Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 54>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 09:39
zavidim ti na kompletiću,i ja bi takav....ova salvetica je prekrasna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 09:53
Nedostaje još umivaonik,a kako ne mogu nači original keramički ili porculanski,tražim neku veliku bijelu zdjelu ili staklenu oblika lavora,u nedostatku ,poslužit će onaj klasični bijeli emajlirani lavor,ima već i plavi obrub
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:48
jedva čekam da i to vidim,mogla bi nam poslikat cijelu kupaonu kad bude sve gotovo
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 11:10
komplet je fantastičan!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 11:32
i ja obozavan ovu salvetice,divne radove si s njom napravilasmile141smile141
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 12:47
Ajme, ajme, ajme...kako je prekrasno ovo za banju....Ako ikad buden imala kuću na selu ili neku vikendicu (aha sto posto) ukrast ću ti molim te ideju
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 12:58
Draga Maslino, kod tebe me uvijek iznova iznenadi upotreba jednostavnih motiva ( koje mi obični smrtnici ni neprimjećujemo) a kojima ti daješ onaj otmjeni štih svojim odabirom kompozicije ili elemenata na i s kojima radiš.
Ako smijem jednu malu sugestiju - ja bih ipak upotrijebila pravi lavor ako ga već imaš, jer će on upotpuniti taj "starinski" štih.
Potpisujem piramidu i poslikaj nam cijelu kupaonicu.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 13:35

@KARMEN,rekla sam da isprobavam na dostupnim predmetima,vrč je inaće staklen,posudica porculanska ,kutijica drvena a izgleda da je sve porculan ili keramika.To je isključivo dekorativno , izvorno ,prije kad nije bilo vodovoda na komodama u spavačim sobama stajali su ovakvi bokali u isto dekoriranim lavorima i prvo jutarnje umivanje bilo je tu u sobi(žene).Moja kuća još nije obnovljena a ja već radim nekoliko kompleta (i za rođake)pa sam još u fazi izbora tih zamjena.Ovo su samo ideje

 
Hvala svima na pohvalama,kad stavim još slika pomoći ćete mi u izboru...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 13:41
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

@KARMEN,rekla sam da isprobavam na dostupnim predmetima,vrč je inaće staklen,posudica porculanska ,kutijica drvena a izgleda da je sve porculan ili keramika.To je isključivo dekorativno , izvorno ,prije kad nije bilo vodovoda na komodama u spavačim sobama stajali su ovakvi bokali u isto dekoriranim lavorima i prvo jutarnje umivanje bilo je tu u sobi(žene).Moja kuća još nije obnovljena a ja već radim nekoliko kompleta (i za rođake)pa sam još u fazi izbora tih zamjena.Ovo su samo ideje

 
Hvala svima na pohvalama,kad stavim još slika pomoći ćete mi u izboru...
 
Znam, znam kako je to prije izgledalo možda nećeš vjerovati ali kod moje svekrve još postoji i metalni stalak gdje se držao lavor sa svim tim priborom. Netko na komodama a netko na tim stalcima, svejedno. Zaista si postigla da sve izgleda kao da je porculan
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 14:09
Dakle, draga Maslina, sve bolje od boljeg... Bow%20DownBow%20DownBow%20Down ...predobro to radiš, i već vidim te sobe s daškom starine i romantičnih sjećanja... pre-div-no!!!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 16:49
Ideja ti je super, a i radovi krasni.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 19:04
Imaš lijepe radove...ti si pionir za većinu nas, s obzirom da si salvetnu tehniku radila dok kod nas još nije bila poznata ili bar popularna.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:07
ja jednostavno višenema riječi za opisivanje ovog kompletića...neka mi svi oproste, ali ovo mije neštonajljepše što sam do sada vidjela...obožavam kombinaciju plave i bijele boje, a ova salveta je presavršena... imam samo još jednu četvrtinu te salvete i čuvam je ko oko u glavi za bnešto kada mi onako...sjedne...da je tada upotrijebim...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:54
Kako sam sad u istraživačkoj fazi,pokušavam svašta,jedan vrč koji svojim oblikom traži neki secesijski motiv a imam i neku secesijsku komodu u jednoj od spav.soba(samo tri,da ne mislite da je dvorac,a i kuća je u ruševnom stanju) pa mislim da bi  nešto slično odgovaralo.Kad jesenas odem dole poslikat ću te komode i namještaj.Dakle ovo su samo pokusi...
 
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 10:09
A dok sam u potrazi za odgovarajućim posudama  i motivima koji će  u mom projektu "Stora kuća"zamjeniti originale a opet biti originalni, "podletila" mi je plava zdjela ,i neka "uvrnuta "salvetica...
 
 
i malo "naglavačke"...
 
 
...poslužit će
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 10:57

svaki komad od toga kompleta je prelijep....bit će ih divno viditi sve skupa izložene Clap

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 12:48
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

svaki komad od toga kompleta je prelijep....bit će ih divno viditi sve skupa izložene Clap

potpisujem
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 13:38
Draga Maslina....pa što mi radiš Faints ovim plavo-bijelim krasotama... ne znam više što bih dodala svim komplimentima na račun ovih originala u najdoslovnijem smislu te riječi, jer to doista i jesu, mada imaju ulogu zamijeniti one stare. No, ti si svojom umješnošću, "okom" za detalje i vrlo istančanim ukusom uspjela napraviti bolji original od originala. Svaka ti čast
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:31
Potpisujem sve što je Primavera rekla,radovi su ti prekrasni i stvarno izgledaju kao original...a i ja obožavam tu plavo bijelu kombinaciju
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 22:47
ta plavo bijela kombinacija nikako nije moj stil al radovi su napravljeni savršeno besprijekorno...a i šta ćeš kad mi se sve sviđa kad ti napraviš...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.