Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 133>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 11:19
Duda cvijeće ti je prekrasno, ali polygala koja je moja tiha patnja mi je ovaj put naj, naj. Duranta je isto tako jako lijepa, moja me nešto neće, za inat sam nabavila još jednu malecku pa da vidimo tko će biti tvrdoglaviji. Wink Što mogu opet moja stara boljka uvijek zapnem za neke egzote, a na kontinentu ih je stvarno problem održati. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 15:26
Dudo,vrt je predivan,sve ljepsi i ljepsi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 16:09
hvala curke i ja uživam uskoro ču postaviti i novih slika al čekam da se malopromijeni "šminka" vrtu...do tad brljim-drljim sa gostima npr.česi koji su več bili 2x kod mene prije 5 dana mi šalju e-mail i  vele pa jel imate još slobodnoga od 15.30.6.2012 ja si mislim pa ovo je tipfeler i velim imam taj i taj aprtman i ponovim datum ali sa 2011 i oni kažu samo ok rezervirajte veelimo se da dođemo opet..i ja čekam čekam i dođe i ponoć a njih nema i šaljem ja drugi dan poruku da šta se dogodilo da nisu došli a oni vele pa mi smo rezervirali za 2012 g pa to je za ponorit ..eto čovjek uvijek treba 2x provijerit..inače temp je 30c u hladu,mirno lagani maeštral hvala bogu inače bi svi odapeli,more superiška..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 21:21
stvarno za poludit smile134u današnje vrijeme čovjek mora imat živce kao konj nadam se da nećeš više imati takvih događanja
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 22:15
Duda, ma prekrasno ti je sve...raj na Zemlji, a ova poygala mirtifolia je mrak!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 22:22
smile113bok cure ja čekam kišicu ali ništaaa pa sam morala opet zalit opet je temp 30c ima slikica al nikako prebacit no nač ču ja vremena do tad svima morska pusa koji me obilaze 
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 22:06
"dakle nakon nezgode sa autom malo sam pala u depru jer nemogu vjerovat da to napravim nakon 23g vožnje"----haloooo!!! Pa s kolko let si provozala?????

Ups, pozabila sam ti reći da su cvećeki , kak veli dada28, raj na zemlji!!!
Neke nit ne prepoznajem, prvi put ih vidim, i oči mi se same vraćaju!!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 12:26
Šetam stalno tvojim vrtićem, ali rijetko ostavim trag!!  Sada ostavljam i trag i pozdravčiće tebi a maloj-velikoj Lavi velliikkii   smile78!!!!
A svaki puta kada ti dođem, vrt i cvijeće ti je predivno, predivno!!!!smile106


Oduševili su me tvoji majski rascvijetani ostići, kada procvijetaju na jesen, nakon ovih vručina, nestrpljivo čekam njihove nove sličice!!!  Eh, usput dok čekamo jesen, daj u maloj pauzici prošeći pored njih , pa mi sakupi malo sjemenja!!  Da malo obojim tvojim bojama svoj vrt!!Wink

A duranta i polygala su prave krasotice!!! Uz tvoje laprantuse, ruže i pelargonije, pravi ukras tvog vrta!!

I da, već mi dugo nisi slikala parking!!  smile78  i  smile113!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 15:30
auu free hvala ti kaj si me podsijetila da imam i svoju temu LOL..ma zekam se sezona je puna ka šipak skoro da nemam vremena niti zalit vrt ..velika gužva...no vrt je desetkovan ..neznam jednostavno zašto zaljevam zaista ne propuštam niti jedno veče zbog ovih vrućina ali na žalost biljčica za biljčicom odapinju...no javim se ja opširnije najesen sada nažalost nemam cajta priša je gadna ...no moram priznati jako dobro se drže polygala,duranta,felicija cvate,rudbekija,vinke su izvrsne,lantane tako tako,plumbago,haucere super,hoste dost jadno zgledaju,spašena bugica variegeta iz plodina za samo 9kn čak cvate prelijepim cvatom boja je izuzetna takvu sam i htijela,beloperone je napokon procvao ima lijep grmić,mini ruže su katastrofa sve lišće im palo (?)iako sam ja špricala fungicidom hmm neznam njih ću stavit u velike tegle nisu mi za vrt..moram priznati da ovdije na moru ima više štetočina za cvijeće nego gore..bar mi se tako čini..u svakom slučaju najesen idem u rondanje vrta totalno neznam šta se dešava pa čak mi nestaju gilardije koje vole sunce ma stvarno sam ljuta al neznam na koga i što al vrt mi je u komi...tolko sa Murtera pusaaa od +39c
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 15:32

smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 10:50
Samo ti sada uživaj u priši, a mi ćemo uživat u slikicama kada ti stigneš, ako i na jesen, neće biti kasno!!!!
 
