Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
Korisnik
Poruka
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2013 u 19:28
moželi mi netko pomoći u nabavi lišnog ljiljana-zephyrantes, zanima me onaj roza..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 06:10
Originalno poslano od člana vila2 vila2 napisao:

Baš nitko nema ideju gdje bi se mogle nabavit mirisne vrste jasmina???
Pajasmin imam... tražim officinale, azoricum, sambac...


officinale se ponekad prodaje među sobnim... negdje sam ga nedavno vidjela, ne sjećam se gdje, ali nekad su ga imali u peveca, mislim da se i u plodinama zna zalomiti koja pošiljka
sambac su lani imali u jednom rasadniku blizu zadra, čičvarda u bibinjama

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 06:11
Originalno poslano od člana tajčica tajčica napisao:

gdje bih mogla kupiti fikus benjamin ali bijeli sa malo zelenog na listićima?

jesenas ga je bilo u konzumu i mbmu, samo treba naletiti u pravo doba
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 06:16
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Sara, ma i ja sam dobila od Natalije i to dva puta (HVALA, Nathalie!), ali, desilo se ono sto sam napisala. Zato sam zeljela malo vecu i jacu, da mogu jos koji put faliti, a da je ne izgubim. Pretpostavljam da je vlaga u pitanju, ali tolike teske biljke sam uspjesno uzgajala, nemam pojma zasto ovu ne mogu, a ne slovi kako teska.
 
U svakom slucaju, drago mi je da znam da je i ti imas, ako ne nadjem tako vecu kakvu trazim.


nina možda si me zamjenila s nekim... ne sjećam se da sam i tebi slala gynuru, ali ako hoćeš, rado ću ti je probati zapelcati, čim malo ugrije,

ja svoju držim u kuhinji na istočnom prozoru, uz samo staklo, tako da je imam na oku, prostor je zimi grijan
povremeno je zalijem i nema nekog velikog posla oko nje, ali uvijek sam na oprezu Wink

nažalost i sara je ostala bez nje... nekom se svidjela pa je lijepo uzeo sa stubišta na kojem se nalazila
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 06:17
Originalno poslano od člana agava1504 agava1504 napisao:

moželi mi netko pomoći u nabavi lišnog ljiljana-zephyrantes, zanima me onaj roza..


ja sam ga lani tražila u svom gradu, ali bezuspješno... dok mi jedna forumašica nije našla lukovice u zagrebačkom bauhausu, lišće je potjeralo, cvjetao nije...

a koliko se sjećam, neko je spomenuo da ga je bilo na varaždinskoj tržnici, tegla sa već procvjetalim lukovicama


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 07:58
Već duže vremena tražim ficus wiandi i nigdje ga nema. Jeste li ga negdje vidjeli ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 10:59
natalija hvala...valjda ču ih uspijeti naći...Smile
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 22:08
Agava,mogu ti ja na proljeće poslati par lukovica kišnog ljiljana.več sam obečala curama...
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 23:21
Može li mi netko pomoći oko nabave anđeoske trube-one nježno ružičaste,narančaste?
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2013 u 09:44
jankić...bila bi ti zahvalana...srce si...HeartHeart..
pošaljem ti adresu na pp..
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 11:15
Originalno poslano od člana jankić jankić napisao:

Može li mi netko pomoći oko nabave anđeoske trube-one nježno ružičaste,narančaste?



ja imam još jednu roza za prodaju
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 11:56
SlavujVk, imas li mozda jos koju?
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 14:10
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Aubrieta (jastučac)
trajnica, suša,drenažna tla, Ima, od svijetloljubičaste. ružičaste, karmincrvene i mnogo drugih nijansi.
znate li možda gdje bih mogla nabaviti ovo cvijeće? čini mi se idealno za kamenjare,imam u planu napraviti jedan pa me zanima..smile57
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 14:12
Ane ima ga na Ebay-u u nekoliko boja...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 14:22
imam ja žuti i ljubičasti
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 19:37
SlavujVk, ako ima koja sadnica viška za prodaju ja se prijavljujem.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 20:01
slavujvk ako imas za prodaju i ja cu kupit ....a zanima me kako prodajes anđeoske trube,oziljene ili sto ?
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 20:50
aubrietu žutu i ljubičastu imam i stavim vas na popis pa kada malo otopli šaljem.javite mi se na pp.

anđeoskih truba više nemam.prodavala sam ih ožiljene stare god. dana.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 18:04
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

imam ja žuti i ljubičasti

SlavujVk jesi li sigurna da je Aubrieta žuta. Ja je imam u nekoliko boja, ali još nisam vidjela žutu. Da to možda nije Alyssum montanum?
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 20:07
makk, nisam u ništa sigurna kada ju kupim od žene koja trajnice prizvodi na veliko i nema pojma kako se zove biljka koju je posijala i uzgojila.
pogledaj u mom vrtu ima slika .
inače se jako širi i puže po kamenu



provjerila sam-alysum nije sigurno.ovo je biljka sa cvjetom visoka tek10ak cm
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.