Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Felina - galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Felina - galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
Korisnik
Poruka
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 08:31
Prekrasana mala šamlica,šteta što kod nas u Petrinji nema nikakve radioniceCry
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 10:53
Draga Felina,tebi sve što treba je više vremena u životu,uz sve kvalitete koje imaš(držiš obećanje).Gledam tesmile94
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 11:13
a šta je ova klupica predobra smile71
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:27
stoličica me je oduševila, prekrasna je
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:35

e tebi se stvarno isplatilo hodočastiti po radionicama. rezultati su vrhunski!smile70 rado bih spustila .uzu na šamlić i pozobala one trešnjice. ili da možda ipak sjednem pokraj stolčića, šteta je zakloniti pogled na ovo malo remek-djelo!

Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 09:36
Cure sjajne ste. Šta bih ja bez vas. Već odavno bi se prestala baviti s ovim hobijem. Moje ste nadahnuće. Hvala vam puno!smile80
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 11:15
smile217
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 09:31
Mima moram ti se opravdati za sljedećih par dana. Danas krećem na par dana na neki izlet tako da me nema najmanje do srijede. Bez brige mislit ću na tebe.smile116
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 23:10
Šala.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 23:45
predobra stolčica
Na vrh
SHABBY View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SHABBY Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 19:57
drage djevojke i dame. ja sam nova na forumu ali već vas jako dugo promatram i divim se vašim radovima. ne znam kršim li pravila foruma ako pitam zna li koja od vas kako je felina napravila ove smeđe  listove na šamlici?negdje sam vidjela da se spominje bitumen? ne znam kako se koristi. ako ne može ovdje može li odgovor na pp? puno puno hvala. by the way puno puno sam naučila od vas. hvala

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 20:43
Posto je Felina na putu, nadam se da se nece ljutiti sto ti odgovaram umijesto nje ( ne nadjem tvoju stranicu SHABBY), ona nek me nadopuni, kad se vrati.Smedji listovi na samlici su napravljeni pomocu sablone (stavis sablonu na povrsinu i naneses boju) Wink
Na vrh
SHABBY View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SHABBY Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 14:54
hvala biljana
pozzz

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 01:27
Super radovi.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 20:08
prekrasni radovi, ona taca s trešnjama je jednostavno neodoljiva.
gdje se mogu vidjeti tvoje svilene marame?
baš me zanimaju  osim one dvije koje si stavila u ovu galeriju i koje su stvarno zanimljive.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 20:09
Zahvaljujem se svojoj sugrađanki Biljani na pomoći. Usput da dodam da je bitumen ili patina izvrstan medij za izradu starinskog stila. Treba ga se nanjeti na neki papir s strane , dobro obrisati i s malo patine proći npr po rubovima predmeta koji se izrađuje. Ja sam prošla preko šablone i sviđa mi se kako je ispalo.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 20:14
Zahvaljujem na komplimentima šabici , prili, i Kiki.
Na žalost nemam galeriju svilenih marama , pošto sam sve koje sam imala poklonila u inozemstvo , tako da ih ne mogu naknadno fotografirati. Obečajem da sve koje budem naknadno napravila stavljam u galeriju. Hvala na interesu.Wink
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:28
Neki radovi zaostali od ljeta.
Imitacija stare tacne. Prebojana bojom pijeska i obrubljena s tamno plavom bojom . Na nju su lijepljeni decoupag papiri kojim sam zapalila rubove.Isprintan papir imitacije stare glagoljice koji je također zapaljen i poslije je močen tako da se boja (namjerno)razlila da izgleda još starije. Sve skupa povezano s imitacijom špage-papir. Na sve to skupa na kraju je došao cracle sotile. Na žalost ga nidsam izbliza slikala tako da se ne vidi, iako je u živo dosta efektno.
Slika na platnu. Decoupage papir koji je zapaljen. Sve je premazano s sotilom. Na rubove su zaliljepljeni šareni zlatno-brončani listići. Na žalost nisam znala da trebam premazati s posebnim lakom za zlatne listiće, a neugodno mi je pitati vlasnika ove sličice da li su listići požmarili ili još gore otpali.
Veća škrinja koja također ima sve ove tehnike. Od klasičnog cracela do sotila. Zlatna kontura i sjenčanje.





Ova tacna ima najmanje 10-tak premaza. Cijelo vrijeme je ispuštala neku svoju prvobitnu crvenu boju. Na samom kraju je upet izvirila tako da je okvir iz tog razloga šatirasti svijetlo plavi. Čak nije loše ispalo, jer ova boja je sve podigla.



Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:04
MA KAKVA SI TI ŠKRTULJA,SKRIVATI OD NAS OVE DIVNE STVARČICE!Zaslužila si da te čovjek stavi preko koljena i dobro izlupeta po.... A predivne su tacne,ova morska je savršena,a ova čajna prelijepa ,ma prekrasno,prekrasno...i ti to sakrivala od nas!!!smile64
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:38
krasne stvari si uradila Felina,ova skrinjica,krasna je kao iz filma"Grof Monte Kristo"smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.