Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 32>
Korisnik
Poruka
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 16:03
waterlilyTongue,imas prekrasno dvorište! uživam u slikicama,hvala!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 16:18
pravo uzivanje
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 22:19
Ma cvijetnice mojaaaaaaaaa nisam ja tebe zaboravila ---smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 22:42
Super napravljen kamenjar i staza. smile141
Lijepe biljke, a cica mace Thumbs%20UpThumbs%20Up !!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 00:15
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Hvala Anči, mislim da će Vam se onda svidjeti i ova sličica!


ova zvončica mi je oduzela dah, prečarobno,  kao da nekoga čeka osim ptičice koja joj je sletjela na dlan!!!!  Nemoj misliti da nemam kaj pohvaliti, prekrasna stazica, još ljepši kamenjar, čarobne mačkice iako nisam jako oduševljena, nebih ih mogla slikati kako se pentraju po javoru ma kako to čarobno izgledalo, još mi se koža ježi kaj je napravila mama sa 6 malih skakavaca, kao da je tornado prošao kroz vrt, kao poslije tuće, e tu je bilo dosta,  dobile su izgon iz kamenjara.

Da, prečarobna terasa, mami na sunce!!! Tako je krenula i moja terasa, malo glumila terasu ali meni se prohtio zimski vrt, da pijem kavicu navečer s dragim i gledam snijeg, ukrašene borove lampicama za Božić, pa tako sam sigurna da će i tebi jednog dana pasti na pamet da je zatvoruš, imaš idealam položaj za to!!! Ne nagovaram te na to ali znam sljed događaja!!!!

Da li netko zna koliko će mi vremena trebati pohvatati sve konce odakle je tko, jedino me crvena zemlja trgne iz razmišljanja gdje bi to bilo, za sada vodim inventurnu listu, tko,gdje,kako, što imaš a ja nemam, što ja imam a ti nemaš....... za sada uzvračam posjete kada netko navrati u moj vrt, trebao bi mi komp biti dostupan godinu dana 24 sata na dan, ali onda bi mislili susjedi da sam u bolnici, moram se malo i pojaviti vani, zato idem polako u još koji vrtić iako je ponoć prošla!   
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 07:06
Baš ti je krasan taj vaš vrtek! Kol'ko ti je star japanac?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 13:59
Kamen, žalo, crvenolisni javor i brončana skulptura... fantastično Clap
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 19:54
Vidim da ti se nude fuševi, ma nemorate se mučiti ići daleko, prvo kod "susjeda" utvrdite gradivo, a onda će biti navala na vas Wink.
Sve je ispalo super, staza, kamenje,... bravo za glavu koja je to smislila i vrijedne ruke koje su realizirale smile141.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 20:56
Prošetala sam dvorištem, sve dobro promotrila, snimila i proučila radove. Cviječe ti je prekrasno, kamen poseban i lijepo složen,  sve pedantno i uredno. Svaka čast!
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:04
ja mogu samo potpisati sve pohvale koje su napisane.šta god da kažem malo je.preprekrasno bravo za domaćine
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:29
šta reći nego petica za umjetnički dojam, petica za ukupni dojam!smile55
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 23:12
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Hvala Anči, mislim da će Vam se onda svidjeti i ova sličica!


Prekrasno kao i tvoje ime -i pređimo na ti molim te
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 07:18

WLilily, predivna skulptura!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 08:58
I mene mje oduševila ova slika.

Bravo za izvedene radove, ispalo je prekrasno
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 01:14
Dok mene nije bilo ti kao da se nisi odmarala, noviteti su ti predivni, ona batuda i onaj anđelak sa ptičicom posebno, tko ti je to izradio.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 14:59
Hvala Vam svima na prekrasnim komentarima i pohvalama, dajete mi snagu da idem dalje!!smile79
Skulpturu sam nabavila na sjeveru Nemčije, osvojila me odmah, da barem toga ima više kod nas, a japanac je kod mene nekih dvije, tri godine, a kak je star, stvarno ne znam sigurno bi mogao u prvi razred.LOL

Ovaj tjedan odmaram malo od radova, jedino sam u ponedjeljak složila nešto kao privremeno rješenje za moju fontanicu.
Budete već vidli.
Iduće godine moram doraditi  ideju, ako ju skroz ne preokrenem.

I dakle, evo novih slika!!!


Japanac Senior
Novo lišće poslije tuče



Japanac Junior



Zovite me Mirta?!


Djevojačko oko




Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 15:04
Sesvetica i lavanda u simbiozi!




Tučom izmučena magnolija poklonila mi sjemenkicu!!



Hortenzija pupa!




I phloxić mi cvate



Raspojasani krumpirko


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 15:12
Biti će još slika, skidam ih trenutno.

Evo mog kutića, privremeno rješenje!








Weigela u cvatu!




G. Thomas ponovno cvate!




Iglica je  narasla od proljeća



Poklon sa moje prve kave sprema se za cvatnju!!



Vrijes


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 16:19
Bebe monardice




Mačak mi pravi društvo.
Zanemarite japanke i čarape.Embarrassed


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 16:28
sesveticaClap ima dosta pupova koliko vidim (ovaj naziv smo i mi nekad rabili, ali sada samo znaju za krizanteme, mada je to širi pojam), a mica je dobra kolko i japanke preko čarapaLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.