Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetomanijakov vrckav  vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetomanijakov vrckav vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 08:11
auuuuu,svašta lijepoga ovdje ima,koliko cvijeća.......a ovaj mi je posebno zapeo za oko
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 12:43
Originalno poslano od člana Cvijetomanijak Cvijetomanijak napisao:



Jedna novost,dobila sam polje ...moje curke zicaju starce za nove haljine stikle a ja starog da mi poore mali grunt ispred kuce ...
 
 

Ovo mi je poznatoLOLŠtikle i haljine mi nisu ni na kraj pameti,samo da imam svoje biljkice oko sebeEmbarrassed
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 15:57
lijepo...lijepo Smile
Neka se sve zeleni
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 16:02
 Clap za tvoje cvijeće i tvoje poljesmile141
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 17:39

 



 



 

 

Jedna novost,dobila sam polje ...moje curke zicaju starce za nove haljine stikle a ja starog da mi poore mali grunt ispred kuce ...

Jos se treba korijenje povadit ,i za ovu godinu mozda malo kasno al piknut zelje kelj i koji grah ...
 
 smile55Za vrt i biljke  i za mali grunt! A kad bi moj akćer pitala tako nešto mene bi tresnija infarkt, ona traži "samo ključ od auta"
 
 
 
 
 
 
 

Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 21:51
samo ti radi, na mladima svijet ostajeThumbs%20Up
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 22:58
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:


 



 



 

 

Jedna novost,dobila sam polje ...moje curke zicaju starce za nove haljine stikle a ja starog da mi poore mali grunt ispred kuce ...

Jos se treba korijenje povadit ,i za ovu godinu mozda malo kasno al piknut zelje kelj i koji grah ...
 
 smile55Za vrt i biljke  i za mali grunt! A kad bi moj akćer pitala tako nešto mene bi tresnija infarkt, ona traži "samo ključ od auta"
 
 
 
 
 
 
 
Ovome se i ja pridružujem jer moji sin i kćer ne traže samo ključ već i svoje auto bože pomozi a zemlja za obrađivat u nekom drugom svijetu vjerovatno. A valjda će i njima prosvijetlit BRAVO  mladosti
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 15:53

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.