Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - flover - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


flover - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
Korisnik
Poruka
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 23:06
ma draga ja ti imam bunar,jer u mojoj selendri još nije prošao gradski vodovod.Bunar smo čistili lani,prije nego smo se uselili u novu kuću i eto nemamo dovoljno vode,jer nas je šestero......
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 23:18
A ja večeras s takvom čežnjom gledam kišu od Zagreba do Karlovca i to takav pljusak da su jedva brisači radili i mislim se  e da bar bude i malo južnije da napuni gusternu pa da ne brinem za vrt i cviće ali ništa i opet mi muka koliko će propast od suše
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 20:40

Pa da,svake godine nešto,lani nismo imali kiše i stalno smo zaljevali,a onda nam je u 8.mj. došla tuča,led i opet ostali bez ičega....a ne možemo i vrijeme mjenjati,kad se več u sve prtljamo da promjenimo,cijelu kuglu zemaljsku,a zbog toga nam se i događa sve ovo.....

Šta možemo,trudit čemo se koliko možemo,pa šta Bog da,kako se ono kaže....smile190malo previše pričam
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 20:50
PREDIVNI cvijet nemogu skužiti šta je ?
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:10
to je ukrasni sljez,althea rosea.....samo je zasađen između mladih jorgovana,pa te to možda zbuniloConfusedWink
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:16
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

to je ukrasni sljez,althea rosea.....samo je zasađen između mladih jorgovana,pa te to možda zbuniloConfusedWink
ma mislila sam,ali nisam bila sigurna,boja mu je predivnaClap
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:17
flover,ja opet smile199,smile113
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:28
sad ću ja smile202do tebe s hladnom smile121
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 13:28
žuta datura se sprema za cvatnju,ju-hu,jedva čekam da se pup otvori
a i ljubičaste će brzo
 
i liatrisi počinju cvaasti
bugica lijepo napreduje....
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 13:54
Prekrasno ti je sve smile57.

Sad kad uspoređujem,rekla bi da ono moje nisu dature.
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 20:52
hvala na šetnjici smile73 
a vidjet čemo jesu dature kad budu cvale......mislim one kod tebe....Wink
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 22:25
Prošetala, uživala....
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:21
 
prvi cvjetići pelcane englezice
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:23
opet mi se pomješale slike....ConfusedLOL
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:27
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

hvala na šetnjici [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot129.gif" height="66" width="70" align="absmiddle" alt="smile73" /> 
a vidjet čemo jesu dature kad budu cvale......mislim one kod tebe....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Definitivno su brugmansije,jučer su bile na id...
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:45
i ja mislim,a dature znači nemaš???? nadam se da ču ove godine uspjeti skupiti sjeme,lani nisam,kao da mi nije uzrelilo ,ne znam,pa sam ove godine opet kupila sjeme na aukciji hr.
Svakako stavi slike od burgmansija kad procvatu....Winksmile78
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:51
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

i ja mislim,a dature znači nemaš???? nadam se da ču ove godine uspjeti skupiti sjeme,lani nisam,kao da mi nije uzrelilo ,ne znam,pa sam ove godine opet kupila sjeme na aukciji hr.
Svakako stavi slike od burgmansija kad procvatu....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />


Imam dature,za koje sam sigurna da su dature,još su maličke ali se nadam pokojem cvijetu,stavim slikice naravno.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 15:46
 smile113samo da ti mahnem, prošetala sam ..... krasne biljke imaš
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 16:34
i ja se opet malo prošetala, lijepo cvijeće kao i uvijek. Ostavljam lijepe pozdrave ...
belica,zagreb
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 21:52
smile177
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.