Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 48>
Korisnik
Poruka
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 18:06
shasha, hvala ti od srca na predivnim salveticama !smile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 19:41
@Felina & niki1984: jučer (ponedjeljak) sam vam poslala kuvertice...
@file: stigle salvetice, puno hvala Big%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 21:48
Nema na čemu cure,samo"mackajte"(meni nešto neide,nikak da uđem u formuLOL)
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 22:21
drage moje,
mislim da ste stvarno super ekipa i da je ok sto se tu na forumu pomaze, komentiraju radovi i razmjenuju salvete,

mislim da je bit ovog foruma razmjena salveta na taj nacin da se BESPLATNO razmjenjuju salvete jer u svakom djelu Hrvatske nema svih za kupiti,a i nije isplativo kupiti cjeli paket salveta koji ne budemo potrošili,

osobno mi smeta to što neki na ovom forumu prodaju svoje salvete, jasno mi je da neke su rijetke i skupe, ali one kojih je paket 8kn, pa da se po 2kn komad prodaje nije uredu,

ne znam kako vama i tko ce se ljutit na ovaj post, ali ja sam u pocetku razmjenila s par ljudi salvete normalno bile su besplatne i jos sam ljudima stavila i druge koje sam imala doma ne samo one koje su trazili,

nemoj te mislit da sam protiv nekoga i da imam novaca na bacanje samo mislim da prodaja nije uredu, jer mislim da ljudi zele kupiti da bi vjerovatno isli u hobby ducane i tam po 2,50 kn kupovali komad ili par komada za 5 - 6 kn

ja sam samo obicna studentica koju je na ovaj forum privukla dobrota suradivanja na forumu tj. postovi o zamjenskim materijalima, savjeti, ideje i naravno besplatna razmjena salveta

zato ako nije problem da mi objasnite kako to funkcionira jer me zbunjuju postovi sa slikama salveta na kojim pise 2kn komad , jer nije uredu da netko od nekog pokupi besplatne salvete pa ih prodaje, jer onda smo mogli svi prodavat, meni je baš gušt i super kada nekog razveselim ako mu besplatno pošaljem salvete koje mu se sviđaju,

molim vas da komentirate moj post i da se ne uvrijedite ako se koga ovo tice
hvala puno
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:07
Dorina salvetice stigleeeeeeeeee,
hvala ti
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:34
Shasha hvala ti salvetice stige i prekrasne su. smile78
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:36
LInaa i ja se slažem s cijelim tvojim postom u potpunosti.
A sad trebaju moderatori to riješiti.Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:06
Linaa, uvijek ima onih koji poklone ili mjenjaju salvete pa pogledaj njihove.Istina nisu iz inozemstva salvete no kako ,te iste,kupujemo u Hr po par kn. ni ne vidim razloga da ih vani kupujemo,očito puno skuplje kad je komad 2kn.
Budući sam nedavno našla salvete koje,20kom,koštaju nepunih 3kn(da dobro vidite)ja ću ih,ko i do sad, pokloniti.Big%20smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:11
Eto radi ovog Shashinog posta se volim družiti s vama. Dijelimo i pomažemo.smile79
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:30
Mene je samo dijelom iznenadilo jer vjerujem da su dotične dosad podijelile i razmijenile hrpu salveta (tj.dijelom i znam) i smatram da je njihovo potpuno pravo da ovime pokušaju pokriti dio love potrošene na cijele pakete... Pa nikog se ne sili da plati...
Ja sam im se javila s pitanjem o razmjeni za neke svoje salvete ili eventualno za plaćanje onih salveta kojih nema apsolutno nigdje po Zagrebu već dulje vremena (npr.začini)...
Isto tako sam dosta ljudi samo na privat slala slike salveta jer se ne želim naći u situaciji da nemam što poslati zauzvrat onima koji mi šalju...
Kad sam prvi put stavljala slike na forum, sve je planulo ultra brzo pa sad moram umjereno...
(a da ne spominjem kolko sam salveta dobila viška iz dobre volje)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:40
shasha stigle su salvete,hvala puno!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 11:41
file stigle su salvete,super su i veliko hvalaTongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 12:24
@shasha, stigle mi salvetice, hvala puno i to troduplo smile79
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:43
danas su otputovale salvete k Kaći, Luli i Renn!

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 19:25

prvenstveno ova razmjena salveta je zakon meni zbog tog dobrog osjecaja jel je cool razveseliti nekog, ja dosad sto sam poslala pakete bilo je nekih 50 kn , a za to sam dobila nekih 60-70 salveta tak da vjerujem da svatko ko nekom posalje dobi nazad bar onoliko koliko je poslal
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 19:37
Linaaa draga,ja sam aktivna na nekoliko kreativnih foruma. prodaja salveta nije neuobičajena niti zabranjena.

ima cura koje svoje salvete zele prodavat i do sada nikad nije bilo nikakvih problema niti se bilo tko bunio sto ista osoba ne daruje salvete vec ih prodaje.

meni se znalo dogodit da se osobi u koje sam pitala salvete za razmjenu nisu svidjele moje zbog loseg izbora i sličnih stvari. onda bi mi ista osoba rekla:"Meni se tvoje salvete ne sviđaju" ja svoje prodajem po 1kn/kom. i ja sam salvete kupila,koliko salveta toliko kuna. to mi je bio jedini način da dođem do nekih motiva s obzirom da nisam bila u mogučnosti da  takve motive nađem  a još manje da ih  kupim.


hoče li netko darovat ili prodavat svoje salvete to je sve od osobe do osobe.
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 19:44
Mislim da se svi možemo složiti oko toga da je sve na ovom forumu stvar dobre volje pa tako i razmjena salveta. Iako je razmjena dosad bila bez naknada, tj. princip "ja tebi a ti meni dupliće", mislim da nema ničega lošeg da se salvete i prodaju, posebice ako postoji potražnja za njima!
Mislim da je samo važno da nema zabuna, tj. kad postirate slike salveta koje nudite, da napišete jasno jesu li one za razmjenu ili za prodaju! Thumbs%20Up

Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 19:51
ma u redu ne znam kak to ide zato komentiram i pitam pa onda nek se odvoji posebna tema prodaja salveta ili nesto, a kazem u redu je za neke salvete su rijetke i neke su 30 kn po paketu jasno mi je da je nekom lakse dat 1-2 kn za tu salvetu nego 30kn za paket, ali nije ok palomine i neke iz dma i ostale koje su po 6-10 kn po paketu da su 2kn komad, al opet to je od osobe do osobe da odluci hoce li kupit ili ne i hoce li prodavat ili ne sam nisam znala da to tu tak ide s prodajom, po meni su forumi drustvene ajmo rec zajednice gdje si ljudi medusobno nesebicno pomazu savjetima,salvetama i slicno,

sve ok samo me zanimalo kak to ide tu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 20:24
Evo, radi lakše orijentacije i izbjegavanja zabuna, otvoren je novi topic u kojem možete staviti salvete koje prodajete!
Sve salvete iz ovog topica koje su na prodaju bit će premještene u "Prodaja salveta - slike"! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 20:30
hvala   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,672 sekundi.