Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 10:43
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Flavia ja radim!!!
 
A reci da li uopće znaš točan broj ruža u tvome vrtu???
 
Mislim ako ne znaš, mogu ti pomoći prebrojati...Wink
 
 
Joj Proljeće...pa onda radi....nemoj pregledavat slike po forumu LOL
 
Ružica imam....četrdesetak....nije tako strašan broj koliko sam vidjela da neki imaju....stotine....Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 10:49
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

mmmmm kako mirusu
 
Da, ako je malo bolja slika ružice....točno si čovjek može dočarati i miris. Nego, posjetila sam malo i tvoj vrt....jako lijepo, ruže su ti divne, a oni hemerocalisi....podsjetili su me na moje koji su ranije bili na jednom mjestu gdje smo zbog vrtne kuće morali izbetonirati. Koliko su jaki i neuništvi pokazuje činjenica da su si pronašli put uz rub betona i uredno potjerali. Nadam se da će i cvasti LOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:15
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Flavia, ne mogu se nadiviti tvojim ružama i clematisima.!?
Koliko ti toga imaš prekrasnoga!
Svakoj biljčici znadeš ime ( i sve što uz nju ide)
Prekokrasno, nemam riječi za opisati toliko ljepotu i divljenje!smile64
 
 
Hvala ti Bergenia na pohvali smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:44
Evo malo friških sličica....
 
Prvo ruže stablašice.....
 
žuta ruža - čajevka Star Light - stablašica
 
čajevka Star Light
 
čajevka Star Light
 
nježno roza ruža - floribunda Bonica - stablašica
 
floribunda Bonica
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:47

Ovo su moje floribunde Lili Marlene (svjetlije crvena) i Lavaglut (tamno crvena)

ruže floribunde Lili Marlene i Lavaglut
 
ruža floribunda Lavaglut
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:53
Ovu vam ružu moram pokazati....nije moja nego od susjede dvije kuće dalje od mene.....
 
.....sorta je Las Vegas - čajevka, izuzetno velikih cvjetova, mirisna, boja je baš posebna, gornji dio latica je narančast sa ružičastim prelijevom, a donji dio ratica je jarko žut.....
 
čajevka Las Vegas
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:55
Begonije su "poludile" - sve kipe iz posude....jako sam zadovoljna s njima, valjda sam im potrefila dobro mjesto....
 
Begonia tuberhybrida, bijela, narančasta, žuta i tamno roza
 
Žuto-narančasta "ružolika" viseća begonija tuberhybrida pendula
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 11:57
Neki moji klematisi već cvatu drugi puta.....
 
Clematis Mrs Cholmondeley
 
Clematis Piilu
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 12:00
Još malo klematisa....
 
Clematis Blue Angel
 
 
Clematis Ernest Markham
 
 
Clematis Mrs. Cholmondeley
 
 
Clematis Dorothy Walton
 
 
Clematis Warsaw Nike
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 12:04
A ovo je Senecio Cruentes - Cinerarija, Pepeljuga....
 
Kupila sam u 3. mjesecu 3 sadnice - plavu sa bijelom sredinom, nježno rozu i tamno rozu.....kada su prije petnaestak dana ocvale, porezala sam osušeni grmić i evo ga....potjerale su ponovno....jučer me razveselio i jedan plavi cvjetić.....boja je na fotografiji realna....
 
Senecio cruentes
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 12:53
Nakon ovih predivnih fotki zasaditi ću si u vrt još koji klematitis...Jako lijepo...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 14:28
a ja se jutros obradovala mom jednom jedinom Clematisu,mogu misliti kako bi reagovala da sam na tvom mestu
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 16:26
E sad znam kako se zove i moj clematis - Blue angel!smile126
Hvala Flavia!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 20:08
sve ti je lijepo ali ruže su zbilja posebne
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 21:30
Kako su ti lijepe ruže, čarolijasmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 01:58
Flavia,opet sam zavirila u tvoj vrt i  vidim da je sve super.Klematisi cvjetaju kao ludi a ruže su ti prekrasne.Kod nas je očajna žega i biljke su pod stresom.Non stop zalijevam ali i to nije dovoljno.Nadamo se kiši da se situacija malo normalizira...smile92
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 09:45
Ruže....Clap
Klematisi.....Clap
Ali ubole su me u oko žute begonijice!Big%20smile Odnosno općenito sve tvoje begonijice koje cvjetaju tako bogato i gusto!Thumbs%20Up
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 12:47
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Nakon ovih predivnih fotki zasaditi ću si u vrt još koji klematitis...Jako lijepo...
 
Thanks na pohvali Embarrassed, drago mi je da su moji klematisi probudili u tebi želju za još klematisa u tvom vrtu! LOLWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 12:48
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

a ja se jutros obradovala mom jednom jedinom Clematisu,mogu misliti kako bi reagovala da sam na tvom mestu
 
Gioiaa Smile, tvoj dobija više ljubavi...ja svoju ljubav i zadovoljstvo moram podijeliti na njih.....27....LOL 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 12:51
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

E sad znam kako se zove i moj clematis - Blue angel!smile126
Hvala Flavia!
 
Nema na čemu Bergenia.....baš mi je drago što tvoj klematis više nije NO NAME.....Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.