Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 53>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:00
Norway , koliko ono bodova su dobili? Čestitam, jeste da si "naše dijete" ali ipak tamo zarađuješ.
 
Rajski vrt je prekrasan s obzirom u kakvoj klimi se stvara mogu samo izreći pohvale i samo pohvale
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:44
sve je jako lijepo...sviđa mi se tvoj vrt..Smile
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:32
prekrasan vrt, divno cvijeće, voćke........preljepo uređeno i održavano.....odmah se vidi da si divna osoba....u tom vrtu bi bio gušt popiti kavu a vjerujem da uživaš........zasluženo je.........

smile169           smile218
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 15:30
imas pravo proljece,i uzivat ces duze nego mi:)
ovde su temp.do 30 stepeni,i sve brzo precveta.
Divan ti je vrt:)))
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 21:36
Što reći na svu tvoju ljepotu - jednostavno svaki put ostanem bez teksta od ljepote, pa kako ja inače puno pričam, baš je dobro da me ponekad ostaviš bez teksta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:31

Mali bazen, koji je u fazi zavrsavanja. Okolo su paprati, perunike zute, hosta, irisi, lukovica hedychiuma, koja jos nije nikla.

Caragana pocinje cvjetati.

Moj najdrazi tulipan jos jednom.

E, bas mi ja drago sto ste u tako velikom broju prosetali mojim vrtom.
Dobro mi dosli ponovo!

Baka, jos tu ima sredjivati, uvijek se nesto mijenja, preuredjuje, sadi se neko novo cvijece.

Tija, zaspala sam, pa ne znam koliko su bodova osvojili.
A, klima je zaista surova, kada bi barem ljeta malo duze trajala.

Stefkaja, drago mi je da ti se svidja moj vrt.

Bromelija, da znas da je pravi gust piti kavu u vrtu, gdje si okruzen pticicama i cvijecem.

Gioiaa, Sve je lijepo, ali kratko traje i sve ide ubrzano.

Trisa, hvala na lijepim rijecima.

Hvala svima vama! Lijepo je druziti se sa vama.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2009 u 23:36
smile227Tvoj vrt se pretvara u pravi raj. Ova slika sa kućicom je prekrasna. Kako priroda zna biti bogata u surovoj klimi.

ClapZa tulipan.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 00:26

Jos jednom visnja u punom cvatu.

Javor sa svojim prekrasnim liscem.

Pocela je cvjetati japanska visnja.

Hvala Smrcko na lijepim rijecima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 00:50
Prekrasan ti je ovaj dio vrta sa budućim bazenčičem i kućicom za ptičice,pravi kutak za uživanje...a  to zelenilo...Baš ti zavidim jer sigurno nije tako vruće kao kod nas ovih dana.Zapravo proljeće je nestalo odnosno nije ga skoro ni bilo,a ono je najljepši dio godine.....Vidim po cvijeću da nije onako lijepo kao pred 2 tjedna.Moram svaki dan zalijevati a nešto i dva puta.Mislim da ti nemaš tih problema,zar ne?smile113
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 01:17
Javor je krasanClap. Kod nas je najavljeno 32 stupnja za sutra.smile46
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 07:24

Vinova loza, koja nikada ne uspije da sazri, jer je to kasna sorta iz nasih krajeva i wistarija, koja jos nije cvjetala, nazalost

Ukrasna jabuka, iz malo blize perspektive da vidite njene prekrasne cvjetove. Stata sto vam ne mogu prenijeti i njen bozanstveni miris.

Ukrasna jabuka, cijelo drvo.

Jagoda, ja nemam problema jos sa zalijevanjem, jer kisa pada vec 2 dana, a i danas je oblacno.

Smrcko, ja pogledala temperaturu, kod mene samo 10 stupnjeva, a i kisa samo sto nije pocela.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 09:33
Daj nam pošalji malo kiše, kod nas je toplo i zaljevamo svaki dan kao da je sedmi mjesec.
Ukrasna jabuka ti je predivna i lijepo je formiranaThumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:47
fuksija sve ti je super...jako lijepo..pogotovo onaj dio sa kućicom za ptice i bazenom
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 10:58
Sve je prekrasno, ali javor me oduševio, mala kućica je super, sve je skladno, baš opuštajuće...
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 14:53
Javor me ocarao (moj je jos malen)
Uzivaj u svakom trenutku
Kod mene je previse toplo,sve brzo precveta.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 17:17
Koliko ljepote na ovim stranicama!Clap
Sve sređeno, zelena trava, k'o u raju ......smile227
Naši travnjaci i cvijeće vape za kišom, a vi se razbacujete, nije to fer!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 06:24


pozdrav iz Norveske
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 06:44

Okolina, da malo vidite kako izgleda.

Okolina

Mala visnja i maline.
Izmedju malina cu posaditi rasadu paradajza, feferona i krastavaca, kada jos malo otopli u lipnju.

Korijenko, rado bih ti poslala malo kise.

Stefkaja - tu ktaj bazena volim najvise sjediti; voda zubori, pticice pjevaju, nema nista ljepse.

Lantana, i mene vrt opusta. Svako jutro cim se probudim, idem u vrt da vidim sta je procvjetalo.

Gioiaa, Uzivam u svakom danu, jer mi se cini, samo sto dodje proljece, vec je i zima blizu.

Bergenia, dosta prihrane se baci na travu i cijeli vrt svako proljece, zato je tako zelena. Kada nema dugo kise, zalijevamo cijeli vrt prskalicama.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 11:10
Baš je sve lijepo. Prihrana puno znači za biljke, naravno da ne može iz ničega rasti. Šume se obnavljaju trulenjem hrpa lišća.

Baš ti je boja lišća lijepo ukombinirana sa stolarijomWinkImam dojam da ti ne treba odlazak u prirodu, kad imaš prekrasnu šumicu u vlastitu vrtu i to je krasno. Koliki ti je teren (m2), puno toga ti je stalo, a izdaljine i ne izgleda toliki?smile161


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 19:34



Jos malo okoline u kojoj zivim.
Smrcko, plac je velik 700 kvadratnih metara. Kuca se nalazi na sredini, a vrt je svuda oko cijele kuce; i lijevo i desno i ispred i iza kuce.
Nije velik plac, ali biljaka ima zaista mnogo.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.