Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 140>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:48
smile120    Ma nema se šta reći krasno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:52
Cure drage ja sam za glicinijom počela uzdisati još dok smo kuću gradili. Dok smo građevinski materijal nabavljali vidjela sam ju, odnosno pojma nisam imala šta je to, ali sam se zaljubila u te lila grozdove koji su visili po ogradama i rekla " to želim pored kuće". A mirišššššii, to je prekrasno. Da bar mogu malo toga mirisa pospremiti k`o duha u bocu, pa ga povremeno pustiti Big%20smile.
Lantana, klematis je trebao biti tamnoroza (prema slici na pakovanju), a vidi kakav je. Svekrvini tulipani su interesantni zbog boje i oblika, ali još je interesantnije što dugo cvatu. Cvatnja im traje duže nego našim tulipanima. Već  su cca 14 dana u cvatu, a nije im ni kiša naškodila.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 08:18
sve ti je divno,al gliciniji dajem prednost i moj je san,a pogotovo mojoj mami i nikako da je nabavim,i vidim da je vredi imati
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:18
Kat. rea sve je savršeno, a djelić nečeg tvog imam i ja i super mi se sve drži, biti će mljac, ako ne ove, onda slijedeće godine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:24
Molim te, samo nas nastavi gnjaviti sa svojom glicinijom jer je prekrasna! Ja sam toliko isplašena (čitajući na netu i po knjigama) glicinijom, jer svi pišu da je robusna , da guši sve oko sebe, da ima jako korijenje, te otrovna je...odustala sam od nje, ali zato volim gledati predivne slike.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 21:26
Našla sam panj prekrasan, ali ne stane u auto   , ogroman.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:27
Dado, moje iskustvo sa glicinijom je pozitivno ili zadovoljavajuće ( ovisi iz kojeg ugla gledaš) LOL. Robusna je ako ju pustiš da raste kako ona hoće. Ja ju pošišam u proljeće i sada poslije cvatnje. Tokom ljeta samo skračujem duge grane koje pušta, jer da to ne radim začas bi morala sa mačetom krčiti, ali zato radi izvrsnu hladovinu. Terasa koju ona pokriva je sa južne strane kuće, te mi glicinija radi hlad na terasi i štiti južni zid dnevnog boravka od pregrijavanja, tako da i usred ljeta vrlo rijetko moram uključivati klimu. Nisam baš primjetila da nešto posebno guši...... Otrovna- pa mislim da su Božikovine napisali da su otrovne mahune i sjemenke, ali ja ne ostavljam mahune da dozriju ( osim neke do kojih ne mogu tokom ljeta). Rea mi je dosta grana pogrizla i kore oljuštila, ali nisam na njoj primjetila nikakvih znakova trovanja.....
Smrcko, nači češ ti način da ga dopremiš, sigurna sam..... pa valjda imaš susjeda koji ima traktor i prikolicu..... ili bager sa košarom
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:31
E vidiš tu se radi sječa šume, da me ulove sa traktorom bi stvarno u gajbi završila. I netko bi mi od vas štrudle donosioWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:36
prekrasno katicesmile71
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 14:52
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 16:32
Pa Smrcko, pa ja sam obečala kolače nositi LOL, možda i neke vezu skopam za povlastice, a osim toga požeški zatvor ima poljoprivredno imanje pa ti sigurno nebi bilo dosadno.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 18:18
Pa onda i nije loše u zatvoru. A možda bi neki rado na odmor tamoLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:20
Moj lukec u punom cvatu- sva četiri se lijepo zaokružila

ovu trajnicu imam već dugo, ali se nije baš raširila - ime? nešto roza


cvjetni kutić iz ptičje perspektive


P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:22
Procvali moji prvi ostići

lila i ljubičasti

]
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:25
Karanfilići u panju sa južne strane

počele crveniti prve šumske jagode

Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:28
moje hoste



P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 10.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:36

ruža penjačica


ovu ružu obožavam - dok je pupoljak boja je ova žutonarandžasta, poslije sve više poprima crvenu boju, a na kraju je skroz crvena, ali najljepše je što joj cvijet jako dugo traje

Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:39
karanfilčeki su ti posebno lijepiSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 22:46
Da, i ja sam zamjetila karanfilčeke, baš su posebni. A tek jagodice.... smile50
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:33
Cvjetni kutić iz ptičje perspektive je super.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.