Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 61>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:24
jucer sam napravila svoje prve dvije kuglice no bed je kaj se nisu mogle objesiti za susenje, ali bit ce slijedeci put bolje. fakat su slatke te plasticne. zbilja mislih da je stiropor. no da tek vidite kakve su napravile sonja, hana i lana od stiropora.....ajme joj uh huh prekrasho :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:31
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

jucer sam napravila svoje prve dvije kuglice no bed je kaj se nisu mogle objesiti za susenje, ali bit ce slijedeci put bolje. fakat su slatke te plasticne. zbilja mislih da je stiropor. no da tek vidite kakve su napravile sonja, hana i lana od stiropora.....ajme joj uh huh prekrasho :)


hej ninochka..kako misliš da se neisu mogle objesiti za sušenje, staviš ih na krpu da ne bježe, otvor prema gore i to je to, ja si pripomognem fenom za kosu, ubrza proceduru, al slikaj ih da ih vidim?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:50
ne ne, sunce, nismo imale niti konca niti spage za objesiti jucer (bilo zakljucano kod druge grupe) pa smo ih na stapice pikale i ove koje su bile od stiropora se suse super, nase na plastici ne tako dobro.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:51
nemam slike to smo jucer radile na radionici :(
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:02
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

nemam slike to smo jucer radile na radionici :(


ahaaaaaaaaaam u radionici, ma super, a di si bila, u kojoj radionici?
još kako nam toga fali u rijeci!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:04
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

nemam slike to smo jucer radile na radionici :(


Drugi put nosimo fotić ....moja kamera na mobu je u komi
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:05
hippy moja nije, i skuzih kaj da radim, prebacim karticu iz jednog fotica u drugi i onda bu radio bt. valjda....nadam se :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 20:30
boce su mi krasne a kuglice predivne...salji oma nekih 30-tak komada :-)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 21:59
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

boce su mi krasne a kuglice predivne...salji oma nekih 30-tak komada :-)


evo idem početi raditi kuglice, do jutra su ti suhe i zapakirane, ali nisu one tvoj stil, jedino one multiobojane možda!!! nije vrag da ti se sviđa i klasika??? da nemaš i ti temperaturu Wink, da su to tvoji radoi bilo bi puno glitera i konturnih boja raznoraznih ha ha, ko te nezna!LOL
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 22:23
sunceri, danas u lumosu sam radila vjencic adventski sa salvetom bozikovine. ispao mi je super (saren, kako i treba biti. pofotkat cu ga preko vikenda i staviti konacno neke slike da vidite kaj muljah (prije). uglavnom kuglice s bozikovinom su mi prekrasne. zaista su prekrasne.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 23:00
pa imam ja i mirnih faza-----ponekad...da znas
 
ja vidjela vjenac od ninochke i supac jeeeeeeeeeeeeeeeeeee vjerujte mi na rijec
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 06:15
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

sunceri, danas u lumosu sam radila vjencic adventski sa salvetom bozikovine. ispao mi je super (saren, kako i treba biti. pofotkat cu ga preko vikenda i staviti konacno neke slike da vidite kaj muljah (prije). uglavnom kuglice s bozikovinom su mi prekrasne. zaista su prekrasne.


joj jedva čekam da slikaš, baš me pucaju vjenčići za vrata a nikako krenuti u izradu...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 06:16
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa imam ja i mirnih faza-----ponekad...da znas
 
ja vidjela vjenac od ninochke i supac jeeeeeeeeeeeeeeeeeee vjerujte mi na rijec


Ti, mirnih faza, ma ne zezaj Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 08:34
A zašto ti ne spavaš ovako rano?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 08:49
ko sunce ili ja????
 
hehehe nas dve smo ranoranioci....
kaj sunce zezas, odi u moju galeriju pa pogledaj kaj sam mirno jucer po noci do jutreka delala
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:10
Ma obadvije, a ti nisi niti išla spavati ili?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:20
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A zašto ti ne spavaš ovako rano?


hej, mali mi je bolestan a muž mi je ujutro krenuo na poslovni put u bihač pa smo popili kavicu skupa Embarrassed
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:25
kak ne ja sam spavala neka 4 sata--jupi
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:41
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

kak ne ja sam spavala neka 4 sata--jupi


a ja od 21 do 06 he he he, bolja sam Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:44
belj belj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.