Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 159>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:35
Oleandri su divni i rastu uz samu cestu tako da kad prolazite pješke iznad vas su ovi ljepotani. Uživo ih je predivno vidjeti Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 21:21
Hvala Jagoda na ponudi, imat ću to u vidu jednog dana. Samo da doživim i to vrijeme da napravim konačni dizajn svog vrta.smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:54
koja ljepota još nisam vidjela ovako lijepe oleandre


     smile93    smile120
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:33
Jagoda, sve je super, ali oleandri su ti stvarno za past u nesvjest...svaka čast smile39smile71
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:40
Jagoda,imas se s cime i hvaliti Big%20smile,Oleandri su ti prelijepi!!! TongueClapClap
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 07:38
slažem se sa ostalima,oleandri su ti prekrasnismile120
čovjek uči dok je živ
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:56
Ma sve joj je prekrasno. Ne samo oleandri!
Od odabira biljki, do uspješnog rasta, cvjetanja i na koncu pohvala i snimateljici!Big%20smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 13:53
nemogu vjerovat da ovde nisam bila!Confused

Jagoda vrt je prekrasan,neznam odakle bi krenula sa pohvalama za cvjeće...
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 14:06
sve je za uživanciju , divno, divno
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 11:33
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Drage moje hvala na komplimentima za moje cvijeće.Krećem sa novim slikama,prvo ljiljan...
 
Draga Jagoda, prekrasna ti je biljka, ALI NIJE LJILJAN, to je HEMEROCALIS (još se zove i graničica). Ima cvijet sličan ljiljanu, ali su listovi potpuno drugačiji. Nadam se da se ne ljutiš na ovu moju primjedbu...čisto je dobronamjerna smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 14:39
Jagoda tvoje biljke, cvijeće i slike su uvijek prekrasne.
život je more
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:08
Jagoda, evo opet sam pogledala tvoj vrt. Fascinirali su me tvoji oleanderi, srvarno su prekrasni.
A, cvijet nara da se i ne govori, prekrasan je.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 19:41
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Moja najdraža biljka je kamelija,ali volim i oleandre,ruže,mimozu,bugenviliju,gardeniju,rododendron,jorgovan,magnoliju.....Kada kreneš sa sadnjom u Vratima naći će se nešto i od mene....


Ma, lepo ti ja kazem da je mozda bolje sto ne dolazim Wink inace bi carinici imali problem oko mog prtljaga u povratku LOL.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 03:37
Drage moje KORJENKO,GIO,BROMELIJA,FLAVIA,SLAVONKA,DŽOMBA,VANJA,ROSE,BAKA,LAN
TANA,hvala vam na lijepim riječima za moje cvijeće odnosno za oleandre,Ove dane nisam imala vremena za Forum pa sam u zaostatku sa svime tako i sa odgovorima.Ove godine oleandri su procvjetali ranije nego obično i jako su bujni i puni cvijetova.Jako sam ponosna na njih jer sam ih sve sama posadila i to od malih grančica tj pelcera.Sada svi imaju 2 metra i uživam u njihovoj ljepoti.....Kome bude trebao pelcer u rujnu neka se samo javi....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 03:53
Flavia tebi posebno odgovaram vezano za biljku koju ja nazivam ljiljan a nije ljiljan nego grančica.Hvala ti na ispravci i ne ljutim se nego hvala ti jer sam nešto novo naučila.Uvijek kad primjetiš da je pogrešno ime ti me samo ispravi ,biti ću ti zahvalna....smile136
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 04:08
FUKSIJA I MIMAR,vas nisam ranije spomenula,pa vam se zahvaljujem na pohvalama.Vi obje imate prekrasne vrtove i slike i redovno ih obilazim,nekad komentiram a nekad samo gledam.I za vas vrijede pelceri ,samo kako ih dostaviti,obzirom da ste u inozemstvu...Mimar mislim da bi ipak bilo bolje da kreneš sa curama na put i da nas sve obiđeš, a što se tiče granice već bi se to nekako sredilo....SmileSmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 09:03
Ajmeeeeee ljiljanaaaaaaaaa. Prekraaaasno. Jedva čekam da i moji procvatu. ClapClapClap
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 02:50
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Ajmeeeeee ljiljanaaaaaaaaa. Prekraaaasno. Jedva čekam da i moji procvatu. ClapClapClap
Pozvana zahvaljujem na pohvali za ljiljan,ali moram ispraviti sebe pa i tebe da to nije ljiljan nego HEMEROCALIS ili GRANČICA,tako je napisala Flavia....SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 02:56
Evo malo novih slika iz mog dvorišta,prvo hortenzija
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 03:02
detalj cvijeta hortenzije
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.