svojih uspijem iščupati ultrapas koji para čarape i štipa za noge.
Što se tiče etuija,još jedino to nisam radila.Moraću napraviti jedan.Evo baš danas sam dala napraviti naočale pa bi ih mogla počastiti jednim etuijem.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 18:50
Originalno poslano od člana Nena3110 Nena3110 napisao:


Osećam da nisam ovome dorasla, dok se divim vašim radovima. Moram da priznam da po nekad pozelenim od zavisti, ništa lično, dobronamerno je.smile90


draga moja Nena,
i ja se osjećam tako dok dođem u Sarinu galeriju... Embarrassed  Wink

i pozelenim svaki put, ne samo ponekad... LOL  Cool





učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 19:05
Pa ne pozelenite samo vas dvije, i ja se pridružujem, stvari koje radi su fenomenalne.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 20:53
Koliko prekrasnih etuia na jednom mjestu, sve jedan ljepši od drugoga! Znači kupuješ ipak nove.... ja sam ljetos preuredila jedan stari i nisam baš bila zadovoljna jer je unutrašnji dio ostao neuređen a nisam znala kako ga preurediti. Kod nas u Nami ima jako jeftinih i lijepih koji se mogu kupiti za nekih desetak kuna (barem je bilo prije par mjeseci..) i baš ću za probu kupiti i napraviti jedan.
 
Stara štokrla mi je fenomenalna! Ja sam u naslijeđe dobila od svoje bake jednu prapraprastaru i jedva čekam da mi ju doveze teta. Planiram ju sređivati na moru jer će trebati sigurno puno šmirglati pa je lakše vani ispred kuće nego u stanu u Zg...
Tvoja izgleda kao iz onih finih stranih časopisaThumbs%20UpClap i nadam se da će i moja biti barem upola lijepa....
 
I da, kada već toliko pišem u tvojoj galeriji - prošli tjedan sam konačno uspjela kupiti Helios tesarol i oduševljena sam..... nema jaki miris i to mi je do sada najbolji lak koji sam probala! Hvala još jednom na savjetu!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 21:05
Embarrassed jao cure drage,ne mislim o sebi uopce tako,pa ja i sada ucim od sviju vas,ne samo od onih koje su odavno ovdje nego i od vas mladjih koje ste nedavno dosle i radite prekrasne stvari .... pravo ste osvjezenje na forumu i stvarno vam se divim ,samo nastavite tako...Heart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 21:18
Kod nas etuia ima samo kod Kineza, i jako su loš kvalitet. teško se nalaze pogodni za rad, svi su već išarani i to još reljefno, pa bi se morali dodatno obrađivati pre bojenja.
Uopšte, pratim ja i čitam ovaj forum, i dobijam informacije sa drugih strana, kod vas je mnooogo bolji izbor svega, a i sve je jeftinije i to znatno.
No to nas neće sprečiti da budemo vrednesmile141
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.