Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 18:56
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Malo detalja iz vrta u ovo lijepo jesenje popodne




- Opet tražim -razgledam sve ponovo i stvarno ostala sam na ovoj stranici -------nekako me ova puno uveseli -puno šareni boja i predivnoga cvijeća - Lantane ----karanfil  su me opet oduševile-kako ti kažeš podsijeća na dijetinjstvo ---sine stari se-biježimosmile116



Edit by Zvjezdana: nepotrebno quotas slike...
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 19:01
Niho ma tvoja je cikasica najljepša LOL

Rose hvala, znam ja da si ti romantična, ruže i zalazak sunca i Rose Wink

Otok ma naraslo je sve ko ludo, nekoliko godina mi se sve činilo prezno, a onda je sve buknulo, norat ću dobro pošišati, inače neće biti putića.

Dzo baš mi je drago da si malo navratila, čekamo slike tvojih ljubimica.

Stefkaja hvala.

Anaida kod mene jesen zna biti stvarno prekrasna barem meni jer nije presing kao ljeti.

Mini ja sam žutu posadila u podnožje zida koji je visok 2 m, na zidu su vodoravno zakačene žice i onda provučem ispod žice glavne grane, ali ona je narasla preko zida i bura je već malo grana obalila, slijedeću godinu je moram bolje porezati.

Hvala Hoya, i ne treba puno riječi...
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 19:43
-baš mi drago što je moja ljepša cikasica
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:01
znači, čekić u ruke.....
Thumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:43
hvala na prekrasnim slikama, stvarno si umjetnica sa istančanim okom za lipo a naj važnije je da to dobro slikaš (fotografiraš) stvarno je uživancija posjetiti tvoju temu i šetati kroz njusmile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:52
Mini moraš je za nešto čvrsto privezati, jer sa štapovima i konopom nema sreće, grane jednostavno padaju i dosta su teške.

Evo par noćnih sličica

Žuta


Ruža


Bugenvilia


Podranea
Molim znalce za sjemenje da pomognu, ovo gore gdje je ispao ovaj cvjetni tuljac, a ostala je samo mala čaška i unutra tučak, to se osuši i padne da li je to unutra sjeme










život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:57
a što se ti bolan skitaš po noći smile232--aha--------- ma nemam riječi -ne znam šta bi rekla ali sam tu uvijek i baš uživam u tvome cvijeću
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:03
Mislim da je žuta ipak više"padačica", bolje nego penjačica, meni se spušta niz jedan zid i čini mi se da joj tako paše
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:15
Nagledala sam se ove ljepote i kada jako zahladi u našim krajevima znam gdje ču svratiti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:25
Drago mi je Vanja da uživaš u šetnji mojim vrtom, ma ja sam cijeli dan na poslu i i jedva čekam kad dođem doma, malo prošvrljati vrtom i evo već me dva dana ulovio mrak, ubi me ova ura... Wink

Niho vidiš da po danu radim, pa moram po  noći skitati vrtom. LOL

Otok mislim da si u pravu jer vidim ove grane koje je obalila bura da su se povile prema van i cvijet je na njima, ali sad je kasno jer je toliko ogromna da neznam kako bi je izvadili. Imam još jednu i tu sam pustila da puže po podu. Confused

Štefice samo ti svrati, kod mene cijelu zimu nešto cvate, evo danas sam kod susjede vidjela pun pitar strelicijia, puna je pupova i čim procvate slikat ću...
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:29
Nešto mi letiš u ove gušće biljke -ništa se ne može vidjeti od njih-i ja bi takvesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:04
Ruže. more i zalazak sunca, danas možda i kod tebe pada kiša, ali već sutra će biti sve drugačije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:37
Nije mene strah za ovu zimu nagledat ćemo se mi kod Lantane romantičnih zalazaka sunca, noćne idile i još puno posebnih ugođaja sa Brača.......Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:16
E baš si pogodila Korijenko -svega će mo vidjeti smile96-od cvijeća kod lantaneHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 18:40
Niho, Triša i Korijenko smile79, bit će slika, znate da mi otočani nemamo što raditi zimi... LOL
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:01
Ja jedva čekam zimske sličice, ali najviše čekam one proljetne sa lampranthusima u cvatu....a more u pozadini...jooooooj smile39
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:11
Oni narančasti lampioni, tj boboce unutra su jestive, samo se ne smije pretjerati s količinom jer sadrže alkaloide, a i malo su kiseli...pa kome pašeWink
Kaj se tiče sjemenja pandoree, e u onom kaj je ostalo bi trebale nastati sjemenke, ako su oprašene - držim fige Thumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 19:25
Flavia Wink

Silvek one lapinjone neću jesti sigurno, ali hvala na informaciji. Za sjeme pandoree nemoj meni držat fige nego sebi, jer ti si tu glavni stručnjak za sijanje, donjet ću kad dođem u VŽ, ako uspije tebi onda je to to Wink. E i još nešto sam dobila sjeme tj. male plodove peruanske rajčice, dobro je za jesti, znaš što o njoj.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 20:09
Hoće li biti i noćnog slikanja---------- a cikasicu ne zaboravljaj da mogu da je poredim sa svojom koja je ljepša
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 22:40
Tu ću se ,preko zime,dolaziti"ugrijati".
Nisam znala da krunica cvate,i to tako medeni cvijetić imaEmbarrassed
Vrijesak je prekrasan.Koja je razlika između tog,divljeg,i onog što kupimo?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.