Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kala - Calla - Zantedeschia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kala - Calla - Zantedeschia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 35>
Korisnik
Poruka
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 15:23
Mojoj Kali žena reže cvijet kada radi aranžmane za vaze. Kalin cvijet dugo ostane živ u vazi, barem dva tjedna . Mislim da je ova sa slike ostala bez dva cvijeta do sada.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pingy321 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pingy321 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 16:03
Originalno poslano od člana Calla Calla napisao:

Strpite se cvjetat ce sigurno...ja sam ih rano posadila u 2.ili3. mjesecu pa vjerovatno zato sad cvjetaju.drzim vam fige,pa stavite slike kad procvjetaju.
pingy ja odavno trazim tu tamno ljubicastu da kupim al ne uspjevamUnhappy
cuvaj je pa nam stavi slike
pozzz svima


...evo me napokon!

Nadam se da će mi uspjeti sačuvati obadvije jer su predivne i da ču ih podeliti sa vama!

Evo je...Star

..

i žuta..
...

Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 20:15
imam rozu i zutu kalu.zuta jos malo pa ce cvjetat a roza cvjeta ali nije cista roza nego je svjetlo svjetlo roza. kako da mi bude tamnija a ne ko preplasena??? smile157
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 13:53
jeiiii tjera mi jedan cvijet  :) danas sam vidila :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 23:39
Originalno poslano od člana pingy321 pingy321 napisao:

Originalno poslano od člana Calla Calla napisao:

Strpite se cvjetat ce sigurno...ja sam ih rano posadila u 2.ili3. mjesecu pa vjerovatno zato sad cvjetaju.drzim vam fige,pa stavite slike kad procvjetaju.
pingy ja odavno trazim tu tamno ljubicastu da kupim al ne uspjevamUnhappy
cuvaj je pa nam stavi slike
pozzz svima


...evo me napokon!

Nadam se da će mi uspjeti sačuvati obadvije jer su predivne i da ču ih podeliti sa vama!

Evo je...Star

..

i žuta..
...


PRELIJEPA JE smile57TRUD SE ISPLATI
Na vrh
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 23:43
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

nije bijela, moja je ovakva:



NEVJEROVATNO LIJEPA...SVAKA CASTClap


pinus i silvestra i vase su superClapClap

Na vrh
Calla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Calla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 23:50
evo moje roze,procvjetala je prije par dana
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 00:11
Kale su mi posebno lijepo cvjeće.smile94
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 14:55
TongueSmile                           
                                                  
                                 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 23:16
 
 
 
 
 
 
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 09:23
i moja je kala procvijetala...
doduše na pakovanju kad je kupljena bila je na slici narandžasta, MOON kao ta tvoja, a kad je procvijetala..

imam još dvije no one još ne daju znakove za pupanjem...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 07:13
Bravo Kala,
tvoje kale su mrak,ali ni ostale ne zaostaju.
Kada je nešto lijepo ostaje vječno lijepo.smile64
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 18:16
Anaida zar tvoje kale ostaju zimi u zemlji u vrtu, ili ih vadiš?

Čime ih đubrite i držite li ih u hladu, koja vrsta zemlje?Smile

Je li normalno da joj otpadaju listovi i žute?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2011 u 21:17
Moja žuta kala procvala bjelo ,ali ja sam sretna...Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 06:58
Ja tek prvu godini imam kale i vadit ću ih zimi, Smrčko..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 10:00
Anaida ,ne moraš ih vaditi samo ih prestani zalijevati i stavi ih negdje gdje Ti nije ispod 0 temperatura i pročitaj si točno kako sa njima raditi mislim da ima na prvoj stranici o kalama lijepo sve opisano ili samo utipkaj kala biljka na netu i sve ćeš odma znati...sretno i ja ih imam prvu godinu meni je roza neki dan istrunula jer sam je zalijala i bila je na suncu ...onosmile85 što ja o njima znam jest da sigurno moraju biti negdje gdje dobe malo jutarnjeg sunca i cjeli dan sjena i ne tako puno vode kako se govori...svaki dan malo zalij.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 17:23
poslije bijele procvijetala i ova kala





uskoro se nadam i žutoj
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2011 u 19:02
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 22:33
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 10:57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.