Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moja mica maca je za sve kriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moja mica maca je za sve kriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 16>
Korisnik
Poruka
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:27

 Za  sprej  znam  da  ne  požuti.....nadala  sam  se  da  je taj  SVING za  mackanje  kistom...bezbojan....točnije nepožutim LOL.....

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:35
a neeee Wink Swing color su lak boje Tongue
happy ...happy ... :))
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:39

oho....i  napisala si  da ne  smrde  i  da su  na vodenoj  bazi....pa to je  otkriće....sigurno su i jako pokrivne...jesu !?!?Big%20smile

Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:44
jesu ...dva sloja su sasvim dovoljna  a treći je za sjaj ... ako si vidla kantu za smeće 7.str. koju sam farbala tri puta ...VISOKI SJAJ ...tri sloja Wink
happy ...happy ... :))
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:45
ma daj...za tu  kantu  sam se  pitala kak si dobila takvu  ujednačenu  boju....svaka  čast...to si  farbala  valjkom!?!
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:50
kantu sam prvo prešpricala lakom u spreju da se boja lakše hvata ... a boju sam natufkala LOL spužvicom ...kistovi na plastici ne dolaze u obzir LOL LOL LOL
happy ...happy ... :))
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 09:54

Sad sam   opet  škicnula na 7-mu stranu.... stvarno  ujednačeno....zato  sam  mislila  da je  valjak  u  pitanju.....dobro  si  to  potufkala Big%20smile svaka čast.....

Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:03
Originalno poslano od člana suza1801 suza1801 napisao:

kantu sam prvo prešpricala lakom u spreju da se boja lakše hvata ... 


pratim vas i upijam... Wink

kakvim lakom u spreju?

a sam ponekad prepljava... Confused Embarrassed LOL

učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:05
hej klara ...istim onim auto lakom u spreju koji koristim na kraju ...samo ovdje služi umjesto PRIMER-aBig%20smile
happy ...happy ... :))
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:20
Suza - hvala ti draga na iscrpnim objašnjenjima, moram probati te tvoje pripravke......
Narudžbu ću ti napisati u pp danas ili sutra, super su stvari!
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:25
jani .... ma nije problem ...napiši sve što ti treba,ja sam ionako cjeli vikend u Crikvi i ići ću kod ženske,zašto da plaćamo poštarinu kad mogu osobno preuzeti.
Ajde probaj ćim prije popisati ...moram ju nazvati i narućiti ako nešto nema da naprave Wink
happy ...happy ... :))
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:31
Crna kanta sa strane 7 mi je super.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 11:03
hej kiki .... hvala ti ,pa gdje si ti ,pozdravila sam te još u prvom postu na 1.strani ...Tongue
happy ...happy ... :))
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 13:47
A-HA, lak umjesto primera!? To moram isprobati.
To funkcionira i na staklu?
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 13:58
pozz ... Julija ....jeeeee...od prvog dana koristim lak umjesto primera,koliko znam taj primer uopće nije jeftin pa ga nisam ni kupovala Approve
da  ... na plastici ... staklu ... sve moje bočice iz galerije su rađene na taj naćin  Wink
happy ...happy ... :))
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 14:20
Daj molim te napiši točan naziv tog laka ja sam ovaj vikend radila bočice i potrošila sav primer pa da kupim taj lak umjesto novoga primera. Ja koristim od Swing colorsa lak, ali boje nisam probala, lak mi je super.

Sad sam vidjela one drvene stvarčice na prijašnjoj strani , trenutno mi ne treba ništa jer sam prošli tjedan naručila od jedne ženske iz Siska pa sad imam nekoliko komada.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 14:32
evo stavljam sliku .... da ne objašnjavam puno Wink
ima ga u svim dučanima boja i lakova ...cijena pristupačna .... i duuuuuuuuugo traje LOL LOL LOL



happy ...happy ... :))
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 12:35
Puno hvala, slikica spremljena u mobitel.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 17:19
Originalno poslano od člana suza1801 suza1801 napisao:

hej kiki .... hvala ti ,pa gdje si ti ,pozdravila sam te još u prvom postu na 1.strani ...Tongue
Ne brini,pratim te ja od prve stranice smile199
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 17:21
Originalno poslano od člana suza1801 suza1801 napisao:

evo i mene ...par mjeseci sam samo šetala po forumu,upijala raznorazne savjete od teta salveta i konačno odlučila i ja malo svijetu pokazati što sam naučila ...Star
Još uvijek sam početnik ...ne znam točno ni kako se slike stavljaju Confused ... ali pokušat ću

Pozdrav svim tetama smile79
...posebno Kiki-ko? koja ima moj prvi post
Posebno se zahvaljujem na ovakvoj pažnji.To je  velika čast.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.