Samo ti lijepo napuni kesu, pa ako ti i koja biljčica više ode, nabavit ćeš ti druge 3 za tu jednu!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 11:15
Uz ove temperature zraka, ovako dugotrajne, ne pomaže ni utapanje biljki.
Ma, nek sezona sretno i uspješno završi, dopunit ćeš ti već "pokojnike"Wink.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 15:46
smile57hvala curke....ma sad me već hvata nervoza od sađenja i presađivanja najrađe bi da svi odu ča ,temp se smanji i ja da navalim u vrt LOL
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 00:34
ja sam obavila predivnu setnju prije spavanja tvojim vrtom i rado cu se vracati po jos . . . . 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 11:31

evo me ...raskopavam vrt ,pokojnike sam sanirala,vidla da voluharice su se dobro gostile,sad imam dve male mace koje su već jednu koknule ali one u igri stalno trgaju cvijeće pa sad molim znalce da mi pomognu da ih udaljim iz određenog dijela vrta ,dala sam  im wc na drugom dijelu al one neće,dal imal ko ikustva sa onom biljkom koju spominju da odbija mace?

inače svima kojima sam obećala sijeme močvarca nažalost neće dobit jednostavno su se stabljike nakon 20cm posušile..
dosta biljaka je otišlo,one koje su preživjele kod mene ovo ljeto mislim da će prevladat u vrtu jer nema smisla da stavljam neke i trošim novce,vodu svoje vrijeme a neće opstat,takve ću lipo gledat u vašim vrtovima.
 
inače temp je tokom dana 21c,i dalje se neki turisti kupaju nevjerovatni su..sunčano je i bura je napokon okrenula na maestral Big%20smile
 
slike sljede nakon sanacije vrta LOL 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 12:15
Draga Duda jedva čekamo slike. Vrt ti je barem po lipanjskim slikama predivno bujan, ko da nisi na moru. Ti se dobro boriš sa sušnim danima. Ja odbijam mačke prskanjem sa sredstvom za pranje stakla, ne škodi biljkama, dapaće ubija nametnike, a mačke bježe od njega. Nedostatak je što moraš poslije svake kiše ili zalijevanja ponovo poprskati.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 12:33
Otišli turisti, javila se Duda.

A u vrtu, sigurna sam, nije tako strašno kao što kažeš. Jedva čekam slike.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 21:17
dragaaa kod mene nije pala kiša 3 mj...LOL
znači tako al to malo špricneš po zemlji ha?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 21:24
e moja Otok da je to bar istina...no bar ću vas upoznati sa biljkama koje preživljavaju moje uvijete  LOL a kaj se tiče turista ..hmmm..još su tu i nedaju se doma ,svašta a kad razmislim i nije im tako loše došli su iz Austrijskih alpi sa 30cm snjega haha a sad su u badiću i kupaju se pa ko bi doma zar ne...a moram priznati Lavanda i ja samujemo  (tatek je negdije na putu kući od Malte želimo mu samo lijepo vrijeme da što prije doplovi ) nas dve smo  večerale vanka na terasi uz divan zalaz sunca temp.22c lijepo je hvala bogu bura se smirila
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 22:48
draga moja pa eto te napokon Big%20smile
miceki bi sad već trebali biti pravi za učenje...ako cvijeće koriste kao mjesto za wc, nosek im gurni u to mjesto pa neće više i više puta pokaži mjesto koje si zamislila kao wc...i nadaj se da nisu preveć tvrdoglave Wink dobro pa čija je to struka? tvoja ili moja? LOL
aj slikni bar malo, a ja nisam zaboravila obećanje i spremam za tebe biljkice, napokon je kiša sve to malo oporavila Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 119120121122123 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.