Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 19:46
Baš sam imala inspiraciju jutros s tim fotkama i s kolažem, sjelo mi je skroz! Ali moraš priznati da su tvoje kuglice najneobičnije i doista zahtjevaju da budu nagrađene! Pardon, to su sada MOJE kuglice i aranžirala sam ih na vrbine grane, predivno izgledaju! Smile
A vješalica mi je na zidu... Gazda mi je došao promijeniti neku pipu danas i malo čudno gleda u vješalicu, kao "Šta to radi tu, hm hm?", nije mu jasno... LOL
Stvarno, vidiš koliko mi matematika loše ide - kava je doista trajala 4 sata! Dobro da sam konobaru ostavila bakšiš da nas zaboravi! Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 20:26

Znači "babinjak" je bio uspješan?!

Nisam niti sumnjala u to. LOL
 
A što se tiče radova, bila sam nestrpljiva vidjeti šta će dvije kreativke napraviti.  Radovi su zaista neobični i lijepi. Super mi je vidjeti kako sve ljudi doživljavaju Božić!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 20:33
smile126radovi prekrasni naravnosmile141..zasto me ne cudi da ste 4 sata ispijale kavicusmile180smile96
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 20:46
joooooj cure radovi su prekokrasni! Bravo za dvije krativke! smile141
ANĐELKA
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:13
Moram i ja da kazem da sam malkice izgubila oci na radovima, stvarno su lijepi,. a jos postava ispod njih,.
Ali 4 sata kave, kako da su drzale skolske satove iz dekupaza i jos necega, da mi je samo zanti tko je koga ucio.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 08:20
 smile112šta čovjek da reče na sve ove divote,samo jedno veliko bravo jer ja sam bez teksta,gledam i divim se smile89
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 10:53
Cure, bravo!
Radovi su vam prekrasni, ne znam jesu li ljepše Kamine kuglice ili Izzyna kutijicasmile55
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:46
opet sam malo pregledala radove i stvarno ssvi su prekrasni, posebni, jedan bolji od  drugoga. A kad će slikice ostalih radovasmile208?
ANĐELKA
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 15:56
Ne mogu dočekati da Izzy iskombinira sličice, moram se pohvaliti - stigli su Primaverini prekrasni radovi, ja sam oduševljena Heart
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 16:41
Love%20You ...jeeeee, sad se i ja mogu pohvaliti s prekrasnim stvarčicama kojima me nadarila Otok Stacked%20Presentsa kad gazdarica objavi naš kolaž, ispričat ću i svoju priču o nastajanju swapić dara za moju partnericu...
 
...svi su mi swapići do sada preeeeeedivni, no ove dvije mlade majstorice su me oduševile... neobične i vrlo dekorativne kuglice, aufinger kakvog nema niti u jednom ormaru osim na Izzynom zidu, predivna, predivna kutijica, samo me cvijetak zbunjuje, jel' to broš, narukvica ili samo dekoracija??? ...ja sam ipak plavuša LOL
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 17:55
weee, jedva čekam slikice i priču o nastanku swapića, volim slikovnice svake vrste Embarrassed
onaj divni cvijetak je brošić zapravo, na kavici sam ga nosila na rukavu da se mogu zabavljati s njim
(bilo mi je skroz dosadno s Izzy, nema se s dotičnom o čem pričati LOL)...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 18:21
i četiri sata ste sjedile u tišini? smile156
i ja bi slikovnicu. ali bit će da se šefica zabavlja sa slučajem OTOK-Primavera ....
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 19:27
Našle su se dvije koje će me zezati! Aaaaaaaaaaaaa! smile147Cure, šizim... Radim simutano 2 rada, ne znam kamo bih se prije okrenula, hvala Bogu pa živim sama inače bi bilo gadno... Kolaž iliti slikovnica dolazi kasnije navečer, treba mi mir za to, a sad ga nemam kad sam na motorni pogon!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 19:47
jedva čekamo smile213!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 20:55
eto  sve sami umjetnici...jedva cekam da vidite sta sam dobila od sencismile151ogroman a unutra kao da je smile145 pakirao...
jedva cekam da vidim kako ce sve slikice iskombinirat nasa izzy...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:16
Evo novih swapića! Curke, nemojte se ljutiti, ali nisam stigla sve "upakirati" danas iako ima još dva para koja su se razmijenila, malo mi je frka s vremenom, ali stići ćete svi na red, obećajem! Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:16
               
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:17
                       
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:21
Wow, kako lijepe blagdanske razmjene...fascinira me kak je dio swapica međusobno odabrao ili slične motive ili slične boje...
Osim nas dvije danonoćne kontrastne dame...Embarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:25
Hm, dobro si to uočila... Ali ta različitost je upravo ono što me oduševljava! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,173 sekundi.