Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rose-moj decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rose-moj decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 18:54
Vedro, proljetno....e, ovo ti je jako lipa kutija rose!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:15
Leptirići šarenići lete od cvijeta do cvijeta,fantastično.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:40
Prava kutija za pravo toplo proljeće s mojim omiljenim leptirićima. Bravo!smile75
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:54
kako vesela, razigrana i proljetna kutijica koja izmami osmjeh čim je pogledam.
smile94
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:23
a joj sto me nahvališe,sva se crvenim,crvenija sam od jabukeEmbarrassedEmbarrassed

drage moje ja vam se od srca zahvaljujem pravi ste poticaj!
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:53
ooooo bem mu miša,ma predivno je sveeeeeeeee....TongueClapClapClap,svaka čast,svaki dan sam negdje kod nekoga u galeriji,ma prekrasno je sve..ClapClapali meni su one limene kutije zakonShocked,kako radiš ih...poslal sam ti pp..Embarrassed,a ja samo gnjavim ljude,sorry,nadam se da ću i ja nekome moći ovako pomoći kao vi meni,hvala svima cure.SmileSmileSmile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 12:59
veselo i lepršavo kao i naša Rosica!preslatko!smile64
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 13:02
smile89....preeeeeekrasna kutija i prekrasni motiv draga Rose, savršeno si ju složila i silno mi se svidja, obožavam leptiriće šareniće Butterfly%202  Butterfly%203  Butterfly%202 Butterfly%204
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:48
angell,slavica,primavera,hvala vam puno na posjeti smile79

evo još jedne kutijice,motiv je sa rižinog papira.




Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:04
smile39preeekraaasnooooo!!! Moj najdrazi motiv, odlicno si doradila bojom, izgleda super smile169
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:09
hvala vam biljana Hug ja obozavam ruze,meni su isto najdrazi motiv. 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 14:17
moderatorice,divna kutija,ruza je dosla do izrazaja u svoj,svojoj ljepoti.smile106
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 14:20
Biljana,sarita banana,od srca vam hvala na divnim komentarima smile79
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:38
ruža je prekrasna, odlično je iskorištena na kutijici.
Sad me zanima jedna stvar:
da li se varam ili se naša rose boji još malo intervenirati u neke radove?


Sve je to na odličnom putu, ovoj kutijici se nema što prigovoriti jer je stvarno lijepa, ali kao da joj nešto malo fali, neka sitnica. (tu je i onaj rokovnik s prekrasnom ružom kojemu još neka sitnica fali)
Želja mi je samo malo još potaknuti tu kreativnost koja nikako da do kraja izleti van, a tu je kuca.
Ne treba se ograničavati, nego uživati i igrati se.
Nadam se da nisam bila preoštra.Embarrassed
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:49
Evo kad sam vidila ovu kutiju palo mi je na pamet ono: svaki dan, u svakom pogledu, sve više napredujem"
Ovo sam mislila na tebe....a nadam se da važi i za mene.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:56
šabica,imas pravo,nikao da oslobodim sebe do kraja kad radim salvetnu.
 meni jedino sto fali na ovoj kutijici je sjaj,lakirala sam je akrilnim(prozirnim lakom)na bazi vode al matiranim pa sve gledam da uzmem nesto sa visokim sjajem,ja nebi nista dodavala.

 jučer sam popravljala onaj rokovnik al nisam zadovoljna. ne bojim se intervenirati u radove već jednostavno sad nisam tih mogučnosti,i nikako nisi bila preoštra drago mi je čut ovakva mišljenja.

mare moja hvala ti na lipim ričima,trudim se koliko god mogu da budem sve  bolja i bolja. a ti već šibas velikim koracima naprjed!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 18:20
Strah sam više rekla ono pod navodnicima, nikako nisam uspjela naći neki prikladniji izraz.
Nemam ni ja baš previše stvari za decoupage, a to i nije uvjek loše jer potiče na inovativnost.
Ono što je najvažnije kod svega je da čovjek uživa i da se opusti jer ovo je stvarno jedna prekrasna zabava.
Samo hrabro naprijed!smile200

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 18:37
Originalno poslano od člana Šabica Šabica napisao:


Nemam ni ja baš previše stvari za decoupage, a to i nije uvjek loše jer potiče na inovativnost.

S ovim se u potpunosti slažem, ja još manje znam što ću kad imam više toga Tongue
Često izađem iz hobby dućana da ništa nisam kupila i radije iskoristim što imam...
Ili prekopam cijelu kuću da nešto nađem i na kraju se snađem s onim što mi je nadohvat ruke...
Treba si nekad uskratiti koji materijal da bi bili blagoslovljeni kreativnošću i inovativnošću LOL

Burazu i meni su roditelji što se legića tiče kupovali samo ona obična velika pakiranja pa smo bili sretni kad bi mogli koju gotovu ljudsku figuricu dobiti,
ali zato smo čuda s tim slagali jer smo s tim raspolagali...
I odrasla sam na bojicama i papirima, zato mi često ne sjedaju oni gotovi pečati za scrapbook i takve "komercijalne" stvarčice (koje su i poprilično skupe)...
A možda mi je zato dovoljno dati kvadrat papira u ruke i ja sretna sfrčem od toga neko origami čudo LOL

Rose, radovi su ti sve uredniji i promišljeniji, i uvijek decentni i oku ugodni, ova zadnja kutija mi je apsolutno prekrasna, ali i ja primjećujem da pomalo igraš na sigurno Smile Kao da se na mahove opustiš i odmakneš od jednostavnoga (s odličnim rezultatom) pa se vratiš sigurnim varijantama...
Slobodno malo više eksperimentiraj, čisto sebi za dušu, osjećat ćeš se još bolje kad vidiš da je iz tvojih ruku izašlo nešto neviđeno Big%20smile
I to uopće ne znači da trebaš koristiti više boja ili više šarenila ili više motiva, nego istražiti načine kako s manje napraviti više Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 18:48
Recimo, meni ovoj kutiji s ružom ništa na prvi pogled ne fali, cijela je lijepa,
ali ako bi htjela neki odmak od tog matiranog sjaja, možda uzeti obični prozirni lak za nokte i samo naglasiti ove bijele,tj. beige dijelove latica Tongue
Možda je ideja blesava, ali to mi je sad palo napamet pa da ne odleti Embarrassed
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 18:55
kutija sa ružom je divna kao i ime njene autorice,
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.