Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 58>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:47
 
 
EVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
i sad odoh spavatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:49
dakle za sve ono prije, slike su nas iskupile, sam ti rekla da mi je spor i da ce trajati do bezsvijesti
 
odoh leci
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:49
i evo ti kalendaaaarrr...vidis da od muke i kugliu jedem a i cipelica zamalo nije stradala
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:50
smile227  super je!!!!!! krasno!!! eto dočekala sam konačno... i baš si me oduševila.... laku noć.... do sutra
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 00:50
kissi kissi
 
moderatori duboka isprika....
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:27
o draga, o luda, o otkačena Jassi...legendo...koliko boja i ludila a ponajviše truda i volje...sve u tvom stilu, puno svega, boja, jednostavno,  tvoji radovi izmamnjuju smiješak...
drugi vikend počinje advent, što znači, vadi sve van iz drvarnice i kiči-kiči...kako li će tvoja izgledati?
Scrapbook ti je super...baš ga neko vrijeme promatram, skupila sam toliko elemenata za scrapbook, ali to bi radila kao kolage a ne decoupage, ako te zanimaju mogu ti poslati speceno na cd ili na mail pa da vidiš da li ti se sviđa...ali to te uvijetuje da imaš printer, no tko ga nema na poslu Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:43
moze salji na mail ,aili ak bus imala kaj novih salveta s njima....kaj velis na kalendar i cd-e?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:47
kaj smo sam mi budne???????????
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:53
Niste evo i mene.. naravno sinoć nisam dočekala slije ali jutro si mi odmah uljepšala.. kaj jutro cijeli dan..
Jassi ovo je super!!!smile79
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 08:54
Ja baš neki dan pokupla one prozirne cd-e od brata jer ih ima hrpetinu i sve smišljam kak ću crtati po njimama nisam se ni sjetila da ljepim salvete!!
Genijalna ideja!!Clap
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 14:08
eto vidis, ak imas kaj viska salji meni jer me u firmi poprek gledaju i leze na svojim cd-ima, jer stalno hodam okolo i pitam...kaj ti ne treba ova cd???smile96
najvise me zanimaju komentari na kalendar jer sam posebno ponosna-ne znam zakaj me puca to,  a i scrapbook mi je dragi.....hehehe, sad odoh leci jer me nekaj srceko tiska i sam si tablete opila i to je znak da moram pauzu napraviti ak ne zelim jopet u bolnicu
 
drage moje do navecer --by
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 14:14
jassi kalendar je predivan....jako mi se sviđa Smile
ali molim te smanji malo ritam...prikoči....zdravlje je najvažnije  
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 17:50
ono s cd-ima ti je luda ideja
kalendar je ispao super kao i sve ostalo sto ti dodje pod ruku
Wink
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 17:53
evo me, ustala....smanjujem sad za ozbac od danas, nije bila sala
 
e dalje....sad  moram zavrsit cd-e dakle druga strana da dobije b oju i ukrad i zakalendar kutije unutarnje moraju dobiti vrpce za izvlacenje
 i onda odmaram, to je za danas i sutra, a da i slike do kraja zalijepiti...
 
nego gledam onaj decaupage za tkaninu i mislim si -imam za tkaninu lijepilo, imam zuticu....mogla bi neke vrece probati.....
 
iris thx
 
gortyna- thx
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 18:12
buba marooo di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 19:33
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo me, ustala....smanjujem sad za ozbac od danas, nije bila sala
 
e dalje....sad  moram zavrsit cd-e dakle druga strana da dobije b oju i ukrad i zakalendar kutije unutarnje moraju dobiti vrpce za izvlacenje
 i onda odmaram, to je za danas i sutra, a da i slike do kraja zalijepiti...
 
nego gledam onaj decaupage za tkaninu i mislim si -imam za tkaninu lijepilo, imam zuticu....mogla bi neke vrece probati.....
 
iris thx
 
gortyna- thx
 
Bojim se da ne bus smanjila
imas i tkaninu i ljepilo a sigurno i dobre ideje LOL
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:14
Sve je lako kad si mlad,i podočnjaci dobro ti stoje... Pa kada spavaš ženo??? Radovi su ti super
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:36
bum smanjila....ozbac, sam cu dovrsiti zapoceto i ni makac vise
 
 
gogs, spavam....hm ...pa oko 5sati ....hehehe...navikla sam tako, onda vikendom kad mali ode na par sati mojoj mami, taj dan zamrem u krevetusmile45
 
tkanina ce pricekati obecavam
 
 
hvala na komplimentima za radove
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 20:56
već dugo nisam vidjel ovoliku kreativnost
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 21:50
danke danke, ja bi i vise ali vidis da su mi pocele braniti....evo prijavljujem da sam dovrsila cd-e i slike tonceka i da idem gledati TV .........
ali mi se mota par idejaa....................
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.